Teknoser Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Teknoser’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Teknoser bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Teknoser personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Teknoser Personel Alımı ve İş İlanları

Teknolojide ilklerin yaratıcısı Hitay Holding bünyesinde faaliyet gösteren şirketimiz, 1998 yılında kuruldu. Bugün, 76 hizmet noktası ve 800’ü aşkın çalışanımızla bilgi ve iletişim teknolojileri pazarının önde gelen sistem entegrasyon ve saha hizmetleri firmasıyız.

Teknoser Personel Alımı

Çalışanlarımız, Teknoser’in en önemli varlığı ve büyüyen başarısının temel kaynağıdır. Bilgi teknolojilerini, müşterilerimiz için en etkin çözümlere dönüştürmek için çalışan ekibimiz, kurum değerlerine bağlı, nitelikli ve gelişim odaklı bireylerden oluşmaktadır.

Çalışanlarımız yetkinlikleri ile fark yaratır

Çalışanlarımızın işlerinin gerektirdiği yetkinliklere sahip olması, şirket hedeflerimiz ve iş yapma modelimizin bir gereğidir. Bu kapsamda:

  • Yüksek ve sürdürülebilir performans sergileyen
  • Uzmanlığıyla kendi işinin lideri olan
  • Müşterinin önemini bilen ve bu doğrultuda hizmet sunan
  • İş sonuçlarına etki eden ve katkıda bulunan
  • Yeniliğe, öğrenmeye ve gelişmeye açık

Teknoser İş İlanları

Pozisyon değil kariyer için: Teknoser, gelişim ve başarı odaklı insan kaynakları uygulamaları ile tüm çalışanlarına bir kariyer yolu sunmaktadır. Çalışanlarımıza değer üretebilecekleri, kendilerini geliştirebilecekleri, çalışmaktan gurur duyacakları bir iş ortamı sunuyoruz.

Teknoser’li olmak: Biz, öğrenme ve gelişime açık, başarma arzusuna sahip ve değer üreten profesyoneller ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Teknoser ailesine katılan çalışma arkadaşlarımızın gelişimlerine katkı sağlamayı ve onların enerjisi ile yeni başarılara imza atmayı çok değerli buluyoruz.

Pozisyon – Lokasyon Başvur
Ökc Onarım Teknisyeni – İstanbul
İstanbul(Avr.)
Başvur

1 Comment

  1. şuan özel bir şirkette mağaza sorumlusu olarak çalışmaktayım sizinle çalışmaktan onur duyarım

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*