Balıkesir Yaylada AVM Personel Alımı ve İş İlanları 2022

yaylada-avm-personel-alımı

Yaylada AVM personel alımı yapacak!

Yaylada AVM iş başvurusu yaparak sizde Yaylada AVM’ın gücünden güç alabilirsiniz. Yaylada AVM personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Yaylada AVM personel alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Yaylada AVM insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Balıkesir’de Alışverişin Adı

Balıkesir’in alışkanlıkları ve ihtiyaçları istekleri titizlikle gözlemlenerek 6 Ekim 2007’de açılan Yaylada Alışveriş Merkezi 7. yılını karşılamaya hazırlanıyor. Bu sürede Balıkesir’de seçkin bir marka haline gelen YAYLADA ALIŞVERİŞ MERKEZİ, geniş mağaza yelpazesi ile farklı ürünler sunmakta olan toplam 72 markası ile Balıkesir’de Alışverişe yeni bir soluk gelmiştir. Açıldığı günden bugüne kadar gerçekleştirilen çeşitli eğitim, kültür ve sanat etkinlikleri ile de YAYLADA Balıkesirliler için sosyal yaşamın ayrılmaz bir parçası haline gelmiş, şehrin çekim merkezi olmuştur. 2014 yılında YAYLADA ALIŞVERİŞ MERKEZİ, 7. yıldönümünü tüm ziyaretçileri ile beraber çeşitli etkinliklerle kutlamaya hazırlanıyor. Tüm yıla yayılması planlanan bu çalışma kapsamında birbirinden Eğlenceli etkinlikler,  eğitici ve kültürel faaliyetler, sürpriz çekilişler ve hediyeler YAYLADA ziyaretçilerini beklemektedir.

Hepsi Bir Arada…Alışveriş, Lezzet, Sinema, Tiyatro, Eğlence… YAYLADA ALIŞVERİŞ MERKEZİ birbirinden farklı lezzetleri sunan fast-food, kafe ve restoranları, her türlü Alışveriş ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik seçilmiş 72 markası, 8 sinema salonu, 400 metrekare çocuk oyun alanı, 850 araç kapasiteli ücretsiz otoparkı, tiyatro ve sergi salonları ile ziyaretçilerin hoşça vakit geçirebilecekleri tüm olanakları bünyesinde bulunduruyor.

Yaylada AVM de bulunan mağaza sayısı oldukça fazladır, bunların içinde Zara, LC Waikiki, Mc Donald’s, Burger King, Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko ve daha fazlası.

İletişim için tıklayınız.

 

1 Comment

  1. Onlisans mezunuyum.aof den devam ediyorum.full time calismak istiyorum.yetkililerin degerlendirmesini rica ediyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*