İstanbul Altın Rafinerisi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

İstanbul Altın Rafinerisi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. İstanbul Altın Rafinerisi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve İstanbul Altın Rafinerisi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

İstanbul Altın Rafinerisi Türkiye Cumhuriyeti Hazine Müsteşarlığı ile İstanbul Altın Borsası tarafından yapılan katkılar ile 1996’da kurulmuştur. 2002 yılına gelindiğinde ise Halaç Kuyumculuk Limited ile birleşmiştir.

İstanbul Altın Rafinerisi Personel Alımı ve İş İlanları

İstanbul Altın Rafinerisi İş İlanları

İstanbul Altın Rafinerisi iş başvurusu için, öncelikle ilanlar kontrol edilmelidir. Firmanın kendi sitesinde güncel haberler bölümü mevcut olup, iş duyuruları için her gün incelenmelidir. 

Ayrıca resmi sitesine girildiğinde, sağ üstte bulunan iletişim sekmesi altından “insan kaynakları” bölümü de görülmektedir. İstanbul Altın Rafinerisi olmak için, bu bölüme de düzenli olarak bakılmalıdır.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Reklam Müdürü İstanbul(Avr.)

Nasıl Başvurulur?

İstanbul Altın Rafinerisi iş başvurusu, oldukça pratik şekilde yapılabilir. Burada tek dikkat edilmesi gereken nokta, güncel iş ilanlarının olmasıdır. Bu durum yukarıda bahsettiğimiz “insan kaynakları” alanından kontrol edilebilir. Başvuru işlemleri de buradan gerçekleştirilebilir. 

Burada tek yapmanız gereken, başvuru işlemlerini takip etmedir. Hepsi tamamlandıktan sonra İstanbul Altın Rafinerisi yetkilileri, başvuran kişileri değerlendirme sürecine alır. Ardından uyumlu adaylar ile temasa geçerek, mülakat için bilgilendirme yapar.  

Çalışılabilecek Pozisyonlar

İstanbul Altın Rafinerisi içerisinde çok sayıda departman vardır. Firmanın eleman ihtiyacı bunların herhangi birinde bulunan pozisyona yönelik olabilir. Dolayısıyla yılın farklı zamanlarında, değişik pozisyonlarda ilanlar söz konusudur. Bunlardan bir kısmı şöyle verilebilir;

  1. Kurye
  2. İnsan Kaynakları Sorumlusu
  3. Üretim Mühendisi
  4. Muhasebe
  5. Proje Mühendisi

Eğer bu ilanlara başvurmak istiyorsanız, her gün iş duyurularını kontrol etmeniz gerekir.

Pozisyon Açıklamaları

Paylaşmış olduğumuz pozisyonların genel açıklamaları şöyledir;

  1. Kurye: Her türe dâhil olan iletilerin, ulaştırılmasını sağlayan personeldir.
  2. İnsan Kaynakları Sorumlusu: Çalışanların gerek iş alımı, gerekse işten ayrılma durumları mevzuat ile prosedürleri çerçevesinde gerçekleştirir.
  3. Üretim Mühendisi: İlgili ekipmanların bakım durumunu planlamak ve düzenlemek da dâhil olmak üzere geniş bir tanımı vardır.
  4. Muhasebe: Finansal hususları yönetmekte olan çalışandır.
  5. Proje Mühendisi: Herhangi bir projenin en yüksek performans-en düşük bütçe çerçevesinde yürütülmesini gerçekleştirir.

Başvuru yapmak istiyorsanız, İstanbul İş Rafinerisi tarafından verilen ilanları kontrol etmeniz gerekir.

Temel Nitelikler

Minimum çalışma yaşı: 18

İstanbul Altın Rafinerisi Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*