İzulaş Personel Alımı ve İş İlanları 2021

İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı ola İzulaş, faaliyetlerine Nisan 1990 yılında başlamıştır. Günümüzde 300 otobüs ile hizmetlerine devam etmektedir. Personel ihtiyacı oldukça duyuru yapmaktadır.

İzulaş İş İlanları

İzulaş personeli olmak için iş ilanları incelenmelidir. Bu anlamda bu kurumun ve İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin resmi sayfaları duyurular için kontrol edilmelidir.  Türkiye geneli kamu memur ve kurum dışı kamu işçi alımları için, https://www.iskur.gov.tr/baglantilar/kurum-disi-kamu-isci-alimi-ilani/ sitesine bakılmalıdır.

İzmir’de ikamet edenler, bu kurumlara giderek iş ilanları hakkında detaylı bilgiler alabilir. Ayrıca Resmi Gazete de güncel şekilde incelenmelidir. 

Nasıl Başvurulur?

İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi bir kurum olduğu için, İzulaş iş ilanları bu kapsamda verilebilir. Dolayısıyla bazı konulara değinmek gerekir. Burada öncelikle adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na bakmaları, maddelerini okumaları tavsiye edilir.

Ayrıca İzulaş iş alımı yapılırken, KPSS puanı da istenebilir. Dolayısıyla bu kurum kapsamında çalışmak isteyenler, Kamu Personeli Seçme Sınavı’na girerek, yeter puan almalıdır. Dolayısıyla söz konusu sınavın başvuru tarihleri de kaçırılmamalıdır. Eğer ÖSYM’nin internet sayfası incelenirse, tarihler üzerine tüm detaylar alınabilir.

İlan verildiğinde hangi pozisyona, kaç tane alım yapılacağı aktarılır. Dolayısıyla başvuru öncesinde kontrol edilerek, kişilere uygun iş olup olmadığı incelenmelidir. Ardından da bunlara başvuru için hangi genel ve özel şartların olduğuna bakılır. Zira bunlara uyum göstermemek başvurunun kabul edilmemesine veya istenen sonucun alınmamasına sebep olabilir.

İzulaş için iş ilanı verildiğinde nasıl başvuru yapılacağına, tarihlere ve yere ilişkin bilgiler de detaylı şekilde verilir. Bu sebeple duyurunun güzelce okunması, adayların merak ettiği tüm soruları cevaplamada yeterli olur. Ayrıca kurum tarafından başvuracak adaylardan, bir takım belgeler de talep edilebilir. 

Bu nedenle hangi evrakların toplanması gerektiğine önem verilmelidir. Zira hatalı, eksik veya yanlış belgeler götürülmüşse, adaylardan tamamlaması talep edilebilir. Bu da başvuru sürecini uzatabilir.  Dolayısıyla önceden dikkatli şekilde ilanı değerlendirip, hepsini hazırlamak önerilir. Gitmeden önce teyit yapılmalıdır. 

Kişilerin İzulaş için yapmış oldukları iş başvurularının da bilgi ve tecrübeleriyle ilgili pozisyonlara yönelik olmalıdır. 

16 yorum

 1. Slm 15 yıl türkıye avrupa hatında tır şofürü olarak çaliştım izmirde yaşiyorum eshot izulaş ta profesyonel bus şofürü olarak derhal işe başliyacak tercübeli şofürum iş arıyom

 2. 1999 dan itibaren agir vasıta servis şoförlüğü yapmaktayım tüm belgelerim mevcutdur bünyenizde çalışmak hizmet etmek isterim arz ederim onder kokulu 05435148667

 3. 2003 B sınıfı 2006’dan bu yana E+D sınıfı ehliyet sahibiyim.Src 2+Src 4 belgelerim mevcut.2006 senesinden bu yana yurtiçi yurt dışı kamyon şoförlüğü yapıyorum İzmirde şehiriçi otobüs şoförlüğü deneyimim var.İzulaş bünyesinde çalışmak istiyorum.
  0545 738 27 83

 4. merhaba izmir izulaş şirketinde çalışmak istiyorum şuanda kibar holdingte laborant olarak çalışıyorum 6 yıllık E sınıfı ehliyetim var yardımcı olursanız sevinirim.iki yıllık üniversite mezunuyum gıda teknikerliği.05070365749

 5. merhaba 2008 den beri kamyon şoförüyüm arada uzun yol şoförlüğü de yaptım şimdi izmir de ikamet etmekteyim izulaş ta şoför olarak çalışmak istiyorum .yardımcı olursanız sevinirim ..0537 345 35 27

 6. Slm Ehliyet sınıflarım ( A A1 A2 B B1 BE C C1 C1E CE D D1 D1E DE F M ) Bu ehliyetlere sahibim Drc 2 ve Drc 4 Ve pişiko Teknik belgelerim mevcuttur Aynı zamanda Klima ve tesisat ustasıyım dogalga Orta okul mezunuyum Saygılar tel 5418719166

 7. Merhaba,
  Ege üniversitesi Türkçe Öğretmenliği ve Spor Yöneticiliği mezunuyum. Ayrıca lisede Adalet bölümü okudum ve Zabıt katibiyim. Yönetici asistanlığı ya da memurlukta sizinle birlikte çalışmak istiyorum. Gmailimden geri dönüş yaparsınız sevinirim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*