istinye Park AVM Personel Alımı ve İş İlanları 2022

istinyepark.-avm-personel-alımı

İstinye Park AVM personel alımı yapacak!

İstinye Park AVM iş başvurusu yaparak sizde İstinye Park AVM’ın gücünden güç alabilirsiniz. İstinye Park AVM eleman alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan İstinye Park AVM personel alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. İstinye Park AVM insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Kısaca İstinyePark

Proje inşaatına Orjin Grup ve Doğuş Grubu ortaklığı ile 2005 yılı Temmuz ayında başlanan İstinyePark, 87 bin metrekaresi mağaza alanı olmak üzere toplam 270 bin metrekare inşaat alanı ve 280 mağazası ile İstanbul’daki mevcut alışveriş merkezlerinden büyüklük ve mağaza karması bakımından çok daha avantajlı bir konuma sahip.

Eylül 2007’den beri açık ve kapalı alışveriş mekanları ile farklı beğeni ve ihtiyaçlara cevap veren İstinyePark, 147 giyim mağazası ve Türk pazarına ilk kez giriş yapan 41 yeni markanın yanı sıra dünya mutfaklarından çok seçenekli restoranlarıyla tüm alternatifleri aynı anda sunan tek alışveriş merkezi olma özelliğini koruyor.

Cam kubbesi ve açık yeşil alanlarıyla, kapalı alanda bile günün her saatinin keyfini çıkarmanızı sağlayan İstinyePark, ziyaretçilerine kapalı alan konforunu ve açık alan ferahlığını aynı anda yaşatıyor.

İletişim için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*