İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Adidas Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Adidas Personel Alımı Yapacak

Adidas’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Adidas bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Adidas personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

adidas iş başvurusu

Firma Hakkında

Adidas personel alımı, eleman alımı, işçi alımı kapsamında birçok pozisyonlar sunulmaktadır. Adidas Türkiye birçok sayıda eleman alımı gerçekleştiriyor. Adidas insan kaynakları iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile siz de bu ekibe katılabilirsiniz.

Adidas Almanya’da kurulmuş olan, dünyanın en tanınmış ve en kaliteli spor ayakkabı markası olarak bilinmektedir. Kuruluş yılından bu yana düzenli olarak gelişen ve büyüyen Adidas, bu doğrultuda dönem dönem iş başvurusu için imkanlar sağlamaktadır. Ülkemizde açılan Adidas mağazalarında ihtiyaç doğan pozisyonlar için eleman alımı gerçekleşmektedir.

Adidas çalışma saatleri 10.00 ile 22.00 arasındadır. Takım çalışmasını her zaman ön planda tutan firma, aynı zamanda birçok yan haklar ile de olanaklar sağlar. Sağlık sigortası hizmeti, yemek, servis hizmeti bu olanaklar arasındadır. Maaşlar ise satış elemanlarından, insan kaynakları pozisyonundan başlayarak mağaza müdürlüğüne kadar değişmektedir.

Adidas İş İlanları

Adidas iş ilanları çeşitli pozisyonlarda oluşan talep şekline göre farklılık göstermektedir. Adidas personel alımı gereken kriterlere uyulması durumunda onaylanır. Full time veya part time çalışma rejimi ile sunulan teklifler eğitim seviyesi açısından da ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunu bay veya bayanlara yöneliktir. Adidas iş ilanları güvenlik alımı, insan kaynakları, satış elemanı, satış temsilcisi ve benzeri gibi alanlarda verilir.

Adidas Açık Pozisyonlar

  • Satış Danışmanı
  • Mağaza Müdürü
  • Operasyon Destek Yetkilisi

Adidas İş Başvurusu Formu

Adidas iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Adidas iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Başvuru için tıklayın.

Bir yorum

  1. mirzat mamat 27 Kasım 2014

    ad:mirzat mamat 22yas erkek cince ingilzce turkce uyghurce biliyorum ,once adidas da calismisim tel;05389130185

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir