Sabancı Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Başlıklar

Sabancı Holding İş Başvurusu

Sabancı Holding firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Sabancı Holding yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Sabancı Holding iş ilanları mevcuttur.

Sabancı Holding Personel Alımı

Sabancı Holding Personel Alımı

Sabancı Holding 1968 yılında Hacı Ömer Sabancı tarafından kurulan bir şirkettir. Türkiye’nin kuşkusuz en büyük ve en önemli şirketlerinden birisidir. Toplam çalışan sayısı 60 bini geçen Sabancı Holding 2017 yılında %10 büyümeyi hedeflemiş ve çeşitli yatırımlar yapmıştır. Bu büyüme nedeniyle de bünyesine işçi alımı yapılacağını açıklamıştır.

Sabancı Holding Çalışma Şartları

Yıllardın adından söz ettiren girdiği her işte zirveye oturmuş Sabancı Holding müşteri memnuniyetine çok önem vererek müşterilerine adaletli, eşit, saygılı, şeffaf davranarak ihtiyaçlarına en kısa zamanda en iyi şekilde cevap verir.

Çalışanlarının haklarını da kendi hakkı gibi savunan, çalışanlarını hakları doğru bir şekilde öğretmeyi amaçlamıştır. Sabancı Holding çalışanlarına eşit, adaletli, dürüst ve saygılı davranarak onlara güvenli ve sağlıklı çalışma ortamı sunmaktadır. Ayrıca çalışanlarını çeşitli sosyal faaliyetlerde gönüllü olmaları için de desteklemektedir.

Tüm iş süreci ve çalışan ilişkilerinden dürüstlüğe önem veren Sabancı Holding’in çalışanlarından beklentileri şunlardır; Dürüstlük en önemli prensiplerden biridir bu nedenle işçilerinin de dürüst olmasını bekler.

H. Ö. Sabancı Holding A.Ş. ‘e ait dezavantaj yaratabilecek bilgilerin 3 kişilere anlatılırken bu bilgilerin şirketin yararına gizli kalması gerektiği için “Gizlilik Sözleşmesi” imzalatır. Çıkar çatışmalarından uzak durmalarını arzu eder. Çalışanların görevlerini kötüye kullanmaması gereklidir. Kaynak kullanımında Şirket çıkarları dikkate alınmalıdır.

Sabancı Holding İş İlanları

65 Şirket, 10 yabancı ortaklık, 45 bin kadar çalışana sahip olan Sabancı Holding 2017 yılında bünyesinde 4 bin personel alımı gerçekleştirecektir.

Personel alımları şu şirketlerde olacak;

Sabancı Holding İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Personel alımında başvuru şartları, başvuru tarihleri tam olarak netlik kazanmamıştır. Sabancı Holding kendi bünyesinde açıklayacağı başvuru şartlarını ve başvuru formlarını kısa zaman içerisinde yayınlayacak ve personel alımını fiilen başlatacaktır.

Sabancı Holding bünyesinde yer almak isteyen kişiler hangi alanda çalışacaklarını belirlemeli, yetenek ve bilgilerini kontrol etmelidir. Her alan için ayrı form ve şartları olan Sabancı Holding değerlendirmelerinde eşit, adaletli ve şeffaf olacaktır. Kişiler Sabancı Holding personel alımı haberlerini dikkatle takip etmelidir. Böylelikle alımın şartları açıklanır açıklanmaz başvuru yapabilirler.

Sabancı Holding’e iş başvurusu yapmak için buraya tıklayın.

4 Comments

  1. Merhaba tunel iscisiyim alti senelik tecrubem var sizinle sizinle calismak istiyorum ilgilenmenizi rica ediyorum 05345187322

  2. Merhaba ben tanju 25 yıllık agır vasıta şöförüyüm 8 yıldır çeşitli yerlerde baş şöför vede araç sevk görevlisi olarak çalıştım yurtdışı deneyimim var libya iran ırak azarbaycan türkmenistan gibi çeşitli yerlerde bulundum sizinlede yurtdışında çalışmak isterim.. tel:0 535 935 01 30

  3. merhaba işarıyorum mesleğim tekstil makinacıyım mrsleğimin dışındada bir.iş olabilir ist sarıyer de oturuyorum tokat reşa diyeliyim saygılarımla

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*