Vestel Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Vestel 1984 yılında kurulmuştur. Günümüzde elektronik ve beyaz eşya üzerine sık tercih edilenler arasına girmiştir. İlk gününden bu yana gelişmesini sürdüren firma, gereksinimlerine göre iş ilanları yayınlamaktadır.

Vestel İş İlanları

Vestel çalışanı olmak istiyorsanız, iş başvurusu yapabileceğiniz farklı kanallar bulunur. Bunlar İŞKUR, vestelkariyer.com ve kariyer.net gibi platformlardır. Güncel ilanlar yer almakta olup, adaylar bunları kontrol ederek başvurabilir.

Gelecekte verilecek iş ilanlarını kaçırmamak için bu siteleri her gün takip etmek önerilir. Farklı kariyer sitelerine de ilan verilme ihtimali göz ardı edilmemelidir. Eğer ilanların tarihi kaçırılırsa başvuru yapılamaz. 

Nasıl Başvurulur?

Vestel’e başvurmak için çok sayıda yol vardır. Adaylar İŞKUR, vestel kariyer ve kariyer.net üzerinden başvuru yapabilir. Vestel Kariyer ile başvuruda öncelikle bu siteye girilir. Ardından da sağ üstten “iş ilanlarımız” bölümüne tıklanır.

Çıkan ekranda ilanlar üstündeki “başvur” butonu başvurmanızda yardımcı olur. Ancak öncesinde üyelik hesabına girilir. Eğer yoksa yeni hesabı anında açmanız mümkündür.

Çalışılabilecek Pozisyonlar 

Yukarıda bahsettiğimiz sayfalarda çok sayıda ilan vardır. Bunlardan Vestel Kariyer üzerinde bulunan ve çalışılabilecek pozisyonlardan bazıları şöyledir;

 1. Satış Uzmanı
 2. Pazarlama Uzmanı
 3. Perakende Geliştirme Uzmanı
 4. Veri Analizi Elemanı
 5. VTS Satış Uzmanı
 6. Perakende Proje Geliştirme Uzmanı
 7. Şoför
 8. Dijital Servisler Proje Geliştirme Uzmanı

Firmanın çok sayıda ilanı olup, bunlar küçük bir bölümüdür.

Pozisyon Açıklamaları

 1. Satış Uzmanı: Account bazında hedeflerin belirlenmesinde katkıda bulunma.
 2. Pazarlama Uzmanı: Sorumlu olunan ürün grupları/ürünlerde konumlandırma, kampanya çalışmaları ve ürün fiyatlandırma çalışmalarını yapma.
 3. Perakende Geliştirme Uzmanı: Perakende verilerini analiz etme. Böylece aksiyon planı meydana getirme.
 4. Veri Analizi Elemanı: Veri dijitalleştirme ve görselleştirme çalışmalarında bulunma.
 5. VTS Satış Uzmanı: Proje satışları gerçekleştirilmesi, müşteri ilişkileri yönetimi.
 6. Perakende Proje Geliştirme Uzmanı: Plonogrom tasarım ve yönetimi yapmak.
 7. Şoför:  Havuz şoförü olarak görevlendirme.
 8. Dijital Servisler Proje Geliştirme Uzmanı: Sorumlu bulunduğu projelerde performans takibi ile uçtan uca yönetim yapma.  

Tüm iş tanımları ve gereksinimler vestelkariyer.com üzerinden alınabilir. Tüm kaynaklar ayrıntılı şekilde incelenmelidir.

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*