İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Demsa Group Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Demsa Group Personel Alımı

Kuruluş tarihi 2000 olan Demsa Group, dünyaca tanınan pek çok markayı Türk tüketicisinin beğenisine sunarak, ülkemizin birçok şehrine yayılmış mağazalarıyla hizmet vermektedir. Demsa Group personel alımı, genellikle bu mağazalarda çalıştırılmak üzere yapılmaktadır.

Güçlü mağazacılık yapısı ve mevcut 1200 ün üzerinde çalışan personeliyle perakende sektöründe önemli bir noktada yer alan Demsa Group işçi alımı yaparken, birçok dünya markasının Türkiye temsilcisi olduğunu göz önünde bulundurarak titizlikte çalışmalarını yürütmektedir.

Demsa Group eleman alımı şirketin bünyesinde bulunan Harvey Nichols, Tom Ford, Barbara Bui, Michael Kors, Guess, Laura Ashley, Brandroom, Lanvin, Alexander McQueen, Mothercare ve ELC gibi markalarda hizmet verilmesi adına gerçekleştirilmektedir.

Demsa Group Personel Alımı

Demsa Group Çalışma Şartları

Şirketin en önemli değeri, Türk misafirperverliğini mağazalarına gelen bütün konuklarına yansıtabilmektir. Bu nedenle Demsa Group çalışma şartları standarttın üstünde mağazacılık zemini oluşturularak hazırlanmaktadır.

Şirketin personel maaşları, pozisyona göre değişmekle birlikte 2200 TL ile 10 bin lira arasındadır. Stajyer maaşları 1000 TL, mühendis maaşları ise 15 bin liraya kadar çıkabilmektedir.

Demsa Group engelli alımı da yapılmaktadır. Ancak firmanın engelli personel alımına dair güncel bir ilanı yoksa Çelebi Holding, Çukurova Grubu, Aydınlı Grup, Yıldız Holding ve Erdem Holding gibi şirketlerin açık pozisyon ilanlarını da inceleyebilirsiniz.

Demsa Group İş İlanları

Güncel Demsa Group iş ilanları www.secretcv.com ve www.kariyer.net siteleri aracılığıyla yayınlanmaktadır.

Şirket, çalışanlarının kariyer beklentilerini önemsediği için başvuru yapan adaylar arasında nitelikleri uygun olan personeller seçilerek, firma içerisinde daha aktif rollerde yer almaları için eğitimlerle desteklenmektedir.

Bu doğrultuda şirket bünyesinde yetişen ve yükselen yöneticileri ile sürekli gelişen bir organizasyon yapısı kurma hedefindedir.

Demsa Group İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Demsa Group başvuru yapacak olan kişilere, mağazalarının birçok alanında farklı kariyer fırsatları sunmaktadır. Özellikle dünyaca ünlü markalar arasında dikey ve yatay geçişlere olanak vermesi, her geçen gün artan mağazalar zincirinde önemli pozisyonlarda meslek sahibi olabilmeyi kolaylaştırmaktadır.

Şirket; yönetici ve ara yönetici pozisyonları için bünyesinde çalışmakta olan deneyimli ekip arkadaşları içerisinden seçim yapmaktadır.

Performans kriterleri ve yönetimiyle birlikte personellerine adil bir terfi sistemi sunan Demsa Group iş başvuru formu için elektronik posta kanallarının kullanılmasına izin vermektedir.

Bu nedenle şayet şirketin açık pozisyonları yoksa ya da ilanlar içerisinde sizin kriterlerinize uygun bir departman bulunmuyorsa,  [email protected] adresine CV’nizi göndererek genel bir başvuruda da bulunabilirsiniz.

Firmanın merkez pozisyonlarını, resmi web sitesinde yer alan “Departmanlar & Mağazalar” başlığı altında görebilirsiniz.

Bir yorum

  1. Busra kaya 25 Aralık 2017

    Gercekten burdan yazsakta hic bisey cikmicani dusuunuyorum kac yildir kpss girdim hiç bosuna ticaret okudgumu sakarya onlisans okudum basvurmadgim yer kalmadi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir