İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Vestel Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Vestel Personel Alımı Yapacak

Vestel’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Vestel bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Vestel personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Vestel iş başvurusu

Firma Hakkında

Vestel markası ülkemizde 1250 satış noktası, 350 yetkili servis ve yaklaşık 16 bin çalışanı ile çok köklü bir markadır. Her gün hızla büyüyen faaliyetleri ile bu markada yer almak isterseniz vestel personel alımı ilanlarını takip etmelisiniz.

Ayrıca başvuru pozisyonunuza göre vestel işçi alımı gibi ilanlarını düzenli olarak takip etmelisiniz. Bunların yanı sıra vestel güvenlik alımı ilanlarıda sıklıkla açılmakta. Ayrıca vestel engelli personel alımı ilanlarını da unutmamaktadır.

Türkiye’nin yerli teknoloji ve terli üretim alanındaki sayılı güçlerinden Vestel gücüne güç katmaya hazırlanıyor. Yerli gücümüz vestel eleman alımı yapacağını duyurarak büyümeye hazırlandığını ilan etti. Başvurularda en az ortaokul mezunu şartı yer alacak.

Kararınızı verip vestel iş başvurusu yapabilirsiniz. Daha sonra vestel insan kaynakları tarafından hazırlanan çalışma şartlarınızı incelemenizde fayda var.

08:00-18.00 saatleri arasında çalışma, ücretsiz servis, ücretsiz kreş ve daha birçok sosyal hakkınızın olacağı huzur dolu çalışma ortamında güvenle yer alabilirsiniz. Başvurunuzu uygun pozisyona görede maaşlarınız günün şartlarına göre düzenlenir.

Vestel İş İlanları

Vestel Anonim Şirketi bünyesinde istihdam etmek üzere yayınladığı vestel iş ilanları bilgilendirmesinde aradığınız ilana ulaşabilirsiniz. Bu sistemle vestel iş başvuru formu üzerinden başvuruları kabul edilmektedir.

Yayınlanan vestel iş ilanı bilgilendirmesiyle ilgilenenler Satın alma Mühendisliği, Muhasebe Uzmanı, Bayi Satış Temsilcisi, Vestel Teknoloji Çözümleri Satış Temsilcisi, Perakende Mağazalar Operasyon Uzmanı, Mağaza Satış Temsilcisi, Endüstri ve Uygulama Mühendisi gibi birimlerde vestel iş ilanı linklerini aktif etmiştir.

Açık Pozisyonlar

 • Müşteri Temsilcisi
 • Mağaza Satış Temsilcisi
 • UX Designer
 • Laboratuvar Mühendisi
 • Satınalma Mühendisi
 • Klima Teknisyeni
 • Elektrik Elektronik Mühendisi
 • Uygulama Mühendisi
 • Bayi Satış Temsilcisi
 • Crm Uzmanı
 • Üretim Mühendisi

Vestel İş Başvurusu Formu

Vestel iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Vestel iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İhtiyaç duyulan pozisyonlarda açıklanan iş ilanlarını sık sık takip ederek başvuruyu internet üzerinden yapabilirsiniz.

Başvuru için tıkla15yın.

3 Yorum

 1. çiğdem 9 Nisan 2014

  istanbul esenyur ilçesinde ikamet etmekteyim. 25 yaşındayım. lise mazunuyum. vestel personelinde çalışmak istiyorum.

 2. Halilibrahim 6 Haziran 2014

  Balıkesirliyim 21 yasndaym vestel persenolü olarak calşmak istiyorum

 3. emre yıldırım 8 Şubat 2018

  ben Emre yıldırım 25 yaşındayım,elek.elektronik müh. çukurova ünv. bitirdim alttan
  1 dersim var vestel bünyesinde çalışmak istiyorum.05424131430

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir