Koçak Farma Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Koçak Farma’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Koçak Farma bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Koçak Farma personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

kocak farma personel alımı

1971 yılında kurulan Koçak Farma , Türk İlaç Sanayi’nin hızla gelişen kuruluşlarından biri olmuş ve bugün 1100’ü aşkın çalışanı olan Koçak Farma ilaç ve ilaç hammaddesi üretimi ile Türk Tıbbına önemli katkılar sağlayan bir kuruluş haline gelmiştir.

Merkezi İstanbul’da olan Koçak Farma’nın Türkiye genelinde 11 Bölge Müdürlüğü ve 450 kişilik satış ve tanıtım teşkilatı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmaya ait 2 üretim tesisinde ilaç ve ilaç hammaddesi üretilmekte olup, ilaç üretimi 2000 yılından itibaren Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde hizmete giren 70.000 m²’si kapalı alan, 140.000 m²’lik modern ilaç üretim tesislerinde devam etmektedir.

Koçak Farma İş İlanları

Koçak Farma iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Yardımcı İşletmeler Teknisyeni Tekirdağ
2 Steril Üretim Alan Yöneticisi Tekirdağ
3 Steril Üretim Hattı Dolum Operatörü Tekirdağ
4 Mekanik Bakım Mühendisi Tekirdağ
5 Kalite Güvence Uzmanı Tekirdağ
6 Üretim Elemanı İstanbul(Avr.)
7 Makam Şoförü İstanbul (Tümü)
8 Satış Destek Uzmanı İstanbul(Avr.)
9 Satış Operasyon Uzmanı İstanbul(Avr.)

Koçak Farma İş Başvurusu Formu

Koçak Farma iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Koçak Farma iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*