Cavo Otomotiv Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Cavo Otomotiv’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Cavo Otomotiv bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Cavo Otomotiv personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Cavo Otomotiv Personel Alımı ve İş İlanları

Cavo Otomotiv Personel Alımı

Cavo, 1984 yılında kurulmuş, otomotiv yan sanayisinde faaliyet gösteren, emniyet ürünleri, çeşitli mekanizmalar ve kumanda kabloları tasarlayan ve üreten, ürünleri bir çok önemli otomobil üreticisine ulaşan çok uluslu bir şirkettir.

Cavo Otomotiv İş İlanları

İnsan ve çevre otomobil endüstrisi için en önemli kaynaklardır. Bu sebepten dolayı çalışma koşullarımızı iyileştirmek, çevresel performansımızı geliştirmek için sürekli çalışırız. Otomobil endüstrisi çok katmanlı bir tedarik zinciri yapısına sahiptir.

Kendi çalışma koşullarımız kadar tedarik zincirinde yer alan tüm tedarikçilerimizin de çalışma koşulları açısından aynı prensiple hareket etmesini düzenli şekilde teşvik ve kontrol ederiz.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Bakım & Tasarım Mühendisi Kocaeli

Çalışma Koşulları

  • Şirketimizde çocuk işçi çalıştırılmamaktadır ve işe alım yaşı yerel kanunlara uygundur.
  • Hiçbir şekilde zorla ve kölelik yoluyla insan emeği kullanılmamaktadır Çalışanlar, Yönetim ile çalışma şartlarına ilişkin olarak taciz, göz dağı verilme ya da misilleme korkusu olmadan iletişim kurabilmektedirler.
  • Çalışanlar, yerel konumlara uygun olarak serbestçe bir araya gelebilme, sendikaya katılabilme, temsilcilerini seçebilme ve işçi konseylerine katılabilme özgürlüğüne sahiptirler.
  • Hiç bir şekilde çalışanlara karşı taciz, ayrımcılık, kabul edilmemektedir.
  • Cinsiyet, ırk, dil, renk, engellilik, sendika üyeliği, politik görüş, köken, hamilelelik ve cinsel tercih ayrımı yapılmamaktadır.
  • Çalışanlarımıza iş yeri sağlığı ve güvenliğine ilişkin uygulanabilir standartları sağlayan güvenli ve sağlıklı iş yeri ortamı sağlanmaktadır.
  • Ödemeler ve yan haklar, asgari ücret, fazla mesai ücreti, ve diğer zorunlu yasal haklar bakımından kanunlara uygun hareket edilmektedir.
  • Çalışma saatleri, yerel kanunlardaki ilgili düzenlemelere uygun şekildedir.

Cavo Otomotiv Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*