Arkas Otomotiv Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Arkas Otomotiv’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Arkas Otomotiv bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Arkas Otomotiv personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Arkas Otomotiv Personel Alımı ve İş İlanları

Arkas Otomotiv Personel Alımı

Arkas Grubuna katılacak kişilerin seçiminde yetkinlik bazlı, işin gerektirdiği niteliklere uygun, seçme ve yerleştirme sistemi uygulanır. Arkas Holding ve bağlı şirketlerinde, Seçme ve Yerleştirme sürecinde adayların her pozisyon için gerekli olan yetkinliklere sahip olup olmadıkları objektif, güvenilir ve geçerli metodlarla tespit edilir; iş hayatı ile kişisel başarıda yetkinliklerin rol oynadığı bir yapı hedeflenmiştir.

Arkas Otomotiv İş İlanları

Uluslararası taşımacılık ve hizmet sektörünün değişik kollarında faaliyet gösteren Arkas Holding Şirketleri’nin insan kaynakları ihtiyacı, geniş bir yelpaze ile tanımlanabilir. Başvurular sırasında, ilgili pozisyonun gerekleri doğrultusunda öğrenim, deneyim, lisan bilgisi önemli olmakla birlikte, görüşmelerde gözlenen kişisel nitelikler ve yetkinlikler de, adayın seçiminde önemli rol oynar. Personel Seçme ve Yerleştirmedeki ana ilke hiç bir ayrım yapmadan ve ayrıcalık tanımadan işin gerektirdiği yetkinliklere sahip adaylara eşit fırsat vermek ve ilerleme olanağı sağlamaktır.

Pozisyon Lokasyon Başvur
Teknisyen İstanbul(Asya) Başvur
Denizyolu İhracat Operasyon Müşteri Temsilcisi İstanbul(Asya) Başvur
Dijital Medya Yöneticisi İstanbul(Asya) Başvur
Global Müşteriler Uzmanı İstanbul(Avr.) Başvur
Gemi Yönetimi Uzmanı İstanbul(Avr.) Başvur
Personel Özlük İşleri Sorumlusu İstanbul(Avr.) Başvur
Genç Yetenek Programı – Yurtdışı Operasyon İstanbul(Asya) Başvur
Acente Hesapları Uzman Yardımcısı İzmir Başvur
HR System Development Specialist İzmir Başvur
Sosyal Medya Uzmanı İstanbul(Avr.) Başvur
Creative Manager İzmir Başvur
Hava Kargo Satış Sorumlusu İstanbul(Asya) Başvur
Human Resources Specialist İstanbul(Avr.) Başvur
Personel Memuru İstanbul(Asya) Başvur
SAP HR Danışmanı İstanbul(Avr.) Başvur
Yazılım Destek/Sistem Destek Uzmanı İstanbul(Asya) Başvur
İş Analiz Uzmanı İzmir Başvur
Koruma ve Güvenlik Görevlisi İstanbul (Tümü) Başvur
Hava Kargo İhracat Operasyon Müşteri Temsilcisi İstanbul(Asya) Başvur
Kullanıcı Destek Uzmanı İzmir Başvur
Denetçi İzmir Başvur
Hava Kargo Saha Satış Sorumlusu – Ankara Ankara Başvur
Forwarder Parsiyel Operasyon Müşteri Temsilcisi İstanbul(Asya) Başvur
Network Destek Uzmanı İstanbul(Asya) Başvur
Network Destek Uzmanı İzmir Başvur

Arkas Otomotiv Staj

Arkas Holding ve bağlı şirketlerinde Ticaret / Endüstri Meslek Lisesi ve üniversite öğrencilerine staj olanağı sağlanır. Üniversite, Yüksekokul, Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi gibi öğretim kurumlarında öğrenim gören ve staj yapmakla yükümlü öğrencilerden başarılı olanlarına, staj yapma olanağı vermek, staj süresince öğrencilerin performanslarını izlemek ve üstün performans gösteren öğrencileri, öğrenimleri sonunda, Arkas Holding ve çatısı altındaki şirketlerimize kazandırmak, sistemin temel amacıdır. Bu amaç doğrultusunda şirketler, istedikleri stajyer sayısını ve bu stajyerlerde kendi çalışma koşullarına göre belirledikleri özellikleri İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü’ne bildirirler.

Bu çerçevede: Üniversite Öğrencileri başvuruları Nisan ayı itibarı ile kabul edilir ve yaz aylarında tam zamanlı (16 Haziran -15 Eylül) staj programına alınabilirler. Ticaret / Endüstri Meslek Lisesi Öğrencileri başvuruları ise, Ağustos ayı itibari ile başlayıp söz konusu akademik yılın sonbahar-ilkbahar sömestrleri süresince (15 Eylül-14 Haziran) staj programına alınabilirler. ÜCRET POLİTİKASI??Holding’in ücret politikası, rekabete dayalı ücret sistemi uygulayarak, personelin performansını ve kalitesini yükseltmeyi amaçlar. Bu nedenle ücretin belirlenmesinde personelin yetkinlikleri, performansları ve piyasa koşulları dikkate alınır.

Arkas Otomotiv Benzer İş İlanları

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*