İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

D-Smart Personel Alımı ve İş İlanları 2019

D-Smart Personel Alımı Yapacak

D-Smart’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. D-Smart bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve D-Smart personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

D-Smart Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Türkiye’de yenilikçi yüzüyle hizmet sunmaya devam eden D-Smart, alanında sürekli büyüyen sektörler arasında yer almaktadır.  D-Smart işçi alımı ile sizde bu işe başvurmak ve sektörün güler yüzlü ekipleriyle birlikte çalışmak istiyorsanız yayınlanan ilanlar kısmından veya D-Smart iş başvurusu ana sayfasına giriş yaparak iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

D-Smart güvenlik alımı ile sizde güvenlik bölümünde veya istediğiniz pozisyonda çalışabilirsiniz. Üstelik şirket, yayınlamış olduğu ilanda, D-Smart engelli personel alımı da yapmaktadır.

Verilen bilgilere göre güler yüzlü ve neşeli ekiplerle birlikte çalışmak isteyenler için personel alımı ilanına çıkan şirket, çeşitli pozisyonlarda personel alımı gerçekleştirecektir.

D-smart personel alımı hizmetine başvurmak isteyenlerin ana sayfada yer alan insan kaynakları sayfasını ziyaret etmeleri gerekmektedir. Başvuruda istenilen bilgilerin açık ve net olarak girilmesi gerekmektedir.

Esnek çalışma saatleri ve dolgun fiyatlarla hizmet veren şirket, bünyesinde çalışan ekiplerine en yüksek ücreti vermektedir.  D-Smart eleman alımı sayesinde artık rahat bir şekilde çalışacağınız işe sahip olacaksınız.

D-Smart iş ilanı eleman alımında esnek çalışma saatleri yer almaktadır. Bu çalışma saatleri sayesinde artık mola vererek işinize devam edebilirsiniz.

D-Smart İş İlanları

D-Smart personel alımı yapacağınız yayınladı. Bu sayede bünyesinde onlarca kişiye iş olanağı vereceğini bildiren şirket, güvenilir ekipler ile birlikte yoluna devam edecektir. Bu sayede D-Smart iş ilanları ile artık boşta kalmayacak ve gününüzü keyifli bir şekilde çalışarak geçireceksiniz.

D-Smart Açık Pozisyonlar

  • Satış Sorumlusu
  • Kurulum Personeli
  • Call Center Bölümü
  • Ofis elemanı
  • Stajyer

D-Smart İş Başvurusu Formu

D-Smart iş başvuru formu kısmında yer alan bilgilerin doğru bir şekilde doldurulması gerekir. Daha önce ki iş deneyimleriniz, öğrenim bilgileriniz eksiksiz doldurulmalıdır. Ardından şirketin belirlemiş olduğu iletişim yollarıyla gönderilmesi gerekir.

Daha fazla bilgi içinse, D-Smart insan kaynakları sayfası ziyaret edilmelidir. Bu linkten direk olarak başvuru yapabilirsiniz. Eğer firmanın aradığı personel kriterlerine uyarsa mutlaka geri dönüş olacaktır.

D-Smart ailesine katılmak için ilanlarımıza başvurabilir veya özgeçmişinizi [email protected] adresine iletebilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir