Erdem Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Erdem Holding’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Erdem Holding bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Erdem Holding personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1965 senesinden bu yana sektördeki hayatına devam eden Erdem Holding enerji, inşaat, yapı malzemeleri, telekomünikasyon, üretim, geri dönüşüm, gayrimenkul, atık yönetimi üzerine aktivite göstermektedir. Erdem Holding personel alımı gerçekleştirerek hem gereksinimlerini karşılamakta, hem de büyümesini güçlendirmektedir.

Bu ilanlar kariyer siteleri aracılığıyla verildiği için, sürekli kontrol etmeniz gerekir. Nitekim yılın farklı dönemlerinde verildiği için, zamanında kontrol etmemek size uygun pozisyonları kaçırmanıza sebep olabilir. Erdem Holding iş ilanları için başvurmadan önce ayrıca yetenekleriniz ile uyuşup, uyuşmadığını incelemeniz önerilir.

Bu şekilde Erdem Holding iş başvurusu yaptıktan sonra, yetkililerden görüşmeye dair geri dönüş alma ihtimalinizi yükseltebilirsiniz.

Erdem Holding Personel Alımı ve İş İlanları

Erdem Holding Personel Alımı Yapacak

Erdem Holding sürekli büyüyen yapısıyla kaliteli çözüm önerileri sunmaktadır. İlerleme sürecinde ihtiyaç oldukça, gelecekteki planlarına da uygun olarak çalışan alınmaktadır. Bunları takip etmek, başvurmak istiyorsanız kariyer sayfalarını her gün incelemeniz önerilir.

Erdem Holding İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Erdem Holding kapsamında çok sayıda pozisyon vardır. Bunlardan herhangi birine alım gerçekleştirilebilir. İlanlardan bazıları şöyledir;

Pozisyon Lokasyon
Satınalma ve İdari İşler Yöneticisi Kocaeli
  1. Genel Başvuru: Nezih Ticaret, Agdaş Adapazarı Gaz Dağıtım, Sistaş, Erdem Sigorta, Ertel Telekomünikasyon, Genpa Telekomünikasyon ve İletişim hizmetleri için başvuru yapılır. Özgeçmişler uygun pozisyonlara yönelik olarak değerlendirilir.
  2. Holding Finans Uzman Yardımcısı: Sigara kullanmama, askerlik görevlerini tamamlamış olma, raporlama üzerine tecrübeli olma, fatura işlemleri, mutabakat, kasa hesabı gibi konular üzerine minimum 1 sene tecrübe bulundurma gibi nitelikler aranmaktadır. Ayrıca Microsoft Office programlarını kullanabilme, sayısal becerisi ve analiz yetenekleri güçlü olma gibi koşullar da görülmektedir.

Makale Yazarak Para KazanmakAçılacak her ilan farklı pozisyonda, şehirde olabileceği gibi sorumluluklar ve nitelikler de farklılaşır. Bu nedenle başvurmadan önce dikkatli bir şekilde incelemeniz önerilir. Her ne kadar başvuru yapabilecek olsanız da, uyum göstermiyorsanız firma yetkilileri ön aşamada büyük olasılıkla eleyecek, mülakat için çağrı gerçekleştirmeyecektir.

Dolayısıyla bunun yaşanmaması için, dikkatli olmanız önerilir.

Erdem Holding İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eğer Erdem Holding’e iş başvurusu yapacaksanız, uyum gösteriyorsanız bile önce özgeçmiş dosyanızı incelemeniz önerilir. Zira güncel olarak sizi yansıtmıyorsa insan kaynaklarını hatalı bilgilendireceği için, yine de çağrı almamanıza sebep olabilir.

  1. Başvuru oldukça kolay bir şekilde yapılmakta olup, şu işlemler takip edilmelidir;
  2. Firma tarafından ilan verilen kariyer sayfasına giriş yapın.
  3. İş başvurusu üyelik ile yapıldığı için, platforma kaydolun. Hesabınız varsa giriş yapın.
  4. Firmanın profilini açarak, etkin olan iş ilanlarını inceleyin.
  5. Başvurmak istediğinize tıkladıktan sonra, başvur butonuna tıklayın.

Başvurunuzu göndermeniz ardından, yetkililer kısa sürede gerekli incelemeleri yapmaya başlar. Süreçte pozitif değerlendirme alırsanız, mülakat için tarafınıza dönüş gerçekleştirilir.

Erdem Holding Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*