Takasbank Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

takasbank

Takasbank personel alımı yapacak!

Takasbank iş başvurusu yaparak sizde Takasbank ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Takasbank personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Takasbank eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Takasbank insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Ücret Yönetimi

Ücret politikası belirlenirken; pozisyonun ana sorumlulukları, yetkinlikler, mesleki bilgi-beceri gereksinimleri, stratejik önemi ve yönetsel boyutu dikkate alınarak unvan bazında minimum ve maksimum ücretleri gösteren ücret bantları oluşturulur. Personelimize aylık ücretine ek olarak ikramiye ödemesi de yapılmaktadır.

fatgpt

Ücret artışları yılda bir defa olmak üzere; ekonomik koşullar, enflasyon, Bankacılık ve Sermaye Piyasaları kurumlarının ücret seviyeleri ve Bankamızın stratejik önemi doğrultusunda, Yönetim Kurulu tarafından belirlenir.

Genel Kurul tarafından karar alınması durumunda, Bankamızın bir yıl önceki performansı ve gelecek hedefleri ölçüsünde belirlenen oranda yılda bir kez kar payı ödemesi yapılmaktadır.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                                            Şehir
Takas Operasyonları Uzman            İstanbul(Avr.)
Ağ ve Güvenlik Mühendisi                İstanbul(Avr.)
Bütçe ve Raporlama Uzmanı             İstanbul(Avr.)
Veritabanı ve Orta Katman Uzmanı    İstanbul(Avr.)

Açık pozisyonlar için tıklayın.

fatgpt

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*