İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Puma Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Puma firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Puma personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Puma iş ilanları mevcuttur.

Dünya’nın sayılı spor malzemeleri satan firmaları arasında yer alan Puma firmasında çalışmak ister misiniz? 70 yıldır spor malzemeleri alanında hizmet veren ve ülkemizde aynı zaman Dünya’da en çok tercih edilen spor markaları arasında yer alan Puma’nın yeni açmış olduğu mağazalarda çalışma şansını yakalamış olabilirsiniz.

Puma Personel Alımı

Puma Personel Alımı Yapacak

Ülkemizde her geçen mağazalarını genişleten ve Puma eleman ihtiyacı artan mağazanın bir çalışanı olmak için yapmanız gereken firmanın açıkladığı şartları taşıyor olmanız.

Özelikle yakın zamanda ülkemizde yeni açılacak olan mağazalarında çalıştırmak üzere Puma eleman alımı yapacağını açıkladı. Bu açıklamadan sonra firmaya olan iş başvurularında ciddi oranda bir artış meydana geldi.

Puma İş İlanları

Güncel iş ilanları arasında Puma firmasının en çok ihtiyaç duyduğu kadroların satış danışmanı, perakende koordinatörü, mağaza müdür ve operasyon uzmanı konusunda olduğunu belirtmek istiyoruz.

Sizlerde Puma personel alım listesinde yer alan bu kadrolardan hangisine uygun iseniz o kadroya başvuru yaparak Puma firmasının bir çalışanı olmaya hak kazanabilirsiniz.

Puma Çalışma Şartları ve Maaşları

Bünyesinde şu an için ülkemizde bulunan 350’den fazla çalışanı ile en çok spor malzemeleri satan firmalar arasında personel çalıştıran firmaların başında gelen Puma, çalışma saatleri olarak 08.30 ile 17.30 arasında çalışma saatleri sunmaktadır.

Ancak bu saatlerin çalıştığınız kadroya ve mekâna göre farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bunun dışında özel sağlık sigortası, servis imkânı ve yemek kartı gibi konularda da çalışanlarına imkânlar sunan Puma bu alanda çalışanlarının haklarını korumaktadır.

Puma İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Puma insan kaynaklarına sayfasına ulaştıktan sonra Puma iş başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak firmaya başvuruda bulunabilirsiniz. Aynı zamanda Puma engelli personel alımı konusunda zaman zaman personel alarak bu alanda engelli vatandaşlarımızın bünyesinde çalışmasına fırsat vermektedir.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir