Server Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Server Holding’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Server Holding bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Server Holding personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Temelleri 1996 senesinde atılan Server Holding uluslararası bir kurum olup, insanlığın yararını, yaşam kalitesini daha da yükseltmeyi amaçlamaktadır. Server Holding personel alımı farklı zaman aralıkları ile gerçekleştirilerek, yeni açıklar karşılanmaktadır.

Firmanın vermiş olduğu ilanlar kariyer sitelerinden takip edilebilmekte olup, Server Holding iş ilanları hakkında tüm ayrıntılar burada mevcuttur. Adaylar aranan nitelikleri buradan görerek, gerekli başvuru işlemlerini yapabilmektedir.

Online Server Holding iş başvurusu tamamlanması ardından, değerlendirme süreci başlamaktadır. Bunun ardından olumlu bulunanlar mülakata dair davet almaktadır. Bu süreci başarılı ve sorunsuz şekilde tamamlayan adaylar, işe başlayabilmektedir.

Başlıklar

Server Holding Personel Alımı ve İş İlanları

Server Holding Personel Alımı Yapacak

Server Holding personel alımı yapmaktadır. Firma Kariyer.net üzerinde veteriner sağlık teknikeri almakta olup, ilan Çanakkale’de açılmıştır. Adayların başvurusuna açık olup, platformdan tüm işlemler gerçekleştirilebilir.

Server Holding İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Server Holding tarafından açılan veteriner sağlık teknikeri duyurusu birçok nitelik aramakta olup, adaylar bunlara uyum göstermelidir. Aralarından bazıları şöyledir;

 1. Microsoft Office programlarını bilme ve hâkim olma
 2. Seyahat engeli bulunmama
 3. Zootekni, veteriner sağlık teknikerliği, veterinerlik fakültesi mezunu olma
 4. Koyun, küçükbaş hayvan bakımı-geliştirilmesi üzerine minimum 5 sene tecrübeli olma
 5. Ekip çalışması yapabilme
 6. Koordinasyon ve planlama gerçekleştirebilme
 7. İş takibi yapabilme
 8. Aktif araç kullanma

İş tanımlarına bakıldığında ise şu gibi maddeler görülmektedir;

 1. Tesis içerisinde üretilen yemler üzerinde analiz ve kontrol gerçekleştirme
 2. Hayvan sağlığıyla alakalı süreçleri yürütme
 3. Hayvanların sağlıkları ile alakalı tedavi, teşhis ve analiz durumlarını takip etmek ve raporlar sunmak
 4. Tarım Bakanlığı yasal mevzuatlarına uygun şekilde aşı, ilaç ve ilgili faaliyetleri yürütme

Server Holding İş Başvurusu Nasıl Yapılır?Eğer bu pozisyona müracaat etmek istiyorsanız, ayrıntılı tüm bilgiler Kariyer.net üzerinde vardır. Adaylar tüm iş tanımları ve nitelikleri burada bulup değerlendirmeli, ardından da müracaat etmelidir. Zira nitelikler uyuşmuyorsa, müracaat edilse bile dönüşün olumsuz olması muhtemeldir.

Server Holding iş başvurusu iki aşamalı olup, bunlardan ilki online müracaattır. Bu işlem Kariyer.net aracılığıyla gerçekleştirilmekte olup şu şekildedir;

 1. Kariyer.net platformuna girin.
 2. Üye değilseniz hesap açarak CV doldurun. Üyeliğiniz varsa girdikten sonra özgeçmiş güncelleyin.
 3. Arama kısmından Server Holding tarafından açılan ilanı aratarak, giriş yapın.
 4. Nitelik ve iş tanımını inceledikten sonra başvur butonuna tıklayın.
 5. Son olarak ön yazı belirterek, bir özgeçmiş seçin.

Bu işlemler ardından başvuruyu tamamla üzerine tıklamak yeterlidir. İkinci aşama mülakat olup, birinci aşamadan başarılı sonuç alanlar bilgilendirilmektedir. Ardından görüşmeler gerçekleştirmekte, uygun bulunanlar işe davet almaktadır.

Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*