Elif Plastik Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Elif Plastik personel alımı yapacak!

Elif Plastik iş başvurusu yaparak sizde Elif Plastik’ın gücünden güç alabilirsiniz. Elif Plastik personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Elif Plastik eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Elif Plastik insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Kurulduğu 1972 yılından bu yana Fleksibl Ambalaj sektöründe faaliyet göstermekte olan Elif Plastik 2005 yılında, mevcut üç fabrikasını 50 bin m²’lik modern tesislerinde tek çatı altında birleştirmiştir. Tasarımı, altyapısı, üretimde sahip olduğu ileri teknoloji ve ölçeği ile kendi alanında dünyanın en önde gelen üretim tesislerinden biri olan fabrikasının üretim kapasitesi 90 bin ton/yılı aşmıştır.

Yenilikçi yönetim anlayışı, 650 kişilik profesyonel kadrosu, müşteri ve tedarikçilerinden oluşan bütünlüğün yarattığı sinerji ve dinamizm ile her geçen gün gelişen ve güçlenen Elif Plastik, 1995 yılından bu yana Türkiye’nin ilk 500 sanayi kuruluşu içinde yer almaktadır.

Merkezi Türkiye’de bulunan Elif’in uluslararası faaliyet ağı, müşterilerine yerelleştirilmiş küresel hizmet ve tedarik esnekliği sunacak biçimde stratejik olarak yapılandırılmıştır. Elif, bilimsel bir şekilde yürütülen işbirliği ve yenilikçiliği sayesinde farklı müşterilerin farklı ihtiyaçlarına göre özel olarak geliştirilmiş en yüksek kalitede ürünler ve benzersiz bir hizmet sunar. Yerli ve yabancı pek çok büyük markaya hizmet veren Elif, üretiminin yarısından fazlasını dünyanın 50 farklı ülkesine ihraç etmektedir.

Elif müşterileri, tedarikçileri, profesyonel insan kaynakları ve yenilikçi yönetiminin yarattığı sinerji ve dinamizmle gelecekte de mükemmel ürünler ve hizmetler sunmayı hedefler. Bu hedefine ilerlerken Elif, organizasyonunu büyütmek için sürekli olarak yeni yeteneklerin arayışı içerisindedir.

Genel Nitelikler:

  • Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması
  • MS Office uygulamalarına hakim olması
  • İstanbul, Avrupa yakasında ikamet etmesi 

İş Tanımı:
Elif tüm iş fonksiyonları için tecrübeli profesyoneller ve iş hayatına başlamak isteyen yeni mezunlar aramaktadır.

Başvuru formu için tıklayın

 

2 Comments

  1. Kesimde 20 yıllık tecübemvar genelde alman makinararinda caliştim lemo porex vitvorlar deberdardi gibi 0543 655 95 41

  2. e sınıfı ehliyetim var 21 senedir istanbulda şoförüm ihtiyaç olduğunda 05327822196 arayabilirsinz iyi çalışmalar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*