Kanal D Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Kanal D’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Kanal D bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kanal D personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Kanal D Personel Alımı

Kanal D İş İlanları

İnternet Editörü
Son Başvuru Tarihi
23 Mayıs 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…

En çok izlenen Kanal D kanalı için birçok iş ilanı bulmak mümkündür. Bu iş ilanları birçok kariyer sayfasında karşınıza çıkabilir. Güncel Kanal D personel alımlarıyla size uygun olan ve deneyimlerinizin olduğu istediğiniz alana başvuru yapabilir ve görev alabilirsiniz. Personel alımı için belirlenmiş kriterlere uygun kişileri seçen Kanal D ekibine kendi sitesinden online bir şekilde de başvuru yapabilirsiniz.

Kanal D Personel Alımı

Ülkede yayın yapan ilk özel kanal ve ülkenin en çok izlenen kanallarından biri olan Kanal D Doğan Holding’e ait bir kanaldır. Televizyonculuğun çeşitli dallarıyla kariyerine devam etmek isteyen kişiler için Kanal D oldukça iyi bir ortama sahiptir. Kanal D medya alanında farklı pozisyonlar sunmaktadır.

fatgpt

Doğan Holding’e ait diğer alanlar ise; Hürriyet Gazetesi, D-Smart, evmanya.com, sahibinden.com, arabam.com, hepsiburada.com, daybuyday.com, D&R Doğan Müzik Kitap Mağazacılık ’tır. Kişiler bu alanlara da başvuru yaparak Doğan Holding ekibinin bir parçası olabilirler.

Kanal D Çalışma Şartları

Kanal D ‘dede çalışmak isteyenler, sinema televizyon, gazetecilik gibi medya alanında eğitim almış kişiler olmalıdır. Online başvuru yaptıkları iş ilanlarına görüşmeye çağırılarak mülakata tabii tutulurlar. Mülakat sonucunda ise Kanal D bünyesinde yer alıp alamayacağı belli olur. Kanal D ortamında farklı pozisyonlar için oluşturulmuş çeşitli ilanlar bulunmaktadır.

Kişi kendisine en uygun pozisyonu seçerek ilana online olarak başvurabilir. Aldıkları eğitim ve edindikleri tecrübe ve donanımlar Kanal D bünyesinde çalışmak için öncelikli neden olacaktır. Kanal D ekibi çalışanlarına son derece saygılı, adaletli ve şeffaf davranmaktadır.

Çalışan haklarını sonuna kadar savunarak emeklerini verir ve çalışanlarını mağdur etmezler. İş disiplininin ve saygınlığın çok önemli olduğu bu ortamda sorumluluk sahibi bilinçli elemanlar tercih edilecektir.

Kanal D İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kanal D ekibinin bir parçası olarak çalışmak istiyorsanız, çeşitli alanlarda sunulan iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yaparken okuduğunuz bölüm, deneyimleriniz ve donanımlarınızı yazmayı unutmayınız. Bu tarz bilgiler başvuruda dikkat çekmeniz için oldukça önemlidir. Ayrıca Doğan Holding’e ait olan diğer alanlara da başvurular yapabilir, Doğan Holding ekibinin bir parçası olabilirsiniz.

Değerlendirmekte daima fayda vardır.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

3 Comments

  1. İstanbul Aydın üniversitesi radyo televizyon sinema mezunuyum Zonguldak 67 kanalda ve bolu merkez tv de kajekacı ve sette çalıştım kanalınızda uygun pozisyonda çalışmak istiyorum

  2. Merhaba ben giresun üniversitesi medya ve iletişim bölümünden mezun oldum konyada yerel kanal olan sun tv de montajcı olarak staj yaptım stajdan sonrada 3 ay orda çalıştım ama kendimi geliştirme açısından yeterli bulmadığım için ayrıldım şu anda istanbula geldim çalışmak istiyorum

  3. Celal Bayar Üniversitesi Halkla ilişkiler mezunuyum. Metro Turizm’de müşteri ilişkiler ve insan kaynakları biriminde çalıştım. Kanalınızda çalışmak istiyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*