D-Smart Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

2007 yılında “D-Smart, her televizyona şart” sloganıyla kurulan şirket, bir dijital yayın sağlayıcısıdır. Türksat 3A ve Türksat 4A uyduları üzerinden yayın yapmaktadır. 2018 yılı itibariyle Demirören Holding bünyesine katılan şirkette bazı önemli gelişmeler yaşanmıştır. Bu yıl içinde 85 adet HD kanal ve 270’ten fazla yerli ve yabancı kanal ile hizmet vermeye başlayan D-Smart, Türkiye’nin en çok HD kanal üzerinden yayın yapan dijital platformu olmuştur.

Son yıllarda sağladığı dijital yayın hizmetine ek, internet sağlayıcılığına da başlamıştır. Bu alanda yaptığı inovasyonla internet ve televizyon hizmetlerini birleştiren ilk şirket konumundadır. Kaliteli bir dijital yayın anlayışı olan D-Smart, internet ve yayın hizmetlerini bir araya getirdiği D-Smart GO hizmet kalitesini daha da arttırmıştır. D-Smart GO, D-Smart bünyesindeki tüm kanallara internet üzerinden de ulaşabileceğiniz bir hizmettir. D-Smart GO, D-Smart’ın tüm zengin içeriklerine dilediğiniz yerden dilediğiniz cihazınızla erişebilmenizi sağlamaktadır.

Şirketin çalışan sayısı hakkında net bir bilgi bulunmasa da 300 den fazla olduğu tahmin edilmektedir. Şirketin 2019 yılına ait verileri incelediğimizde 500 milyon TL üzerinde ciro yaptığı görülmektedir.

fatgpt

D-Smart İş İlanları

D-Smart Demirören Holding bünyesinde olan bir şirkettir. Kuşkusuz bu durum, D-Smart çalışanı olmayı daha cazip kılıyor. Şirket çalışanlarının yorumlarını incelediğimizde, şirketin iş ve sosyal hayatın ayrımının farkında olduğunu, çalışanlarının kültür ve değerlerine saygı gösterdiğini görüyoruz. Aynı zamanda iş güvencesi ve terfi avantajlarının da bol olduğunu öğrenmekteyiz.

D-Smart, holdingden aldığı güçle çalışanlarına çeşitli yan haklar sunmaktadır. Üst yönetim kadrosuna şirket aracı, daha alt birimlerde ise yemek kartı gibi yan haklar mevcuttur.

Nasıl Başvurulur?

D-Smart web sitesinin insan kaynakları kısmını incelediğimizde, D-Smart ailesine iş başvurusu için hr@dsmart.com.tr adresine özgeçmişlerinizi gönderebileceğinizi görüyoruz. D-Smart insan kaynaklarına ulaşmak için https://www.dsmart.com.tr/kurumsal/insan-kaynaklari

Bu ibarenin bir alt satırında ise yine Demirören Holdinge ait bir iş arama sitesinin adresi verildiğini görüyoruz. Bu sayfayı takip ederek D-Smart’a ait açık pozisyonlara ulaşabilirsiniz.

D-Smart Açık Pozisyonlar

D-Smart insan kaynaklarının açık pozisyonlar için yönlendirdiği kariyer sitesini incelediğimizde, maalesef şu an açık bir pozisyon olmadığını gözlemledik. Oluşacak açık pozisyonları takip etmek için D-Smart insan kaynakları sayfasını ve kariyer sitesindeki adresini takip etmelisiniz.

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*