Yeşilırmak Edaş Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Yeşilırmak Edaş’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Yeşilırmak Edaş bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Yeşilırmak Edaş personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

2019 yılından bu yana hizmet veren YEDAŞ Çorum, Sinop, Amasya, Ordu ve Samsun bünyesinde elektrik dağıtımı yapmaktadır. Yeşilırmak Edaş personel alımı yılın farklı zamanlarında kurumsal ihtiyaca göre gerçekleştirilmekte olup, adayların bunları takip etmelidir.

İş arayanların ilk bilmesi gereken, nasıl takip edecekleridir. Bu her firmada farklılık gösterebilir. Yeşilırmak Edaş iş ilanları için kariyer siteleri incelenebilir. Böylece bir ilan çıktığında hem görebilir, hem de başvuru yapabilirsiniz.

Buna karşılık Yeşilırmak Edaş iş başvurusu kariyer sitelerine ek olarak kendi sitesinden de gerçekleştirilebilir. Online başvuru ardından insan kaynakları departmanı tarafından inceleme yapılmakta olup, bundan sonra mülakat süreci vardır.

 

Yeşilırmak Edaş Personel Alımı ve İş İlanları

Sektör Holding / Şirketler Grubu
Kuruluş Yılı 2010
Çalışan Sayısı 1244
Web Sitesi https://www.yedas.com/
Açık Pozisyon 20

Yeşilırmak Edaş Personel Alımı Yapacak

Yeşilırmak Edaş, ilan verirken Kariyer.net gibi platformları kullanmaktadır. Güncel olarak burada iş duyuruları olup, adaylar işlem yapabilmektedir. Eğer bunları incelerseniz ve niteliklerinize uygunsa kısa sürede işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Yeşilırmak Edaş İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Yeşilırmak Edaş tarafından verilen iş ilanları, yılın farklı zamanların açılmaktadır. Güncel olarak verilen duyurular, açıklamaları ile birlikte şu şekildedir;

  1. Tesis Uzmanı: Elektrik-elektronik veya elektrik mühendisliklerinden mezun olma, elektrik dağıtımı üzerine minimum 2 sene deneyimli olma, TEDAŞ, ETKB ve EPDK şartname ve mevzuatlarına hâkim olma gibi nitelikler aranmaktadır.
  2. Kayıp Kaçak / Sayaç Uzmanı: Elektrik, Elektrik-Elektronik mühendisliklerinden mezun olma, tercihen sayaç ölçü devreleri ve iç tesisat hakkında bilgili, elektrik dağıtımı üzerine minimum 3 sene tecrübeli gibi nitelikler görülmektedir.
  3. Proje Uzmanı: Alakalı TEDAŞ, EPDK mevzuatları hakkında bilgili, Microsoft Office bilen, b-PRO kullanabilen gibi nitelikler görülmektedir.
  4. İş Güvenliği Uzmanı: Elektrik dağıtımı üzerinde minimum 4 yıl deneyimli, elektrik ya da elektrik-elektronik mühendisliklerinden mezun, İngilizce ve Microsoft Office bilme gibi nitelikler mevcuttur.
  5. İç Kontrol Uzmanı (Teknik): Elektrik mühendisliğinden mezun olma, en az 3 sene mesleki deneyimi bulunma gibi nitelikler aranmaktadır.

Yeşilırmak Edaş bünyesine daha çok sayıda eleman alınmakta olup, Kariyer.net üzerindeki profilinde hepsi görüntülenebilmektedir. Adaylar burayı inceleyerek, tüm detayları görebilir.

Yeşilırmak Edaş İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yeşilırmak Edaş ailesine katılabilmek için, online başvuru yapılmalıdır. Bunun ilk yolu kendi sitesinde bulunan formu doldurmadır. Eğer https://online.yedas.com/#formContent/59ca09ae68ec8b8c9a2d3467 adresine giderek formu ilgili şekilde doldurursanız, çözüm bulabilirsiniz.

Kariyer.net üzerinden de başvurmak mümkün olup, öncelikle buraya üye olmanız gerekir. Aksi halde başvuru da olmaz. Ardından şu işlemler sonunda müracaat tamamlanır;

  1. https://www.kariyer.net/firma-profil/yedas-1590-41042 adresine girerek, hesabınızda oturum açın.
  2. Sayfanın altına inerek, tüm iş ilanlarını görüntüleyin.
  3. İlanları teker teker inceleyerek, size uygun olanlara başvurun.

Ardından sadece mülakat hakkında bilgi almak beklenmelidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*