Alarko Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2018

Alarko Holding Personel Alımı

Yaklaşık 60 yıl önce kolektif bir şirket olarak kurulan Alarko, 1973’de holdingleşerek 1974 yılında halka açılmıştır. Bugün ise köklü geçmişi ve 5 farklı faaliyet alanı ile ülkemizin önde gelen sanayi kuruluşları biri olmuştur. Şirketin biri uluslararası yabancı ortaklı olmak üzere 24 adet kuruluşu bulunduğu için Alarko holding personel alımı sık sık yapılmaktadır.

Geçen yıl sonu itibariyle 3.5 milyar TL cirosu olduğunu açıklayan Alarko eleman alımı yaparak, 2017 yılı sonunda cirosunu arttırmayı hedeflemektedir. Taahhüt Grubu, Enerji Grubu, Sanayi ve Ticaret Grubu, Arazi Geliştirme Grubu ve Turizm Grubu olmak üzere farklı alanlarda tecrübe kazanan şirket, global rekabet hedefiyle Türkiye ekonomisinin güçlü isimlerinden biridir.

Alarko holding personel alımı

Alarko Çalışma Şartları

Alarko işçi alımı yaparak üretim kapasitesini her dönem, bir önceki döneme göre arttırmaktadır. 7.000 çalışanı mevcut olan şirket, personellerin kalitesi, gelişmişliği ve kapasitesi bir kurumun sahip olabileceği en büyük zenginliktir şeklinde bir vizyona sahiptir. Alarko çalışma şartları da bu vizyon doğrultusunda hazırlanmaktadır.

Firma, ana ilkeleri doğrultusunda çalışanlarını mesleki ve kişisel olarak geliştirmeyi, bağımsızlaştırmayı ve onlarla başarıyı yakalamayı hedeflemektedir. Bu nedenle çalışma saatlerini 08.30 – 18.00 aralığı dışına çıkarmamaya, tüm personellere servis imkanı sağlamaya ve yemekhane hakkı tanımaya çalışmaktadır.

Ayrıca Alarko engelli alımı ilanları vererek de, bünyesinde engelli bireylere istihdam sağlamaya özen göstermektedir.

Alarko İş İlanları

Firmanın maaş ücretleri ve çalışma koşulları girdiğiniz pozisyona göre değişkenlik gösterdiği için Alarko iş ilanlarını inceleyerek, iş hayatından beklentiniz doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. Firma bünyesinde açılan pozisyonlara ilan sitelerinden ulaşabileceğiniz gibi aşağıdaki linkte tıklayarak da, alım yapılan pozisyonları görebilirsiniz.

https://www.alarko.com.tr/tr/insan-kaynaklari/kariyer-olanaklari

Söz konusu ilanlar arasında kendinize uygun bir pozisyon bulamadıysanız, Alarko başvuru için firmanın resmi web sitesinde yer alan “Genel Başvuru” linkine tıklamanız gerekmektedir. Ancak özellikle belirli bir statü için başvuruda bulunmak istiyorsanız, ilgili statüye dair ilan açılmasını beklemelisiniz…

Alarko İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Alarko iş başvuru formu için Kariyer.net üye hesabınızla giriş yapmanız ya da yeni hesap oluşturmanız gerekmektedir. Yapılan başvuruların tümü firmanın iş başvurusu havuzunda toplanır. Ayrıca bu başvurular Alarko’ya bağlı tüm şirketler tarafından izlenir ve değerlendirilir.

Diğer yandan yeni bir personel ihtiyacı olan şirketin ilgili bölümü, İnsan Kaynaklarına bu ihtiyacını bildirir. İK, Alarko iş başvurusu havuzundaki kayıtları değerlendirerek, bölümün personel gereksinimin giderilmesinde yardımcı olur. Şirketin işe alım süreci bu şekilde işlemektedir. Şayet şirket bünyesinde bir iş bulamadıysanız, Baymak ve İklimsa firmalarının da açık pozisyonlarını değerlendirebilirsiniz.

109 Comments

  1. hüseyin demiri 1 Nisan 2016
  2. ali kırtay 3 Nisan 2016
  3. Muammer uslu 13 Mayıs 2016
  4. ali Ihsan tinastepe 23 Haziran 2016
  5. [email protected] 25 Mart 2017
  6. huseyin madenli 16 Temmuz 2017
  7. Ferhat sarsu 5 Eylül 2017
  8. Ünsal keskin 28 Kasım 2017

Leave a Reply