Arçelik Personel Alımı ve İş İlanları 2021

İstanbul’da 1955 senesinde kurulan Arçelik, günümüzde 7 ülkede 18 üretim tesisine sahiptir. Ayrıca 31 ülkede de 33 pazarlama ofisi mevcuttur. Üretmekte olduğu ürünler, 130 üzerinde ülkeye satılır.

Arçelik İş İlanları

Arçelik çalışanı olmak isteyenler, ilk olarak iş ilanlarını nasıl arayacağını bilmelidir. Zira başvuruların ilk koşulu budur. Bu sebeple https://www.kockariyerim.com/is-ilanlari?job=0&type=15 adresine girip, şirket kısmında “Arçelik” seçilirse tüm ilanlar görülebilir.

Ayrıca Kariyer.net üzerinde de Arçelik iş ilanları olduğu görülür. Adaylar bu iki platformu güncel olarak takip ederek, başvuru yapabilir.

Nasıl Başvurulur?

Koç kariyerim üzerinden Arçelik başvurusu yapmak istiyorsanız, öncelikle açık ilana tıklamanız gerekir. Ardından ekranda “başvur” butonu fark edilir. Ancak seçmeden iş tanımı ve genel niteliklere bakılmalıdır. Adayların sadece uyumlu olduğu pozisyonlara başvurması önerilir. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra, başvur butonu kullanılır.

Ardından giriş yapmanız gerektiğini belirten bir uyarı gelir. Gerekli işlemler tamamlanınca başvuru kısa sürede yapılır. Kariyer.net üzerinde de iş başvurusu için kayıt gerekir. Ayrıca uzun süreli inceleme de hesaba giriş yapmanızı belirten bir uyarıyı ekrana getirir.

Kayıt olduktan sonra da özgeçmiş doldurulur. Lâkin hâlihazırda bir hesap varsa, giriş yapmak yeterlidir. Ancak başvuru öncesinde mutlaka özgeçmişin ne kadar güncel olduğu kontrol edilmelidir. Zira bir güncel değilse, başvurudan istediğiniz sonuç gelmeyebilir.

Gerekli güncelleme sağlanınca, adayların tek yapması gereken Kariyer.net üzerindeki Arçelik profiline girerek, tüm ilanları görmedir. Burada çok sayıda pozisyon vardır. Başvuru 1-2 dakika almakla beraber, öncesinde hangi şartların arandığına dikkat edilmelidir.  Son olarak da ekrandaki başvur butonu, işlem yapmanızı sağlar.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Kariyer.net üzerinde, ilgilenen adayların kaçırmaması önerilen çok sayıda Arçelik ilanı vardır. Bunlardan bir kısmı şöyledir;

 1. Senior Specialist – R & D
 2. Associate – Management Reporting
 3. Senior Specialist – Marketing
 4. IT Digital Commerce Solutions (Business Analyst)
 5. IT Corporate Sales Channels Solutions
 6. IT Digital Commerce Solutions
 7. Manager – Regional Digital Marketing

İncelemek ve başvurmak isteyen adaylar, Kariyer.net üzerinde istenen nitelikler dahil ayrıntıları bulup, müracaat edebilir.

18 yorum

 1. acil ihtiyaçlarımdan dolayı işe ihtiyacım vardır yetkili mevkiilere bilgilerinize arz ederim.
  REFERANS: GÜNER YÜCETÜRK 05323741275
  UĞUR ÇAMLI 05326842401
  MURAT MAMATOĞLU 05334364777

 2. merhabalar eskişehirde ikamat ediyorum V meslek lisesi mezunu degılım fakat bu sene her bölümden insan aldıgınızı duymustum 2014 işçi alımlarınızda işkurdan gönderme formu almama rağmen danısmadan basvuru formu vermemıslerdi,sizinle calısmak istiyorum.TEŞEKKÜRLR

 3. slm ben yalçın beşenk istanbul arnavutköy ilçesinde ikamet etmekteyim 1989 istanbul doğumluyum istanbul üniversitesi sosyoloji bölümü okumaktayım açıköğretim olarak şuan çalıştığım terde insan kaynakları departmanında evrak takip işine bakmaktayım 0541 246 62 13 numaram gelecek olmadığı için işten ayrılmaya karar verdim saygılarımla

 4. 43 yasinda engelliyim eskisehirdeyim.engelli kpssden 84 puan aldim.fabrikanizda bana uygun herhangi bir iste calismayi çok istiyorum.05454175044 lütfen telefonla dönüş yaparsaniz sevinirim

 5. Benim adım Irrua Uzman Hastanesi Dr Wilson Jones, organ cerrahisi uzmanıyım ve satmak isteyen insandan organ alımı ile uğraşıyoruz, Böbrekinizi satmak ilginizi çekiyorsa, lütfen geri dönmekten çekinmeyin. Bizi daha ileriye taşıyabiliriz. Ve böbrekinizi satmaya hazırsanız, bu bizim E-postamız.

  irruaspecialisthospital@gmail.com

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*