İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Demsa Group Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Demsa Group Personel Alımı Yapacak

Demsa Group’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Demsa Group bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Demsa Group personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Demsa Group iş başvurusu

Firma Hakkında

Dünyaca ünlü markaların bir araya gelmesindeki etkin rolü ile bilinen Demsa Group personel alımı yapacak. Pek çok pozisyonda alım yapacağını açıklayan Demsa Group eleman alımı için yılın çeşitli zamanlarında ilanlar oluşturuyor.

Bu sene de iç denetim uzmanı, satış danışmanı gibi pek çok alanda alımlar yaparak ş dünyasındaki gücünü artırmaya devam ediyor.

Demsa Group işçi alımı konusunda büyük bir istihdam sağladığı gibi farklı markaların ülkemizdeki satışını da üstlenerek ilerlemesini sürdürüyor.

Bölüm yöneticisi, kasa sorumlusu gibi farklı departmanlara özel alımlar yapan Demsa Group iş ilanları hemen hemen her şehirde yayınlanabiliyor. Demsa Group iş başvurusu yapmak isteyenlerin ise kendi şehirlerinde istihdam olup olmadığına bakmaları gerekiyor.

Demsa Group engelli personel alımı da yapabilen bir mağaza zinciri olduğu gibi çalışanlarının da ilerlemesine yardımcı olan bir firmadır. Çalışma şartlarına bakıldığında vardiyalı sistem ile çalışan personellerine aylık olarak en az 2.500 TL ödeme yapmaktadır.

Tatil günleri ve çeşitli çalışan etkinlikleri de bulunan Demsa Group güvenlik alımı da yapan bir kurumdur.

Demsa Group İş İlanları

Demsa insan kaynakları olarak sürekli büyümeyi hedefleyen ve çalışanlarına düzenli eğitimler veren bir çalışma prensibi ile ilerlemektedir.

Çalışanlarının profesyonel bir şekilde hizmet vermesi ve markaların temsil edilebilmesi adına çalışan Demsa Group iş ilanı sürecinde kişilerle mülakatlar yaparak daha önceki referanslar hakkında bilgi alabilmektedir.

Demsa Group İş Başvurusu Formu

Demsa Group iş başvuru formu doldurarak işe başlamak isteyen kişilerin internet üzerinden Demsa Group kariyer ya da insan kaynakları kısmına tıklayarak farklı pozisyonlara özel başvurularda bulunması gerekir.

İnternet üzerinde farklı şehirlere göre yapılan alımlarda eğer sizin şehrinizde ise bizzat giderek başvuru da yapabilirsiniz. Mülakatlar ve CV değerlendirmesi sonucu kişilere dönüş yapılmaktadır.

Eğer şimdiden Demsa ailesinin bir parçası olmak istiyorsanız [email protected] adresine CV’nizi yönlendirebilir veya başvuruda bulunabileceğiniz merkez pozisyonlarını ve mağazaları “Departmanlar & Mağazalar” başlığı altında görebilirsiniz.

]Başvuru için tıklayın.

DEMSA, 2000 yılında dünyaca ünlü markaları güçlü hizmet anlayışı ile Türk tüketicisinin beğenisine sunmak amacı ile kurulmuştur.

En önemli değerimiz, Türk misafirperverliğini mağazalarımıza gelen tüm konuklarımıza yansıtabilmektir.

Demsa, kusursuz müşteri memnuniyeti çerçevesinde, 450’den fazla markayı, 120’den fazla mağazasında 1200 çalışanı ile sunan sektörün önde gelen firmalarından biridir.

Bir yorum

  1. Busra kaya 25 Aralık 2017

    Gercekten burdan yazsakta hic bisey cikmicani dusuunuyorum kac yildir kpss girdim hiç bosuna ticaret okudgumu sakarya onlisans okudum basvurmadgim yer kalmadi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir