Arkas Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Arkas Holding’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Arkas Holding bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Arkas Holding personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Arkas Holding 1902 yılında kurulmuştur. Kara, hava, deniz ve demir yollarında taşımacılığı birbirine entegre ederek geniş kapsamlı lojistik hizmeti sunmaktadır. Bunun yanı sıra otomotiv ve gemilerde yakıt ticareti, sigorta hizmetleri ve turizm gibi çeşitli alanlarda da hizmet vermektedir.

Arkas Holding dünya çapında 26 gemisi ile hizmet vermektedir. 2,5 milyar dolar üzerinde ciro yakalamıştır. Bu başarıya 7300 çalışanı ile ulaşmıştır.

Arkas Holding iş başvurusu

Arkas Holding İş İlanları

Satış Müdürü
Son Başvuru Tarihi
20 Aralık 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Proje Yönetim Uzman Yardımcısı
Son Başvuru Tarihi
24 Aralık 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Son Kullanıcı Destek Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
30 Aralık 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İzmir
Avukat
Son Başvuru Tarihi
10 Aralık 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr.)
Personel Özlük İşleri Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
13 Aralık 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asya)
Sistem Geliştirme Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
14 Aralık 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İzmir
Proje Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
23 Aralık 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İzmir
Satış Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
07 Aralık 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Aktif Satış Sorumlusu
Son Başvuru Tarihi
05 Aralık 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr.)
Alacak Takip Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
27 Aralık 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İzmir

Daha fazla Arkas Holding iş ilanı için tıklayın.

Arkas Holding’de çalışanların motivasyonunu yüksek tutmak çok büyük önem taşımaktadır. Bu amaç için Arkas Aktif isimli birim kurulmuştur. Bu birim çalışanlar arasındaki iletişimi ve genel motivasyonu yüksek tutmak amacıyla çeşitli sosyal ve kültürel aktiviteler organize etmektedir.

Örneğin ofis ortamında mesai sonrasında ofise alanlarında uzman hocalar getirilip personellere yoga, pilates veya zumba gibi keyifli spor etkinlikleri yapabilecek ortam sağlanmaktadır. Ayrıca fotoğrafçılık, şarap tadım, stres yönetimi gibi farklı alanlarda da kişisel gelişim amacıyla seminerler verilmektedir.

Arkas Holding maaş ve yan haklar konusunda da personellerine iyi imkanlar sağlamaktadır. Ücret belirlenmeden önce piyasa araştırması yaparak rekabetçi ve ikna edici miktarlar personele sunulur. Ücretin yanı sıra özel sağlık sigortası, pozisyona göre araç ve prim sistemi gibi yan haklar da mevcuttur. Servis ve yemekhane hakkı ise tüm personele verilmektedir.

Nasıl Başvurulur?

Arkas Holding iş başvurularını holdingin kendi web sitesinden yapabilirsiniz. Burada insan kaynakları politikalarını daha yakından inceleyerek bilgi sahibi olabilir, iş başvuru formunu doldurarak istediğiniz zaman başvuru yapabilirsiniz. http://kariyer.arkas.com/ana_sayfa.html

Bir diğer başvuru yöntemi ise çeşitli kariyer sitelerinde Arkas Holding profilini incelemektir. Bu tür sitelerde açık pozisyonları görebilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz.

Arkas Holding Açık Pozisyonlar

SAP Bw Danışmanı – İstanbul: Geliştirme ve destek projelerinde yer alacak, devreye alma ve proje sonrası hizmetlerin yürütülmesinden sorumlu olacaktır.

  • Personel Müdür Yardımcısı – İstanbul: İşe alım süreçlerini yönetmekten ve aylık raporlamaların yapılmasından sorumludur.
  • Muhasebe Memuru – İstanbul: Günlük, haftalık ve aylık muhasebe raporlarını üst yönetime sunmaktan sorumludur.
  • Operasyon Memuru – Gaziantep: Müşterilerden gelen talepler doğrultusunda, özvarlık araçlar ve taşeron araçlar ile yapılacak taşımanın planlamasını ve takibini yapmaktan sorumludur.
  • Personel Memuru – İstanbul: Dava ve diğer tüm hukuki süreçlerin yasal süreler dahilinde takip edilmesi ve gerekli evrakların hazırlanmasından, iş kanunu ve SGK mevzuatına uygun tüm bordrolama süreçlerinin gerçekleştirilmesi ve gerekli raporlamaların yapılmasından sorumludur.
  • Fiyatlandırma Sorumlusu – İstanbul: Satış ekiplerinden, yurt dışı acentelerden ve müşterilerden gelen talepler doğrultusunda uluslararası deniz taşımacılığı fiyatlandırma süreçlerini yürütmekten sorumludur.

Arkas Holding Benzer İş İlanları

3 Comments

  1. Selam ben zafer demirci kalfasiyim yurt dışında büyük işler bitirdim elimde 80 kişilik demirci ekibim var sizinle çalışmak istiyorum yabanci dil arapça ve Rusça biliyorum 05374307444

  2. Ben Jale işitme engelliyim. 22 yaşındayım. Mersin’de yaşıyorum. Bir şey sormak istiyorum.Ama iş olmak istiyorum. 4 yılda işsiz kaldım çok çok sıkıldım. İş gitmek çok istiyorum. İşe beni alırsanız çok sevinirim. Şimdiden Teşekkür ederim. Cevabınıza bekliyorum. Saygılarımla

  3. mrb gokhan ben ist seyrantepe de oturuyorum silahli guv kimligim ve b sinifi ehliyetim var ykb.vede hsbc de calistim 1 85 boy 85 kilo bakimina ve gorunusu05453611231ne ozen gosteren biriyimve firmanizda

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*