D-Smart Personel Alımı ve İş İlanları 2018

D-Smart Personel Alımı

D-Smart işçi alımı ve diğer idari kadro alımlarını Linkedin üzerinden gerçekleştirmektedir. Açılan ilanlarda, personel alımları daha çok İstanbul ili için gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle D-Smart bünyesinde çalışmak isteyen adayların İstanbul ilinde ikamet ediyor ya da edebilecek olmaları gerekmektedir.

Doğan Yayın Holding bünyesindeki D-Smart, dijital yayın ve aynı zamanda bir internet platformudur. Müşterilerine günün her saatinde izleyebilecekleri kaliteli TV yayın içeriğini ve aynı zamanda kesintisiz, hızlı bir internet alt yapısını da sunma amacındadır. Bu amaç doğrultusunda her düzeyde D-Smart personel alımı gerçekleştirerek, hizmet kalitesini arttırmayı amaçlamaktadır.

D-Smart Personel Alımı

D-Smart Çalışma Şartları

İdari personeller şirket içerisinde çalışmaktadır. Plan, programlama süreçlerinde iş birliği yapacak personeller, sürekli iletişim halinde olmalıdırlar. Bu nedenle şirket bünyesinde başarılı ve etkin iletişim kurabilme en önemli şarttır. D-Smart çalışma şartları genel olarak rahat ve masa başı olmaktadır. İdari personeller için belirlenen maaş, işçi sınıfına kıyasla daha yüksek düzeyde olmaktadır. Bir diğer önemli etken ise kıdem durumu olmaktadır.

İşçi düzeyindeki personeller özellikle de cihazların teknik bakım, kurulumu ile ilgilidirler. Son kullanıcının teknik arıza, bakım yönündeki başvuruların nihai sonuca ulaşabilmesinde işçi personellerin görevi büyüktür. Gün boyu mesai yaparlar ve bu süre 8 saati geçmez. Maaş ise en az asgari ücret düzeyindedir.

D-Smart eleman alımı sürecinde açılan ilanlarda, açık pozisyonun niteliğine bakılarak, çalışma şartları konusunda çok daha fazla bilgi edinebilmek mümkündür. Bu firmaya başvuru yapmak isteyen kişilerin en çok başvuruda bulunduğu diğer şirketlere örnek verecek olursak; Digiturk, Superonline ve TTnet diyebiliriz.

D-Smart İş İlanları

Başvurular D-Smart iş ilanları üzerinden gerçekleştirilmektedir. Firma, zaman içerisinde çeşitli nedenlerden dolayı şirket bünyesinde açılan pozisyonlar için ve hizmet kalitesini daha da arttırmaya yönelik yeni personelleri bünyesine katmaktadır.

Bu yönde açılan İş ilanlarını Linkedin üzerinden güncel bir şekilde takip edebilirsiniz. Adayların bu duyuruları güncel bir şekilde takip etmeleri ve ilan detaylarına belirtilen başvuru şartlarını karşılıyor olmaları durumunda başvurularını yapmaları önemlidir.

D-Smart engelli alımı için henüz güncel bir ilan yoktur. İlerleyen zamanlarda engelli alımına yönelik kadrolar açılabilir ancak engelli adayların şu an için diğer ilanlar için araştırma yapmalarını öneriyoruz. Böylece sahip oldukları niteliklere en uygun başvuruyu gerçekleştirebilirler.

D-Smart İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

D-Smart başvuru yapılarak adaylar sahip oldukları nitelikleri doğrultusunda, İnsan Kaynakları birimi tarafından değerlendirilip, uygun pozisyonlar için kendileri ile iletişime geçilmelerini sağlayabilirler.

D-Smart iş başvuru formu kendiniz oluşturmalı ve öz geçmişinizi de ekleyerek, [email protected] mail adresinize başvurularınızı gerçekleştirmelisiniz.

Leave a Reply