Çelebi Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Çelebi Holding’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Çelebi Holding bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Çelebi Holding personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Ali Cavit Çelebioğlu tarafından 1959 yılında Ankara’da Çelebi Hava Servisi kurulmuştur. Çelebi Hava Servisi, Çelebi Holding için ilk basamaktır.  1995 yılına gelindiğinde ise bu şirket grubuna ait olan tüm yönetimler toplanmış ve Çelebioğlu Holding A.Ş. kurulmuştur.

Bu şirket 2014 yılından bu tarafa havacılık sektöründe yer hizmetleri, kargo ve antrepo işletmeciliği, liman işletmeciliği ve gıda gibi pek çok sektörde hizmet vererek faaliyet alanını bir hayli genişletmiştir. 14 bin civarında personel çalışmaktadır.

Çelebi Holding iş başvurusu

Çelebi Holding İş İlanları

İki kıtada ve beş ülkede hizmet vermeye devam eden bu şirket gelişime, büyümeye ve yeniliğe bir hayli önem vermektedir. Çelebi Holding, en önemli sermayeyi insan olarak görmesi sebebi ile çalışanlarını mutlu etmek üzere politikalar düzenlemektedir.

Pozisyon Lokasyon
Procurement Specialist İstanbul (Tümü)
Internal Audit Intern Clerk İstanbul(Asya)
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Avr.)
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.)
İş Zekası ve Veritabanı Uzmanı İstanbul(Avr.)
İnşaat Teknikeri İstanbul(Avr.)

İşe alım sürecinde fırsat eşitliği ilkesinin etkin olduğu bu şirkette işe alılmada adalet ön planda olacaktır. İş ilanı yayınlanan pozisyonlar takip edilerek Çelebi Holding’in bir parçası olmak mümkündür.

Makale Yazarak Para KazanmakNasıl Başvurulur?

Bu şirkete iki şekilde iş başvurusu gerçekleştirilmektedir. Bunlardan ilki anlaşmalı eleman sitelerinde yer alan başvuru formlarının eksiksiz olarak tamamlanması ile mümkündür. İkincisi için ise http://www.celebi.com.tr/tr/ikformu.php bağlantısı ziyaret edilerek formun doldurulması ile mümkün olacaktır. Bu başvuru formu aracılığı ile oluşturulan özgeçmiş şirketin bilgi havuzunda belli bir süre depolanacaktır. Eleman alımı yapılacağı zaman bu bilgi havuzunda yer alan özgeçmişler değerlendirmeye alınarak, pozisyon için en uygun olan aday ile iletişim sağlanacaktır.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Yönetici asistanı
 • Yolcu hizmetleri harekat memuru
 • Kalite güvence uzmanı
 • Sistem yöneticisi
 • Mekanik teknisyeni
 • Vardiya sorumlusu

Pozisyonların Açıklamaları:

 • Yönetici Asistanı: Yöneticinin günlük akışına ayak uydurabilen, planlamasını gerçekleştiren, toplantı ve randevularını ayarlayan kişidir.
 • Yolcu Hizmetleri Harekat Memuru: Uçakların güvenli bir şekilde iniş ve kalkış yapmasını sağlarlar.
 • Kalite Güvence Uzmanı: Üretimi yapılacak ürünlerde hata olmaması için çaba sarf eden kişidir. Üretim kalitesini arttırmak üzere gerekli planlama kalite güvence uzmanları tarafından yapılmaktadır.
 • Sistem Yöneticisi: Bilgisayar sistemlerinde ortaya çıkan sorunların giderilmesinde etkin rol oynayan kişilerdir. Sistem güvenliği de bu personeller tarafından sağlanır.
 • Mekanik Teknisyeni: Mekanik cihazların etkin olarak çalışıp çalışmadığının kontrolünü yapan, oluşabilecek arızalar için bakım planlaması oluşturan ve makine ekipmanlarının periyodik bakımlarını gerçekleştiren kişidir.
 • Vardiya Sorumlusu: Firmanın üretim hedefini gerçekleştirmesi için vardiya takımını yöneten ve işlerin hızlanması için çeşitli öneriler geliştiren kişilerdir.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 20

Çalışma Saatleri: Hafta içi 07.30-17.00

Alım Yapılacak Şehirler: Adana, Ankara, Antalya, İstanbul, Samsun, Trabzon vs.

Çelebi Holding Benzer İş İlanları

8 Comments

 1. merhaba ben recep Yıldızhan daha önce havas yer hizmetlerinde ıscı olarak 5 ay calıstım su an çalışmıyorum yardımcı olursanız sevinirim

  0531 335 15 01

 2. SIRASIYLAN ŞUAN LOJİSTİK BİR FİRMADA UZUN YOL ŞOFÖRLÜGÜ YAPMAKDAYIM ÖNCESİNDE D.H.L ATATÜRK HAVALİMAN LARINDA TEMİZLİK FİRMASINDA ŞOFÖRLÜK VE MAKİNACI OLARAK GÖREV YAPTIM ÇELEBİ GİBİ BÜYÜK BİR AİLEDE ÇALIŞMAKDAN GURUR DUYARIM 5325918228

 3. selam ben bekir durna 14 yılık eskavaorto öpretim sizle yur dış işlerinide çalışmak istom telfon numaram 05417174427

 4. merhaba ben 12 08 1983 kahramanmaraş doğumluyum istanbul büyükçekmecede oturuyorum 5 yıl akçansa çimentoda şöförlük yaptım ve şuanda işsizim akçansadan referans verebilirim evliyim 2 çocuk babasıyım çok acil işe ihtiyacım var sizle çalışmak istiyorum e d ehliyetim var tlf 0535 311 26 18 ilginiz için teşekkürler

 5. merhaba ben 12 08 1983 kahramanmaraş doğumluyum istanbul büyükçekmecede oturuyorum 5 yıl akçansa çimentoda şöförlük yaptım ve şuanda işsizim akçansadan referans verebilirim evliyim 2 çocuk basım çok acil işe ihtiyacım var sizle çalışmak istiyorum e d ehliyetim var tlf 0535 311 26 18 ilginiz için teşekkürler

 6. engelli statüsündeeyim ayrıldıgım firma kolin aş san. turuzım şit ilgilenirseniz seevinirim giresun teşekkürler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*