OTI Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2022

OTI Holding’de çalışmak isteyen adaylara müjde. OTI Holding bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve OTI Holding personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

OTI Holding Personel Alımı ve İş İlanları

OTI Holding, 16 ülkedeki 27 şirketi ve 7000 profesyonel çalışanıyla 1992 yılından bu yana turizm sektöründe faaliyet göstermektedir. 2019 Yılında grup olarak 3,2 milyon üzerinde turiste hizmet verilmiştir. En çok turiste hizmet verilen ülke 1,75 milyon ile Türkiye olmuştur. Tur operatörlüğü, seyahat acenteliği, yer hizmetleri, destinasyonlar yönetim merkezi, havacılık, konaklama, bilgi teknolojileri ve güvenlik alanlarında hizmet veren OTI Holding; turizm sektörünün uluslararası platformdaki birçok lider markasını bünyesinde barındırmaktadır.

OTI Holding İş İlanları

Seçme ve yerleştirme faaliyetlerimizde, kurum kültürümüze uyum sağlayabilecek adayları ön planda tutarak temel ve pozisyonun gerektirdiği yetkinlikler ve nitelikleri en iyi sağlayan adayları kazanmayı hedefliyoruz.

Pozisyon Lokasyon
Senior Software Support Specialist İstanbul (Tümü) +2 il daha
İnsan Kaynakları Şefi Antalya
Özel Güvenlik Görevlisi (Antalya Merkez) Antalya
Özel Güvenlik Müdürü (Bodrum) Muğla
Eğitim Uzmanı Antalya
Rezervasyon Uzmanı Antalya
Kalite Mühendisi Antalya
Guest Relations Representative (German Market) Antalya
Guest Relations Manager (Overseas Markets) Antalya
Özel Güvenlik Görevlisi (Marmaris) Muğla
Havacılık Muhasebe Müdürü Antalya
İnsan Kaynakları Uzmanı Antalya
M.I.C.E. Uzman Yardımcısı Antalya
Software Support Assistant Specialist Antalya
Ön Büro Müdürü Antalya

Eğer siz de aktif ve güçlü ekibimiz ile birlikte uluslararası platformda faaliyet gösteren bir kuruluşta yer almak istiyorsanız hr@otiholding.com adresine özgeçmişinizi iletebilir ya da İş başvurusu için tıklayınız. Başvurular OTI Holding ve grup şirketleri bünyesinde değerlendirilir; dış kurum ve kişilerle kesinlikle paylaşılmaz.

OTI Holding Personel Alımı

Beş kıtadaki 24 şirketimizle, tur operatörlüğü yaptığımız 6 ülkede, misafirlerimizi Türkiye, Mısır, Tayland, İspanya, BAE ve Yunanistan dahil 65 destinasyonda ağırlıyoruz. 5000’e yakın çalışana istihdam yaratıyoruz. İnsan kaynağı ihtiyacımızı; kapasite artışı, çalışan yedekleme ihtiyacı, kısa ve uzun vadeli iş planlamalarımız ışığında belirliyoruz. Bu doğrultuda; OTI Holding’i ileriye taşıyacak, gelişime açık ve bu potansiyeli taşıyan hem yeni mezun hem de deneyimli adayları ele alıyoruz.

İnsan; kurum kimliğimizi yaratan kilit faktör. Temel kurumsal ilkelerimiz, Fırsat Eşitliği ve Doğru İşe Doğru İnsan’dır. Başarı ve performansı odaklı, eğitimli, deneyimli, kendini ve işini geliştirebilen, grup değerlerini benimseyen, paylaşımcı bireylerle insan kaynağının temin edilmesini, geliştirilmesini ve sürekliliğini amaçlıyoruz.

OTİ Holding Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*