Alarko Carrier Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Alarko Carrier Personel Alımı Yapacak

Alarko Carrier’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Alarko Carrier bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Alarko Carrier personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Alarko Carrier Personel Alımı ve İş İlanları

Sektör Enerji, Isıtma ve Hafif Sanayi
Kuruluş Yılı 1954
Çalışan Sayısı 575
Web Sitesi https://www.alarko-carrier.com.tr/
Açık Pozisyon 4

Firma Hakkında

1954 yılında kurulan, ısıtma, soğutma havalandırma ve su basınçlandırma alanlarında faaliyet gösteren Alarko Sanayi ve Ticaret A.Ş., 1998 yılında, alanında dünyanın lider kuruluşu Carrier ile eşit oranda ortaklığa girmiş ve şirketin adı Alarko Carrier Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak değiştirilmiştir.

Alarko Carrier, tüm faaliyetlerinde doğal çevreyi korumaya olan bağlılığı ilke edinerek kirliliğin önlenmesini sağlamak ve doğal kaynak kullanımını kontrol altına alarak israfı ortadan kaldırıp verimliliği artırma hedefini gözetmektedir. Kaydedilmiş performanslarda sürekli gelişmeyi gerçekleştirerek hedeflerini hep daha yükseğe taşıyan şirket, kadrosuna çeşitli niteliklerde olmak üzere çok sayıda personel alımı yapacak.

Çalışanlarına karşı açık ve dürüst olmayı, tüm çalışanları için fırsat eşitliğini, çalışanları arasında sosyal dengeyi gözetmeyi, liyakati ve başarılı çalışmaları değerlendirmeyi ana politika olarak benimseyen Alarko Carrier, çalışanlarına tam zamanlı mesai sistemi uygulamaktadır. İş yoğunluğuna göre zaman zaman fazla mesai uygulayan şirket, bu durumlarda çalışanlarına maaşlarına ek olarak fazla mesai ücreti ödemektedir.

Alarko Carrier İş İlanları

Alarko Carrier ana ilkeleri doğrultusunda bu kurumda çalışmak isteyenler için yayınladığı iş ilanlarında iş ahlakına sahip olmak ve dürüstlük, tüm çalışmalarında özen ve kaliteden vazgeçmemek, müşteriye her koşulda özen ve öncelik vermek, gelişime açık olmak, takım çalışmasına uyum ve sorumluluk almak, değişen dünya koşullarının bilincinde olmak ilkelerine bağlı kalarak çalışabilecek nitelikte personellere ihtiyaç olduğunu belirtti.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Sözleşmeli İthalat Uygulama Uzmanı Kocaeli
2 Fabrika Ticari Klimalar Ürün Yöneticisi Kocaeli
3 Satış Danışmanı İstanbul(Asya)
4 Teknik Ressam Kocaeli

Alarko Carrier İş Başvurusu Formu

Alarko Carrier iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Alarko Carrier kadrosunda çalışmak isteyenlerin şirketin internet sitesi insan kaynakları birimi tarafından yayınladığı iş başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmaları gerekmektedir. İnternet üzerinden Alarko Carrier’a yapılan başvurular Alarko Holding‘in iş başvuru havuzunda toplanmakta ve Alarko Holding’e bağlı tüm şirketlerin İnsan Kaynakları Bölümü tarafından izlenerek ve değerlendirilmektedir. Bu değerlendirmeler sonucu şirket şartlarına uygun olan adaylarla görüşmeler sağlanmaktadır.

Başvuru için tıklayın.

Internet üzerinden Alarko Carrier’a yapılan başvurular Alarko Holding “İş Başvurusu Havuzu”nda toplanır. Yapılan başvurular Alarko Carrier ve Alarko Holding’e bağlı tüm şirketlerin İnsan Kaynakları Bölümü tarafından tarafından izlenir ve değerlendirilir. Eğer özellikle Alarko Carrier tercih ediliyorsa bunun iş başvuru formunda belirtilmesi gerekir.

Yeni bir personel gereksinimi olan bölüm, Alarko Carrier İnsan Kaynakları’na başvurur. İnsan Kaynakları başvuru havuzundaki kayıtları değerlendirir. Uygun olanlar varsa başvuru sahibini arar ve başvurusunun geçerli olup olmadığını araştırır. Aday başvurusunun geçerli olduğunu bildirirse iş başvurusu işlemlerini başlatır.

Alarko Carrier Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*