Daikin Personel Alımı ve İş İlanları 2021

1978 yılından beri Türkiye pazarı içerisinde bulunan Daikin 2011 yılının Temmuz ayı ile birlikte Airfel gibi önemli bir markanın tüm hisselerini satın alarak oldukça önemli bir konuma gelmiştir. Bu adımdan sonra Türkiye’de giderek büyüyen Daikin ısıtma, soğutma ve havalandırma alanlarında Türkiye’nin en geniş yelpazeli markası haline gelmiştir.

Merkezi İstanbul olan Daikin’in 300 bayisi bulunmaktadır. 500 satış noktası bulunan firmanın 501 yetkili servisi bulunmaktadır. Daikin’in 2017 yılı itibariyle cirosu 1 milyar 700 milyon Türk Lirası olarak açıklanmış olup yaklaşık olarak 2 bin kişiye de istihdam sağlamaktadır.

Daikin Personel Alımı

Sektör Isıtma, Havalandırma ve Klima
Kuruluş Yılı 1924
Çalışan Sayısı 76484
Web Sitesi https://www.daikin.com.tr/
Açık Pozisyon 25

Daikin İş İlanları

Daikin gelişen ve büyüyen bir firma olarak personel ihtiyacına sürekli ihtiyaç duyan markalardan biri olmaktadır. Çalışma arkadaşlarının kendini geliştirme çabası içinde olmaları ve bu doğrultuda geliştirici ortam sağlamaya çalışan Daikin’in bünyesindeki personeller için sürekli bir üst çıta hedefi bulunmaktadır. Çalışanların kişisel ve mesleki açıdan gelişimlerinin artması için gerekli şartlar oluşturmaya çalışan firmanın personelinden sorumluluk almasını beklediğini belirtmekte fayda olacaktır.

Çalışma saatlerinin pozisyona göre değişkenlik gösterdiği Daikin fabrikalarında çalışan personeller için sağlık sigortası, yemek ücretleri ve servis gibi hakları tanımlanır. Belirlenen yasal saatler içerisinde mesai harcayan Daikin personellerinin maaşları ise asgari ücretin üstünde olmaktadır.

Pozisyon – Lokasyon Başvur
Süreç ve Yazılım Destek Uzmanı
Sakarya
Başvur
Development Quality Assurance Supervisor
Sakarya
Başvur
Cooling Research & Development Engineer
Sakarya
Başvur
Supplier Development Quality Assurance Engineer
Sakarya
Başvur
Merkezi Sistemler Satış Mühendisi
İstanbul(Asya)
Başvur
İhracat Satış Uzmanı (Rusça Bilen)
İstanbul(Asya)
Başvur
Bölge Satış Yöneticisi (Endüstriyel Soğutma)
İstanbul(Asya)
Başvur
Maintenance Engineer
Sakarya
Başvur
Compliance Engineer
Sakarya
Başvur
R&D Heating Reliability Engineer
Sakarya
Başvur
Müşteri Deneyimi Uzmanı
İstanbul(Asya)
Başvur
Technical Service Engineer
İstanbul(Asya)
Başvur
Merkezi Sistemler Satış Mühendisi (Ankara)
Ankara
Başvur
Bilgi Teknolojileri / IT Uzmanı
Sakarya
Başvur
Servis Mühendisi-İzmir
İzmir
Başvur
Servis Mühendisi-Ankara
Ankara
Başvur
Servis Mühendisi-İstanbul
İstanbul(Asya)
Başvur
Kalite Kontrol Operatörü
Sakarya
Başvur
Bakım Operatörü
Sakarya
Başvur
R&D Heating Research & Development Engineer
Sakarya
Başvur
Satış Mühendisi (Endüstriyel Soğutma)
İstanbul(Asya)
Başvur
Teknik Yönetici (Endüstriyel Soğutma )
İstanbul(Asya)
Başvur
Production Planning & Control Engineer
Sakarya
Başvur
Production Engineer
Sakarya
Başvur

Nasıl Başvurulur?

Daikin iş başvuruları için oldukça kolay yollar izlenebilir. Birçok kariyer ve iş ilanı platformunda dijital olarak yapılan başvurular neticesinde online olarak gerekli işlemler yapılmış olur.

Daikin için iş başvuruları yine Daikin’in resmi internet sitesi üzerinden de yapılabilmektedir.: https://www.daikin.com.tr/daikin-insan-kaynaklari

Gerekli bilgilerin online olarak doldurulup gönderilmesi sonrası, insan kaynakları tarafından gerekli inceleme yapılarak dönüt sağlanabilmektedir.

Daikin Açık Pozisyonlar

  • Satış Mühendisi – Bursa: Makine mühendisliği bölümü mezunu olunması ve satış alanında iki yıllık bir tecrübe sahibi olunması. MS Office ve Autocad programlarını iyi derecede kullanan ve tercihen iyi İngilizce bilen adaylar.
  • Merkezi Sistemler Satış Takım Lideri – İstanbul: MS Office ve Autocad programını iyi bilen makine mühendisliği bölümünden mezun olmuş, B sınıfı sürücü belgesi olan tercihen iyi İngilizcesi olan adaylar.
  • Klima Teknisyeni – İstanbul: Askerlik görevini yerine getirmiş, sürücü belgesi olan deneyimli veya deneyimsiz olabilir. Servis hizmetinin yapılmasına yardımcı olabilecek ve insanlarla iyi bir iletişim kanalı kurabilecek olan.
  • Doğalgaz ve Kalorifer Tesisatı Ustası – Ordu: Plastik ve doğalgaz tesisatında ustalaşmış ve esnek çalışma şartlarına uygun profilli usta olma şartı.

Daikin Benzer İş İlanları

3 yorum

  1. acık lise örencisiyim tesisat bölümü okuyarum 2 sene tesisat isinde calıstım. ümraniyede oturuyorum 19 yasındayım. cırak olarak sizinle calısmak istiyorum

  2. Balıkesir / Bandırma ilçesinde bulunan şubenizde satış elemanı olarak çalışmak istiyorum.Satış konusunda ve soğutma konusunda tecrübeliyim.yaklaşık 1 senedir faaliyet gösteren bandırma şubenizde bugüne kadar 20 veya 30 klima sattınız.Ben bu oranı 3 veya 4 katına çıkartacak tecrübe ve bilgi deneyimine sahibim.Deniz Kuvvetleri Komutanlığından emekli astsubayım.28 yıldır soğutma sistemlerinin içindeyim.Değerlendirmenizi arz Ederim.( 0543 5850217 )

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*