Rossmann Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Rosmann, Türkiye’ye yatırım yapma kararını 2009’da vermiştir. Günümüzde 100 üzerinde mağazası bulunur. Firma yılın farklı dönemlerinde ilan verir. Adaylar yılın farklı dönemlerinde iş duyurusu verir.

Rossmann İş İlanları

Rosmann’da iş başvurusu yapmak için farklı yöntemler vardır. Rosmann.com.tr adresine girildiğinde tüm yöntemler görülebilir.

Bunun görüntülemek için en altta “Rosmann Türkiye” linki altından “kariyer” butonu kullanılır. En altta iş alım üzerine tıklandığında,

 1. Linkedin,
 2. E-mail,
 3. Video,
 4. Kariyer.net,
 5. SecretCV,
 6. Mağaza Başvuru Formu,

Gibi iş ilanları takip ve başvuru yöntemleri olduğu görülür. Bu kanallar sürekli takip edilerek, adaylar kendini güncel tutmalıdır.

Nasıl Başvurulur?

E-mail yoluyla başvurmak istiyorsanız CV örneğinizi kariyer@rossmann.com.tr adresine yollamanız mümkündür. Eğer profesyonel özgeçmiş hazırlama tekniklerine dikkat ederseniz, daha olumlu başvurular yapabilirsiniz.

Kariyer.net, linkedIn ve SecretCV üzerinden başvuru yapmak için önce bu platformlarda ayrı üyelik gerekir.

Müracaatlarda özgeçmiş yollandığı için sonrasında açtığınız üyelik kapsamında olan bir CV hazırlanır. Tüm işlemler tamamlandığında, başvuru iletilebilir.

Eğer yakınlarınızda Rosmann şubesi varsa, yetkili kişiye iş başvurusunda bulunmak üzere geldiğinizi iletebilirsiniz. Böylece bir form doldurma imkânınız bulunur.

Şayet video çekerek başvuru yapmayı tercih ediyorsanız, çektiğiniz video kariyer@rossmann.com.tr adresine yollanabilir. Öncesinde nelere dikkat etmeniz gerektiğini bilmek daha güzel bir çekim yapmanızı sağlar. 

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Rossmann’a katılmak istiyorsanız, başvuru yapabileceğiniz farklı kanallar bulunur. Güncel ilanlar mevcut olup, adaylar gerekli başvuru işlemlerini yapabilir. Bunlardan secretCV üzerinde görülen duyurular şöyledir;

 1. Mağaza Müdürü
 2. Satış Danışmanı
 3. Genel Başvuru 

İlgilenen adaylar, öncesinde ilanı kapsamlı şekilde incelemelidir.

Pozisyon Açıklamaları

Rossmann tarafından secretCV’ye verilen yukarıda ilanların kısa açıklamaları şöyledir;

 1. Mağaza Müdürü: Mağaza operasyonel işleyişini organize etme.
 2. Satış Danışmanı: Müşteri ihtiyaçlarını karşılama, işini ve kendini devamlı geliştirmeye odaklı, güleryüzlü ve iletişimi kuvvetli gibi maddeler bulunur.
 3. Genel Başvuru: İlanda Rossmann kapsamında çalışacak takım arkadaşları belirtilmektedir.

Firmaya katılmak isteyen adaylar, tüm ilanları kapsamlı şekilde incelemelidir. İlgilenen detayları kendi kapsamında değerlendirmeye almalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*