İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Erdem Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2019

erdem-holding

Erdem Holding personel alımı yapacak!

Erdem Holding iş başvurusu yaparak sizde Erdem Holding’ın gücünden güç alabilirsiniz. Erdem Holding personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Erdem Holding eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Erdem Holding insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

GELECEĞİNİZİ GELECEĞİN SEKTÖRÜNDE YARATIN !

Yoğun bir gelişimin yaşandığı telekomünikasyon sektöründe özellikle son 10 yılda ortaya çıkan hızlı büyüme bu alanı iş dünyası için çok daha anlamlı ve çekici hale getirmiştir. Özgün vizyonu, köklü kurum kültürü ve istikrarlı politikalarıyla 40 yılı geride bırakan Erdem Holding, bugün olduğu gibi yarınlarda da sektörün lider şirketi Genpa Telekomünikasyon ile teknolojinin bir adım ilerisinde olmayı sürdürecektir.

Erdem Holding çalışanları olarak böylesine stratejik öneme sahip bir alanın kritik unsurunun insan olduğuna duyduğumuz inanç ve bilinçle hedeflerimize ulaşmak için özverili ve paylaşımcı bir takım oyunuyla etkin bir sinerji yaratmaya çalışıyoruz.

İnsan Kaynakları Misyonumuz: 

Açık iletişimi, ekip ruhunu, kişisel ve mesleki gelişimi hedef alan uygulamalarıyla yola çıkan çağdaş İnsan Kaynakları yapılanmamızda temel misyonumuz; şirketimiz ve çalışanlarımızın hedef ve beklentilerini yüksek ahlaki standartlar dahilinde uyumlaştırarak, etkin, verimli ve motive çalışan bir organizasyonla şirket vizyon ve hedeflerinin gerçekleştirilmesini sağlamaktır.

Başvurmak için: 

Bugünün ve yarınların lider sektöründe bu güçlü ve iddialı takım oyuncuları arasında siz de yerinizi almak istiyorsanız Özgeçmiş Bankamız’a üye olarak özgeçmişinizi doldurabilir ve aşağıdaki iş fırsatlarına başvurabilirsiniz.

Gizlilik İlkemiz : 

Erdem Holding’e bağlı kuruluşlardan herhangi birine yaptığınız iş başvurusu İnsan Kaynakları Departmanı tarafından gizlilik prensiplerine uygun olarak 1 yıl süreyle saklanacak; ilgili şirket yöneticileri dışında hiç kimseyle başvurunuz paylaşılmayacaktır.

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Teknik Servis Depo Uzman Yardımcısı İstanbul Erdem Holding A.Ş.
Teknik Ürün Uzmanı İstanbul(Avr.) Erdem Holding A.Ş.
Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Erdem Holding A.Ş.
GSM Teknisyeni İstanbul Erdem Holding A.Ş.
Müşteri Hizmetleri Uzman Yardımcısı Bursa Erdem Holding A.Ş.
GSM Teknisyeni / Mağaza İstanbul(Avr.) Erdem Holding A.Ş.
İletişim Danışmanı İstanbul Erdem Holding A.Ş.
Perakende Satış Danışmanı İstanbul Erdem Holding A.Ş.
Satış Muhasebesi Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Erdem Holding A.Ş.
Çağrı Merkezi Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Erdem Holding A.Ş.
Satış Ağı Geliştirme Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Erdem Holding A.Ş.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir