Puma Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Puma’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Puma bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Puma personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Puma, orijinal adıyla Puma AG Rudolf Dassler Sport, bir alman giyim markasıdır. 1924 yılında Adidas’ın kurucusu olan Adolf Dassler’in abisi olan Rudolf tarafından kuruldu. Yıllar içinde sürekli büyüyerek gelişen şirket, bugün dünyanın en çok tercih edilen spor giyim makalarından bir tanesidir.

120’den fazla ülkede ürünleri tüketicilerle buluşan markanın fabrikasında 13.000’den fazla kişi çalışmaktadır. 

Puma Personel Alımı ve İş İlanları

Puma İş İlanları

Formula 1 sektöründe dünya kupası şampiyonalarına, futboldan basketbola hemen her branşta Puma’yı görmek mümkündür. Almanya merkezli şirketin 2019 yılındaki satışı 5.5 milyar Euro olup 14.300 merkezi çalışanı vardır. Hız ve ruh temalarıyla sektörde yer alan şirket, Türkiye’de de onlarca mağazaya sahiptir.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Bursa Korupark Avm- Mağaza Müdürü Bursa

Bunlarda pek çok personel istihdam etmekte ve bir taraftan yeni açılan mağazalarına diğer taraftan faaliyettekilere zaman zaman personel alımı yaparak kadrosunu genişletmektedir. Personellerinden özellikle azimli, enerjik, birlikte çalışmaya elverişli ve takım olabilmeyi başarma gerekliliğini aramaktadır. Çalışanlarına sigorta, yemek ve yol masrafları gibi desteklemeler sağlamaktadır.

Nasıl Başvurulur?

Puma’da çalışmak isteyenler firmanın kendi web sitesinden iş başvuruları ile ilgili detayları öğrenebilirler. Burada şirket, işe alımlarında nasıl bir politika takip ettiğini açıklamıştır. İş başvurusu yapmak ise son derece kolay olup iki şekilde başvuru yapılabilmektedir:

  • Linkedin üzerinden güncel ilanları takip ederek başvurunuzu yapabilirsiniz. 
  • Kariyer.net üzerinden Puma ilanlarını inceleyerek başvurunuzu yapabilirsiniz. Üyeliğiniz yoksa ücretsiz üyelik oluşturabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Satış Danışmanı,
  • Mağaza Müdürü,
  • Marka Elçisi,
  • Reyon Görevlisi.

Pozisyon Açıklamaları:

  • Satış Danışmanı: Puma mağazalarında görev alarak müşterileri karşılamak. Müşterilerin ürünlerle alakalı sorularına cevap vermek ve şirket hedefleri doğrultusunda satış hizmeti sunmak.
  • Mağaza Müdürü: Puma merkezi politikalarının mağazada hayata geçirilmesi için çalışmak. Mağazanın düzenli ve verimli bir hizmet sunmasını sağlamak.
  • Marka Elçisi: Puma ürünlerinin tanıtımını gerçekleştirmek. Hedef kitle ile marka arasında elçi vazifesi yaparak reklam faaliyetlerinde bulunmak.
  • Reyon Görevlisi: Puma mağazalarının reyonlarında görev almak. Müşterilerin soru ve ihtiyaçlarına çözüm üretmeye çalışmak. Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati doğrultusunda hizmet vermek.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cumartesi 09:00 – 21:00, Pazar günleri tatil.

Alım Yapılacak Şehirler: Antalya, İzmir, İstanbul.

Puma Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*