Çetmen Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Çetmen firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Çetmen personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Çetmen iş ilanları mevcuttur.

Ev ürünleri satışında ülkemizin öncü firmaları arasında yer alan Çetmen özellikle son yıllarda giderek büyümesinden sonra çok sayıda personel ihtiyacının ortaya çıktığını açıkladı.

Personellerine dolgun maaş ve çalışma şartları bakımından oldukça tatmin edici fırsatlar sunan Çetmen, sizlere de bu konuda iş fırsatları sunmaktadır.

Çetmen Personel Alımı

Çetmen Personel Alımı Yapacak

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ve her geçen gün müşteri potansiyeli artan Çetmen bünyesinde çalıştırmak üzere çok sayıda personel alımı yapacağını açıkladı.

Çetmen iş ilanlarına ve Çetmen personel alımı ilanlarına sitemizden bakarak güncel iş ilanları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çetmen İş İlanları

Çetmen personel alımları arasında en çok ihtiyaç duyduğu personellerin kriterleri hakkında açıklamalarda bulundu. Çetmen insan kaynakları sayfasında yer alan iş ilanlar arasında depo sorumlusu, müşteri hizmetleri sorumlusu, bilgi işlem elemanı, satış danışmanı, genel başvuru ve stok sayım elemanı gibi çok sayıda personel alımı yapacağını açıkladı.

Sizlerde Çetmen bünyesinde çalışmak istediğiniz zaman sizlere en uygun olan pozisyon için başvuru yapabilirsiniz. Bünyesinde 2 Binden fazla personel çalıştıran Çetmen bu alanda lider firmalar arasında yer almaktadır.

Çetmen Çalışma Şartları ve Maaşları

2 Binden fazla çalışanı bulunan Çetmen’in özellikle çalışma saatleri olarak hafta içerisinde sabah 08.00 ile 18.30 arasında çalışma saatleri bulunmaktadır.

Maaş konusunda ise çalışacağınız pozisyonlara göre farklılık gösterecek maaş skalası hakkında yapacağınız görüşmede sizlere bu konuda bilgi verilecektir. Beyaz yakalı ve Mavi yakalı çalışanları bulunan Çetmen işçi alımları konusunda da yakın zamanda iş ilanları açacaktır.

Çetmen İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Çetmen web sitesinde bulunan insan kaynakları sayfasında yer alan, Çetmen iş başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurmanızdan hemen sonra Çetmen insan kaynakları sizlerle en yakın zamanda iletişime geçerek bu alanda bilgilendirme mesajı verecektir.

İşe kabul edilen personel ise kısa süre içerisinde işe başlamaktadır.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*