Evve Alışveriş Merkezleri Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Evve Alışveriş Merkezleri Personel Alımı

Genç ve dinamik bir kadroyla müşterilerine üst düzey kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen Evve Alışveriş Merkezleri personel alımı yaparak, kadrosunda dönem dönem yeniliğe gitmektedir.

Halı, elektronik, mobilya, beyaz eşya, züccaciye ve ev tekstili alanlarında ülkemizin öncü firmalarından biri olan Evve Alışveriş Merkezleri eleman alımı yapacağı mağazaları ve ihtiyaç duyduğu işgücünü adaylara duyurdu.

Firma, kurulduğu günden bu yana satış öncesi ve sonrası ürünleriyle ilgili destek sunmayı kendine ilke edinmiş ve bu doğrultuda koşulsuz müşteri memnuniyetine büyük önem vermiştir. Özellikle İstanbul’un en gözde mağazalarından biri olduğu aşikârdır.

Evve Alışveriş Merkezleri Personel Alımı

Evve Alışveriş Merkezleri Çalışma Şartları

Evve Alışveriş Merkezleri başvurusunda bulunacak olan adayların, sigorta yapılacak asgari ücret düzeyinde bir maaşla işe başlayacaklarını bilmeleri gerekmektedir.

Üst sınıf pozisyonlar haricinde tüm işçiler part-time ve full-time çalışmaları karşılığında asgari ücret üzerinden hesaplanan aylık maaş ödemesi almaktadırlar.

Evve Alışveriş Merkezleri çalışma şartları hakkında daha kapsamlı bilgi almak ve hangi pozisyonlara yemek ve yol ücreti verildiğini öğrenmek için firmanın İnsan Kaynakları birimine danışabilirsiniz.

Evve Alışveriş Merkezleri İş İlanları

2003 yılında kurulan merkez, İstanbul’un birçok semtinde ve Edirne, Kahramanmaraş, Yalova, Mersin gibi illerde mağazalarıyla müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

Evve Alışveriş Merkezleri iş ilanları Yenibiris.com aracılığıyla, adaylarda aranan nitelikler ve departmanın çalışma şekliyle birlikte yayımlanmaktadır.

Satış danışmanı, kredi istihbarat yetkilisi, mağaza müdürü ve satın alma elemanı gibi pozisyonlarda sıklıkla iş ilanı açan Evve Alışveriş Merkezleri engelli alımı şuan için yapmamaktadır.

Evve Alışveriş Merkezleri İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Evve Alışveriş Merkezleri işçi alımı ilanlarına başvuruda bulunmak istiyorsanız, bunun için öncelikle Yenibiris.com internet sitesinde bir hesap oluşturmanız gerekmektedir.

http://evve.com.tr/

Sonrasında özgeçmiş bilgilerinizi doldurarak, firmanın aktif ilanları arasında sizin vasıflarınıza uygun niteliklerin istendiği bir ilana başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca firmanın mağazalarından birine giderek de, Evve Alışveriş Merkezleri iş başvuru formu talep edebilir ve İK aracılığıyla müracaatta bulunabilirsiniz.

Benzer ilanları incelemek isterseniz; Forum İstanbul Alışveriş Merkezi, Özdilek, Kipa, CarrefourSA, Asyapark Alışveriş Merkezi, Boyner, Colony Outlet ve Yaşam Merkezi gibi AVM’lerin de duyularına göz atabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*