Daikin Personel Alımı ve İş İlanları 2018

Daikin Personel Alımı

Sektöründe lider iklimlendirme şirketlerinden birisi Daikin, Japonya merkezli bir şirket olup, her düzeyde personel almaktadır. Dünya’nın pek çok farklı bölgesinde faaliyet göstermekte olan şirketler grubu bünyesinde üst düzey personel alımları gerçekleştirilmektedir. Deneyimli ya da lisans üzeri düzeyde yeni bir mezun olsanız da, Daikin personel alımı ile şirket bünyesinde kendinize uygun bir pozisyon bulabilirsiniz.

Pek çok şirket gibi bu firmada alımlarını İnsan Kaynakları birimi vasıtasıyla gerçekleştirmektedir. Daikin işçi alımı da yapmakla birlikte üst düzey kadrolar için de açık pozisyonları güncel bir şekilde duyurmaktadır. Tüm bu açık pozisyonlardan ve alımlardan haberdar olmak için Kariyer sitesine bakabilirsiniz.

Daikin Personel Alımı

Daikin Çalışma Şartları

Şirket, oldukça sık mühendislik mezunu ya da deneyimli mühendis alımı yapmaktadır. Bu anlamda mühendisler için Daikin çalışma şartları ele alındığında, projenin kapsamına göre günlük en fazla 8 saat mesai süresi, izin yapma hakkı ve diğer sosyal güvence haklarına da sahip olurlar. Çalışma ortamı genellikle üretim sahalarında, kontrol alanlarında ve bilgisayar başında olabilmektedir.

Daikin eleman alımı ile ilgili açık pozisyonlara baktığınızda mühendislik dışında daha birçok kadro için de alım yapıldığını görebilmekteyiz. İzin, sosyal güvence ve mesai kriterleri diğer düzeylerdeki personeller için de geçerli olurken, çalışma ortamına bağlı olarak söz konusu çalışma şartları ise değişkenlik gösterebilmektedir.

Daikin İş İlanları

Güncel Daikin iş ilanları için şirketinin boş kadrolarını, çeşitli kariyer sitelerinden takip edebilirsiniz. Firma, ihtiyaçları doğrultusunda yakın periyotlarda personel alımı gerçekleştirmektedir ve alım sayfasında ayrıntılara dikkat ettiğinizde başvuru koşulları da yer almaktadır. Bu koşulları sağladığınıza inanıyorsanız, geç kalmadan başvurunuzu gerçekleştirmenizi öneririz.

Engelli durumdaki adaylar da şirket bünyesinde iş bulmak isteyebilmektedirler. Daikin engelli alımı için henüz güncel bir ilan yok ancak bu durum, ilerleyen zamanlarda engelli alımı yapılmayacağı anlamına da gelmiyor. Bu nedenle fiziksel engelli adayların da açık pozisyonları takip etmelerini ya da doğrudan başvuru yapmalarını önerebiliriz.

Daikin İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Dünyaca ünlü klima şirketine başvuru yapmanın adımları nelerdir? Adaylar Daikin başvuru için genellikle başvuru formu doldurarak ya da CV yollayacak müracaat etmektedirler. Ancak firma sadece açık pozisyonlar için yapılan başvuruları dikkate almaktadır. Bu nedenle Daikin iş başvuru formu doldurmanıza gerek yoktur. Genel başvuruda bulunmak istiyorsanız, Panasonic ya da Mitsubishi gibi firmaların ilanlarına göz atabilirsiniz…

Söz konusu açık pozisyonlar için kariyer sitesini düzenli olarak takip etmeniz ve açık pozisyonları incelemeniz gerekmektedir. Bu nedenle adayların ilgili pozisyonları araştırmaları ve kendilerine uygun gördükleri alımlar için de “başvuru yap” butonuna tıklayarak, başvurularını tamamlamalarını öneririz. Sonrasında şirketin insan kaynakları birimine ulaştırılacak olan Daikin iş başvurusu değerlendirilmeye alınacaktır.

3 Comments

  1. güvener 20 Mayıs 2014
  2. selman 10 Haziran 2014
  3. burak onaç 22 Eylül 2014

Leave a Reply