İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Daikin Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Daikin Personel Alımı Yapacak

Daikin’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Daikin bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Daikin personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Daikin

Firma Hakkında

İklimlendirme sektöründen tanınan bir firma olan Daikin, yılın belirli periyotlarında iş arayan kişilerin, bu arayışlarını sona erdiriyor. Daikin eleman alımı konusunda yıllık büyüme hacmine göre artan eleman ihtiyacına göre her yıl alım yaparken, bu alımların birbirinden farklı iş pozisyonlarında olduğu görülüyor.

Bu durum iş arayan kişilerin istedikleri alanda Daikin bünyesinde iş bulabilecekleri anlamına geliyor. Hatta Daikin engelli personel alımı ilanlarıyla da, engellilere iş imkanı tanıdığı biliniyor.

Daikin işçi alımı veya personel alımı, birtakım incelemeler ve değerlendirmeler sonucunda gerçekleşiyor. Bu değerlendirmeye tabi olabilmek adına öncelikle Daikin iş ilanları vasıtasıyla başvuru yapmak gerekiyor. Sonrasında ise Daikin bünyesine katılabilmeniz adına, sizden iş görüşmesi için randevu alınıyor.

Daikin firmasının, özel sektörde hizmet veren birçok firmaya nazaran iş şartlarının oldukça iyi olduğu görülüyor. Bununla birlikte maaşlar, iş pozisyonuna göre farklılık gösterebiliyor.

Bu nedenle maaşlar hakkında net bir bilgi vermek mümkün olamayabiliyor. İş görüşmesi esnasında maaşınızla ilgili bilgi, sizle görüşme yapan personel tarafından size bildiriliyor.

Daikin İş İlanları

Daikin iş ilanı konusunda belirli iş pozisyonları ile iş arayan kişilere istihdam sağlamak yerine, her yıl ve her dönem farklı farklı birçok iş pozisyonuyla istihdam sağlıyor.

Bu nedenle Daikin firmasının personel alımı konusunda geniş bir kitleye hitap ettiğini söylemek mümkün oluyor. Daikin güvenlik alımı gibi iş pozisyonlarından tutunda, her iş pozisyonuna mutlaka alım gerçekleştiriyor.

Daikin personel alımı yapılacak şehirler : İstanbul, Antalya, Ankara, İzmir, Mersin

Daikin Açık Pozisyonlar

 • Üretim Operatörü
 • Elektrik Bakım Operatörü
 • Servis Mühendisi
 • Proje Uzmanı
 • Yazılım Uzmanı

Daikin İş Başvurusu Formu

Daikin iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Daikin iş başvurusu için iş arayan kişilerin farklı farklı birçok kaynaktan yararlanabilmeleri mümkün oluyor. Özellikle çeşitli sanal platformlarda iş ilanlarının fazlasıyla karşınıza çıkabileceğini söylemek mümkünken, bu sanal platformlar üzerinden Daikin iş başvuru formu vasıtasıyla başvuru yapabilmeniz mümkün olabiliyor.

Bunun yanı sıra Daikin insan kaynakları, başvuru konusunda birçok kişiye direkt başvuru imkanı tanıyabiliyor.

Başvuru için tıklayın.

DAIKIN TÜRKİYE olarak stratejik hedeflerimize ulaşmadaki başarımızın, çalışanlarımızın yetkinliklerine, kendilerini geliştirme ve Daikin Türkiye için katma değer yaratma isteklerine bağlı olduğunun bilincindeyiz.

Biz de Daikin Türkiye İnsan Kaynakları olarak, çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimini destekleyecek, kişisel sorumluluk üstlenmelerini sağlayacak, takım çalışması ve işbirliğini geliştirecek güvenli bir çalışma ortamı yaratmak için etkin İnsan Kaynakları uygulamaları geliştirmekten kendimizi sorumlu tutarız.

3 Yorum

 1. güvener 20 Mayıs 2014

  klima eve montaj bölümünde çalıştım işsizim iş arıyorum.05356624362

 2. selman 10 Haziran 2014

  Balıkesir / Bandırma ilçesinde bulunan şubenizde satış elemanı olarak çalışmak istiyorum.Satış konusunda ve soğutma konusunda tecrübeliyim.yaklaşık 1 senedir faaliyet gösteren bandırma şubenizde bugüne kadar 20 veya 30 klima sattınız.Ben bu oranı 3 veya 4 katına çıkartacak tecrübe ve bilgi deneyimine sahibim.Deniz Kuvvetleri Komutanlığından emekli astsubayım.28 yıldır soğutma sistemlerinin içindeyim.Değerlendirmenizi arz Ederim.( 0543 5850217 )

 3. burak onaç 22 Eylül 2014

  acık lise örencisiyim tesisat bölümü okuyarum 2 sene tesisat isinde calıstım. ümraniyede oturuyorum 19 yasındayım. cırak olarak sizinle calısmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir