Hummel Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Hummel’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Hummel bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Hummel personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Hummel Personel Alımı ve İş İlanları

Hummel İş İlanları

Uzun yıllar sonra hummel bir kez daha Alman Bundesliga liginden bir takımla sponsorluk anlaşması imzaladı. SC Freiburg birinci lige dönüş yaptığı ilk sezonda başarılı bir performans sergiledi ve uluslararası platformda mücadele etmeye hak kazandı.

Danimarka kadın milli takımı, Hollanda’da düzenlenen Avrupa Kadınlar Şampiyonası’nda finalde Hollanda’ya yenilerek ikinci oldu. Bu başarılarla büyümeye devam eden Hummel personel alımlarını da aynı oranda arttırdı ve dünyanın çeşitli noktalarında bayilerini açmaya devam ediyor. Sizde bu ekibin parçası olmak istiyorsanız aşağıdan başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Stajyer Öğrenci
Son Başvuru Tarihi
26 Ağustos 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Finansal Raporlama Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
01 Eylül 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr.)
Mağaza Müdürü
Son Başvuru Tarihi
23 Ağustos 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Adana, Afyon…
Tahsis Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
01 Eylül 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…

Hummel Personel Alımı

Albert Messmer dünyanın ilk kramponlarından birini geliştirdi. Kardeşi Michael Ludwig Messmer ile birlikte Messmer & Co.’yu kurdu. Şirket daha sonra hummel olarak anılmaya başladı.

Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*