Filli Boya Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Filli Boya’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Filli Boya bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Filli Boya personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1988 yılında sektöre giriş yapmış olan bu şirket ilk yıllarında; beton katkıları, hazır harçlar ve su izolasyon malzemelerinin üretimini gerçekleştirmiştir. İnşaat malzemeleri ile giriş yaparak tecrübe kazanmasının ardından ise 1993 yılında dekoratif boyalar üretimine başlamıştır. 2001 yılına gelindiğinde ise Betek Boya Kimya ve Sanayi A.Ş. tarafından Filli Boya markasını yaratmıştır. Bugün bile pek çoğumuzun boya kelimesi duyduğunda akla gelen ilk şirket Filli Boya’dır.

Filli Boya Personel Alımı ve İş İlanları

Filli Boya İş İlanları

Bulunduğunu konumun hakkını vermek ve her gün bir adım daha ileriye gitmek isteyen bu şirket zaman zaman eleman alımı yaparak personel kadrosunu zenginleştirmektedir. Her yeni personelin şirkete yeni bir değer kattığını düşünen bu şirkette eleman alımı konusunda hassas davranılmaktadır ve sadece bu firmayı geleceğe taşıyabilecek adaylar işe alınmaktadır.

Pozisyon – Lokasyon Başvur
Renklendirme Makineleri Saha Destek Sorumlusu
İstanbul (Tümü)
Başvur
Bölge Sorumlusu
Muğla
Başvur
Bölge Teknik Sorumlusu
Muğla
Başvur
Bölge Sorumlusu
Mersin
Başvur
Satış Analiz ve Raporlama Uzmanı
İstanbul(Asya)
Başvur
Boya Pazarlama Sorumlusu
İstanbul (Tümü)
Başvur
İş Güvenliği Sorumlusu
İstanbul(Asya), İstanbul(Asya)
Başvur
Bölgesel Pazarlama Uzmanı
İstanbul(Avr.) +2 il daha
Başvur
Mekanik Bakım Teknisyeni
İstanbul(Asya), İstanbul(Asya)
Başvur
Otomasyon Uzmanı
Kocaeli
Başvur
Üretim Uzmanı
Kocaeli
Başvur
Depo Amiri
İstanbul(Asya)
Başvur
Depo Operasyon Sorumlusu
İstanbul(Asya)
Başvur
Mobilya Boyaları AR-GE Uzmanı
Kocaeli
Başvur
Depo Amiri (Muğla)
Muğla
Başvur
Sipariş Planlama Uzmanı
İstanbul(Asya), İstanbul(Asya)
Başvur
Renklendirme Makineleri Saha Destek Sorumlusu
İzmir
Başvur
Sanayi Boyaları Bölge Sorumlusu
İzmir
Başvur
Bölge Sorumlusu
Malatya
Başvur
Executive Assistant
Kocaeli
Başvur
Proje ve Yazılım Geliştirme Uzmanı
İstanbul(Asya)
Başvur
Color Laboratory (R&D) Responsible
Kocaeli
Başvur
İş Güvenliği Yöneticisi
İstanbul(Asya), İstanbul(Asya)
Başvur
İş Geliştirme Uzmanı
İstanbul(Asya)
Başvur
Depo Sorumlusu
Tekirdağ
Başvur

Birlikte çalışanların aileden biri gibi görünüyor olduğu bu şirkette çalışanların sosyal hayatını canlandıracak ve çalışanlar arasındaki iletişimin güçlenmesini sağlayacak etkinliklere yer verilmektedir. Spor faaliyetleri, piknikler, sosyal etkinlikler ve hobi etkinlikler bunlara örnek olarak verilebilir. Ayrıca tüm çalışanlara özel sağlık sigortası, yemek ve ulaşım imkanı tanınmaktadır.

Nasıl Başvurulur?

Filli Boya, eleman alımı yapmak üzere iş ilanlarını kariyer.net sitesi üzerinden yayınlamaktadır. Yani bu firmanın bir parçası olmak isteyenlerin yapacağı şey kariyer.net sitesinde bu firmanın ilanlarının yayınlandığı internet sitesini takip etmek olacaktır.

Farklı şehirlerde ve farklı pozisyonlardaki iş ilanları için gerekli koşulları taşıyan adaylar, başvur sekmesi üzerine gelerek seçim yaptığında açılan iş başvuru formunun doldurarak başvurusunu gerçekleştirebilir. Başvurusu firma tarafından olumlu sonuçlanan adaylar ile iletişime geçilecek olup işe alımda izlenecek yol hakkında bilgi verilecektir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Sipariş ve sevkiyat planlama memuru
 • Üretim uzmanı
 • Bölge destek sorumlusu
 • Bölge yöneticisi
 • Kalite yönetim sistemleri uzmanı

Pozisyonların Açıklamaları:

 • Sipariş ve sevkiyat planlama memuru: Müşterilerin siparişlerinin sorunsuz şekilde iletilmesini sağlayan ve bölge depolarının kontrolünü sağlayan kişilerdir.
 • Üretim uzmanı: Planlanan üretimin gerçekleşmesi için kaynakları kontrol altında tutan kişidir.
 • Bölge destek sorumlusu: Kendi kontrolünde olan mağazalardaki iş akışını sağlayan ve olumsuz durumlara çözüm önerileri getiren kişidir.
 • Bölge yöneticisi: Bulunduğu bölgelerdeki denetimini sağlayan ve şirket üst yönetimi ile irtibatı sağlayan kişidir.
 • Kalite yönetim sistemleri uzmanı: Çalıştığı kurumun ilkelerine bağlı kalarak kalite yönetim sistemlerini oluşturan, denetleyen ve takip eden kişilerdir.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Hafta içi 08.00-18.00

Alım Yapılacak Şehirler: Kocaeli, Tekirdağ, Bursa, Şanlıurfa, Van vs.

Benzer İş İlanları

8 yorum

 1. Yaklaşık on bir yildir iş hayatinda yer almaktayım filli boyayi herkez gibi İnternet sayesinde taniyorum bende ailenize katilmak istiyorum sevgili yöneticilerini tebrik ediyorum böyle guzel aileye sahip olduğunuz için insana insan gibi deger verdiğiniz için teşekkür ederim

 2. Merhaba 39 yasındayım özel guvenlik grevlısıyım boya ısı ıcın sizlerden bir parca olup ailenizde yer almak istıyrum boya badana sertifika mevcut sizlerden daha guzel isler ogren ek ve hayatımda dahada yeni bilgiler katmak adına lutfen sizden donus bekliyorum aktıf hareketli enerji dolu biriyim bunu bnde basarabılırım fırsat verirseniz sevınırım

 3. 15 yıllık gıda pazarlama ve yönetim tecrübem var sektör değişikliği yapmak istiyorum ve filli boyanın ticaretini ve nerden nerelere geldiğini çok iyi biliyorum takdir ediyorum.. filli boya ile çalışmaktan onur duyarım iyi çalışmalar diliyorum.

 4. ıyıgunler ben murat e sınıfı ehlıyetım var ve uygun gorursenız sızınle uzun sure calısmakısterım kavakpınarda oturuyorum ılgılenırsenız sevınırım 542 8981244 ıyı calısmalar

 5. ben güven hayte 1979 şuan işsizim işe ihtiyacım var b ehliyetim var meslek lise mezunuyum sizinle calışmaktan gurur duyarım tel numaran 05549150152 ist kartal cevizli

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*