Limak Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Firma 1976 yılında Limak inşaat olarak iş hayatına atılmıştır. Limak şirketler grubu olarak; inşaat, çimento, turizm, altyapı hizmetleri, enerji yatırım ve taahhüt, havacılık ve gıda sektörlerinde hizmetler vermektedir. Bugüne kadar yaptığı yüzün üzerinde proje ile dünyanın en büyük inşaat firmaları arasındadır. Havaalanı, havalimanı, baraj, sulama kanalları, otoyol, HES, sanayi tesisleri, petrol ve doğalgaz boru hatları, tatil beldeleri ve bina kompleksleri olmak üzere pek çok proje yapmıştır.

Limak Personel Alımı ve İş İlanları

Limak Holding İş İlanları

Türkiye’nin en büyük şirketlerinden biri olan Limak Holding işe alımlarda ayrımcılık gözetmeden, toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat ederek işe alımlar yapmaktadır. Şirket bünyesinde beyaz yaka personellerin %44’ünü kadınlar oluşturmaktadır. Çalışanlarının yanında olan bir firma olarak bizimle çalışmak bir ayrıcalıktır. Limak Holding ve ona bağlı olan şirketlere başvurmak için sizlere fırsatlar sunuyor. Ayrıca firma engelli personel alımı da yapmaktadır.

Şirket genellikle çimento, turizm, inşaat, enerji, gıda ve yatırım alanlarında iş alımlarını gerçekleştirmektedir. Bilhassa mühendis ve teknisyen iş pozisyonlarında alımlar yapmaktadır. Bunun yanı sıra sık sık güvenlik alımları da yapmaktadır. Bu alanlara çok sayıda aday başvuruda bulunarak en iyi koşullarda çalışma imkanı bulmaktadır.

Nasıl Başvurulur?

Limak Holding ve ona bağlı şirketlere iş başvurusu yapmak için genel başvuru yapabilirsiniz. Firma açık pozisyon olursa ilanda özellikle belirtmektedir. Adayların gönderdiği özgeçmiş firmaya ulaştıktan sonra başvurular ön değerlendirmeye tabi tutulur. Aranan özellikleri taşıyan adaylarla iletişime geçilir. İş başvurusu yapacak adaylarda aranan şartlar iş pozisyonlarına göre belirlenmektedir. Başvuru için tıklayın.

Bunun dışında belli başlı olarak tüm iş pozisyonları için ortak özellikler şu şekildedir;

 • Takım çalışmasına uyumlu olmak ve sorumluluk alabilmek
 • Vardiya sistemine ayak uydurabilmek
 • Çalışmayı aksatacak herhangi bir sağlık problemi bulunmamak

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Genel olarak mühendis, teknisyen ve güvenlik görevlisi alımları yapmaktadır.

 • Mühendis
 • Teknisyen
 • Güvenlik Görevlisi

Pozisyon Açıklamaları

 • Mühendis: Büyük çapta, karmaşık sistemleri analiz etme, geliştirme ve değerlendirme işlemlerini yapar.
 • Teknisyen: Teknik bilgi ve beceri isteyen işlerde çalışan elemandır.
 • Güvenlik Görevlisi:İş kanununda yer alan genel çalışma ilkelerine uygun olarak güvenliği sağlayan kişidir.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18 yaş

Çalışma Saatleri: Çalışma saatleri iş pozisyonu ve sektöre göre değişiklik göstermektedir.

Alım Yapılacak Şehirler: Adana, Ankara, Antalya, Artvin, Bursa, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Hatay, Mersin, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kırklareli, Konya, Muğla, Niğde, Sakarya, Samsun, Siirt, Sivas, Trabzon, Tunceli.

5 Comments

 1. Adım İsmail tır şöförüm on yılda fazla tecrübe var gerek yurtiçinde gerek yurtdışında çalışmak istiyorum

 2. Merhaba antalya da yaşıyorum 30 yasindayim paletli kepce operatoruyum belgem var kamyon ehliyetim var otobüs surerim Peyzaj sulama montaj ustasiyim alt yapidanda az çok anlarim ise ihtiyacim var iş farketmez yeni islerde öğrenmeye acigim yurtdisi iş lazım yardımcı olur musunuz lütfen

 3. Merhaba 34 yaşındayım yurtdışı engelim yoktur 12 yıllık belden kırma Kaya kamyonu operatörüyüm

 4. günderdiğim yurumda 3 kişil,ik yazmışım üç bin kişilik şantiyede aşçı başı olarak çalıştım bılaohımmel otel seagül hotel ve simena tatıl köyuyünde çalıştım şu an elazığ dedeman otelde baş aşçı olarak çalışyorum bütün belgelrım mevcut yurt dışi is istıyorum bana oygun pozisyon olursa sızinle çalışmak isterım saygılarımla

 5. Merhaba ben 30 yıllık aşçıyım otel inşaatlarında 3 kşilik ve otellerde şirketlerde aşçı başı olarak çalıştım şu an elazığ dedeman park otelde baş aşçı olarak çalışyorum yurt dışı işi bana oygun aşçılık işinde çalışmak istiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*