D&R Personel Alımı ve İş İlanları 2024

D&R Personel Alımı Yapacak

D&R’de çalışmak isteyen adaylara müjde. D&R bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve D&R personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

D&R personel alımı

Firma Hakkında

Doğan Medya Grubu’nun üyesi olan D&R 1997 yılından bu yana hizmetlerine aralıksız devam ediyor. Markanın yalnızca Türkiye’de 140’a yakın mağazası bulunuyor ve yeni mağaza açılışlarına aralıksız devam ediliyor.

Dolayısıyla marka yeni eleman alımı için de kolları sıvadı. Marka özellikle engelli personel alımı konusunda oldukça hassas ve engelli kişilerin istihdamına son derece önem veriyor. Dolayısıyla engelli kadrosuna satış temsilcileri alımına başladı.

D&R markası genel olarak rakiplerine göre dolgun prim sistemlerini benimsemiş durumda. Dolayısıyla satış odaklı çalışan ve müşteri memnuniyetine önem veren personellerin dolgun maaşlar ile ödüllendirildiği biliniyor.

Ayrıca mesaiye kalan kişilerin de maaşları standart çalışma saatlerinde görev yapan personellere göre daha fazla. Marka çalışan memnuniyeti konusunda hassas ve insan kaynakları birimi bu konuda çeşitli ödül sistemlerini de kullanıyor.

D&R İş İlanları

D&R iş ilanları alanında daha çok satış odaklı çalışanların alınacağı görülebilir. Özellikle okuyan, dinleyen, teknoloji ile arası iyi olan gelişimci, dinamik ve enerjik çalışanların istihdamına yön verilecek. İstanbul ve Ankara yoğunluklu alımlar arasında çeşitli yönetim kadroları da bulunuyor. Elbette yönetici adaylarının belli bir yılın üzerinde tecrübesinin olması bekleniyor.

Satış Temsilcisi – Mall Of İstanbul AVM
Güncellenme Tarihi
01-03-2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul Avrupa

Kültür, sanat ve eğlencenin adresi D&R olarak, Mall of İstanbul mağazamızda perakende sektörünün inceliklerini öğrenmekle kalmayıp kendine ve D&R’a değer katacak Satış Temsilcisi çalışma arkadaşları arıyoruz.

Satış Temsilcisi – Cevahir AVM
Güncellenme Tarihi
01-03-2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul Avrupa

Kültür, sanat ve eğlencenin adresi D&R olarak, İstanbul Cevahir AVM mağazamızda perakende sektörünün inceliklerini öğrenmekle kalmayıp kendine ve D&R’a değer katacak Satış Temsilcisi çalışma arkadaşları arıyoruz.

Part Time Satış Temsilcisi – Akmerkez AVM
Güncellenme Tarihi
01-03-2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul Avrupa

Kültür, sanat ve eğlencenin adresi D&R olarak, Akmerkez mağazamızda perakende sektörünün inceliklerini öğrenmekle kalmayıp kendine ve D&R’a değer katacak Part-Time Satış Temsilcisi çalışma arkadaşları arıyoruz.

Satış Temsilcisi – İstanbul Akmerkez
Güncellenme Tarihi
01-03-2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul Avrupa

Kültür, sanat ve eğlencenin adresi D&R olarak, İstanbul Akmerkez mağazamızda perakende sektörünün inceliklerini öğrenmekle kalmayıp kendine ve D&R’a değer katacak Satış Temsilcisi çalışma arkadaşları arıyoruz.

Part Time Satış Temsilcisi – Malatya Park AVM
Güncellenme Tarihi
01-03-2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Malatya

Kültür, sanat ve eğlencenin adresi D&R olarak, Malatya Park AVM mağazamızda perakende sektörünün inceliklerini öğrenmekle kalmayıp kendine ve D&R’a değer katacak Part Time Satış Temsilcisi çalışma arkadaşları arıyoruz.

Satış Temsilcisi – Malatya Park AVM
Güncellenme Tarihi
01-03-2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Malatya

Kültür, sanat ve eğlencenin adresi D&R olarak, Malatya Park AVM mağazamızda perakende sektörünün inceliklerini öğrenmekle kalmayıp kendine ve D&R’a değer katacak Satış Temsilcisi çalışma arkadaşları arıyoruz.

Satış Temsilcisi- Levent Özdilek AVM
Güncellenme Tarihi
01-03-2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul Avrupa

Kültür, sanat ve eğlencenin adresi D&R olarak, İstanbul Levent Özdilek AVM'de bulunan mağazamızda perakende sektörünün inceliklerini öğrenmekle kalmayıp kendine ve D&R’a değer katacak Satış Temsilcisi çalışma arkadaşları arıyoruz.

Mağaza Müdürü -Kastamonu Kastamall AVM
Güncellenme Tarihi
01-03-2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Kastamonu

Kültür, sanat ve eğlencenin adresi D&R olarak büyümeye devam ediyoruz. Kastamonu Kastamall AVM mağazamızda kendine ve D&R’a değer katacak Mağaza Müdürü çalışma arkadaşları arıyoruz. Görev ve sorumluluklar; •Satış, stok yönetimini yürütmek •Personel yönetiminden sorumlu olmak, •Kampanyaların, satış aktivitelerinin mağazasında takibinden, uygulanmasından sorumlu olmak, •Müşteri memnuniyetini hedefleyerek çalışmak, •Ürün gruplarına ait tüm operasyonları yapmak,

Milas Havalimanı Dış Hatlar Mağaza Müdürü (Dönemsel)
Güncellenme Tarihi
01-03-2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Muğla

Kültür, sanat ve eğlencenin adresi D&R olarak, Milas Havalimanındaki Dış Hatlar mağazamızda perakende sektörünün inceliklerini öğrenmekle kalmayıp kendine ve D&R’a değer katacak Mağaza Müdürü çalışma arkadaşları arıyoruz.

Görev ve sorumluluklar; •Satış, stok yönetimini yürütmek •Personel yönetiminden sorumlu olmak, •Kampanyaların, satış aktivitelerinin mağazasında takibinden, uygulanmasından sorumlu olmak, •Müşteri memnuniyetini hedefleyerek çalışmak, •Ürün gruplarına ait tüm operasyonları yapmak,

Satış Temsilcisi – Bodrum Palmarina
Güncellenme Tarihi
01-03-2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Muğla

Kültür, sanat ve eğlencenin adresi D&R olarak büyümeye devam ediyoruz. Bodrum Yalıkavak Marina'da bulunan D&R mağazamızda perakende sektörünün inceliklerini öğrenmekle kalmayıp kendine ve D&R’a değer katacak Full Time Satış Temsilcisi çalışma arkadaşları arıyoruz.

Daha fazla D&R iş ilanı için tıklayın.

D&R İş Başvurusu Formu

D&R iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Okumayı ve dinlemeyi seven, teknoloji konusunda meraklı olan özellikle gençler bu marka altında kariyerine başlayabilir. İş başvurusu yapmak isteyen adaylar son iş deneyimlerini de ayrıca belirtmelidir. Bu başvurular yenibiris.com ya da kariyer.net sitelerinde sıkça yerini alıyor.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*