Türkoil Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Turkish Oil kurulduğu günden, bu yana verdiği hizmetlere devam etmektedir. 2016 yılında 100 istasyona erişme hedefi bulunduran firma, büyümesini sürdürmektedir. Firma ihtiyacına göre çalışan alımları yapar.

Türkoil İş İlanları

Teknolojinin ilerlediği günümüzde iş başvuruları online yapılabilir. Birçok firma iş ilanlarını bu kapsamda çevrimiçi kariyer sitelerinden verir.

Turkish Oil kapsamında çalışmak isteyen kişilerin, gelecek tarihlerdeki ilanları kaçırmamak adına her gün kontrol etmesi önerilir. Zira kaçırılan bir ilana başvuru yapılmaz.

Turkish Oil’e ait resmi sayfa da düzenli şekilde kontrol edilmelidir. Firma hakkında detaylı bilgi de bu kaynaktan elde edilebilir.

Nasıl Başvurulur?

Peki, Turkish Oil’e nasıl başvurulur? Firma kapsamına girmek istiyorsanız, öncelikle iş başvurusunda bulunmanız gerekir.

Bunun için resmi sitesinde kullanabileceğiniz bir iş başvuru formu bulunur. Erişmek için önce siteye girilir. Ardından da sağ üstten kariyer butonuna tıklanır. Karşınıza gelen formda,

  1. İletişim Bilgileri (Ad, Soyad, Adres, Telefon, E-posta Adresi vs.)
  2. Kişisel Bilgiler (Doğum Tarihi, Medini Hal, Askerlik Durumu, Ehliyet, Sigara Kullanımı, Engel Durumu vs.)
  3. Eğitim Bilgileri (Üniversite, Üniversite Mezuniyet Derecesi, Üniversite Mezuniyet Tarihi, Lise vs.)
  4. İş Deneyimleri,
  5. Referanslar,
  6. Notlar,
  7. Dosya Ekle,

Gibi boşluklar vardır. Eklenen dosya PDF, DOC, DOCX, OTF formatlarında olabilir. Gerekli alanlar doldurulunca altta sol kısımda bulunan kırmızı gönder butonu kullanılabilir. Adaylar kendilerine ait tüm bilgileri, doğru şekilde girmelidir.

Bu başvuru haricinde adaylara kariyer sitelerine de sürekli takip etmesi önerilir. Zira gelecek tarihlerde firma buraya ilan verebilir.

Bunun gerçekleşmesi doğrultusunda, kariyer sitelerinde yayınlanan ilanlarda önce profil hesabı açılır. Ardından da CV doldurulur. Ancak mevcut bir hesabınız varsa bunu yapmanız gerekmez.

Üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra ilana başvuru yapılır. Turkish Oil yetkilileri, ardından başvuruları değerlendirecek, uygun tüm adayları bilgilendirecektir. Ancak ilana başvurmadan önce genel şartları ve nitelikleri de okunmalıdır.

Zira her pozisyon farklı şartlarda alım yapar. Başvuran adaylardan da bunlara uyum göstermesi beklenir. Dolayısıyla ilanın tüm koşulları ayrıntılarla okunmalıdır.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*