Arçelik Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Arçelik’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Arçelik bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Arçelik personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

İstanbul’da 1955 senesinde kurulan Arçelik, günümüzde 7 ülkede 18 üretim tesisine sahiptir. Ayrıca 31 ülkede de 33 pazarlama ofisi mevcuttur. Üretmekte olduğu ürünler, 130 üzerinde ülkeye satılır.

Sektör Beyaz Eşya ve Teknoloji
Kuruluş Yılı 1955
Çalışan Sayısı 19136
Web Sitesi https://www.arcelik.com.tr/
Açık Pozisyon 25

Arçelik iş başvurusu

Arçelik İş İlanları

Arçelik çalışanı olmak isteyenler, ilk olarak iş ilanlarını nasıl arayacağını bilmelidir. Zira başvuruların ilk koşulu budur. Bu sebeple https://www.kockariyerim.com/is-ilanlari?job=0&type=15 adresine girip, şirket kısmında “Arçelik” seçilirse tüm ilanlar görülebilir.

Ayrıca Kariyer.net üzerinde de Arçelik iş ilanları olduğu görülür. Adaylar bu iki platformu güncel olarak takip ederek, başvuru yapabilir.

Indeed İlanları

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Yetiştirilmek Üzere Teknisyen
Kadıköy
2 Montaj Teknisyen
Başakşehir
3 Buzdolabı Teknisyeni / Usta / Atölyeci
Başakşehir

Kariyer.net İlanları

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Senior Specialist – Data Partner İstanbul(Avr.)
2 Associate – Warehousing Tekirdağ
3 Specialist – Industrial Engineering İstanbul(Avr.)
4 Engineer-Material Planning Bolu
5 Senior Specialist – Production Eskişehir
6 Project Engineer – Strategic Pricing İstanbul(Avr.)
7 Specialist-Industrial Engineering Bolu
8 Specialist – Process (Production Engineering) İstanbul(Avr.)
9 Senior Specialist – Automation Eskişehir
10 Specialist – System Development İstanbul(Avr.)
11 Senior Specialist – Financial Consolidation İstanbul(Avr.)
12 Engineer-Quality Bolu
13 Specialist – Quality Assurance Eskişehir
14 Project Assistant – Talent Acquisition İstanbul(Avr.)
15 Specialist-Quality Assurance/Product Evaluation İstanbul(Avr.)
16 Project Assistant – Production Tekirdağ
17 Project Engineer – R&D (Execution) Eskişehir
18 Elektrik Bakım Teknisyeni Eskişehir
19 Quality Engineer Bolu
20 Project Engineer-Digital Production Systems Bolu
21 Project Engineer-Automation Tekirdağ
22 Senior Specialist – Digital Production Systems Bolu
23 Project Engineer Bolu
24 Engineer – Material and Component Quality Eskişehir
25 Specialist – R&D Tekirdağ

Nasıl Başvurulur?

Koç kariyerim üzerinden Arçelik başvurusu yapmak istiyorsanız, öncelikle açık ilana tıklamanız gerekir. Ardından ekranda “başvur” butonu fark edilir. Ancak seçmeden iş tanımı ve genel niteliklere bakılmalıdır. Adayların sadece uyumlu olduğu pozisyonlara başvurması önerilir. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra, başvur butonu kullanılır.

Ardından giriş yapmanız gerektiğini belirten bir uyarı gelir. Gerekli işlemler tamamlanınca başvuru kısa sürede yapılır. Kariyer.net üzerinde de iş başvurusu için kayıt gerekir. Ayrıca uzun süreli inceleme de hesaba giriş yapmanızı belirten bir uyarıyı ekrana getirir.

Kayıt olduktan sonra da özgeçmiş doldurulur. Lâkin hâlihazırda bir hesap varsa, giriş yapmak yeterlidir. Ancak başvuru öncesinde mutlaka özgeçmişin ne kadar güncel olduğu kontrol edilmelidir. Zira bir güncel değilse, başvurudan istediğiniz sonuç gelmeyebilir.

Gerekli güncelleme sağlanınca, adayların tek yapması gereken Kariyer.net üzerindeki Arçelik profiline girerek, tüm ilanları görmedir. Burada çok sayıda pozisyon vardır. Başvuru 1-2 dakika almakla beraber, öncesinde hangi şartların arandığına dikkat edilmelidir.  Son olarak da ekrandaki başvur butonu, işlem yapmanızı sağlar.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Kariyer.net üzerinde, ilgilenen adayların kaçırmaması önerilen çok sayıda Arçelik ilanı vardır. Bunlardan bir kısmı şöyledir;

 1. Senior Specialist – R & D
 2. Associate – Management Reporting
 3. Senior Specialist – Marketing
 4. IT Digital Commerce Solutions (Business Analyst)
 5. IT Corporate Sales Channels Solutions
 6. IT Digital Commerce Solutions
 7. Manager – Regional Digital Marketing

İncelemek ve başvurmak isteyen adaylar, Kariyer.net üzerinde istenen nitelikler dahil ayrıntıları bulup, müracaat edebilir.

Arçelik’e Benzer İş İlanları

19 yorum

 1. Selamun aleyküm ben tuğrul eren baş atalar elektrik-elektronik meslek lisesinde okudum.23 yaşındayım askerliğimi yaptım araç kullanabiliyordum.arcelik demek güven ve kalite diye düşünüyorum 25 yıldır evimizde arçelik buzdolabı çalışıyor.bende arcelik ailesinde çalışmak istiyorum saygılarımla arz ederim.

 2. Benim adım Irrua Uzman Hastanesi Dr Wilson Jones, organ cerrahisi uzmanıyım ve satmak isteyen insandan organ alımı ile uğraşıyoruz, Böbrekinizi satmak ilginizi çekiyorsa, lütfen geri dönmekten çekinmeyin. Bizi daha ileriye taşıyabiliriz. Ve böbrekinizi satmaya hazırsanız, bu bizim E-postamız.

  irruaspecialisthospital@gmail.com

 3. 43 yasinda engelliyim eskisehirdeyim.engelli kpssden 84 puan aldim.fabrikanizda bana uygun herhangi bir iste calismayi çok istiyorum.05454175044 lütfen telefonla dönüş yaparsaniz sevinirim

 4. slm ben yalçın beşenk istanbul arnavutköy ilçesinde ikamet etmekteyim 1989 istanbul doğumluyum istanbul üniversitesi sosyoloji bölümü okumaktayım açıköğretim olarak şuan çalıştığım terde insan kaynakları departmanında evrak takip işine bakmaktayım 0541 246 62 13 numaram gelecek olmadığı için işten ayrılmaya karar verdim saygılarımla

 5. merhabalar eskişehirde ikamat ediyorum V meslek lisesi mezunu degılım fakat bu sene her bölümden insan aldıgınızı duymustum 2014 işçi alımlarınızda işkurdan gönderme formu almama rağmen danısmadan basvuru formu vermemıslerdi,sizinle calısmak istiyorum.TEŞEKKÜRLR

 6. acil ihtiyaçlarımdan dolayı işe ihtiyacım vardır yetkili mevkiilere bilgilerinize arz ederim.
  REFERANS: GÜNER YÜCETÜRK 05323741275
  UĞUR ÇAMLI 05326842401
  MURAT MAMATOĞLU 05334364777

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*