Osmaniye Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Osmaniye Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Osmaniye iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın. Halka planlı programlı ve verimli hizmetler veren Osmaniye Belediyesi, kent hizmetlerini, etkinliklerini ve projelerini insana ve doğaya saygılı şekilde gerçekleştirmektedir.

Osmaniye Belediyesi Personel Alımı

Ülkemizin en son il olan şehirlerinden biri olan Osmaniye planlı ve programlı bir şekilde yatırımların yapıldığı ve bu çerçevede hergeçen gün gelişen bir şehir olarak dikkat çekiyor. Bu noktada Osmaniye Belediyesi büyük hizmet görüyor. Yaptığı hizmetlerin yanı sıra yıl içerisinde yaptığı personel alımlarıyla da adından söz ettiren belediye bu çerçevede birçok vatandaş için de ekmek kapısı oluyor. Osmaniye Belediyesi iş alımlarını yıl içerisinde farklı zamanlarda yapıyor.

Osmaniye Belediyesi İş İlanları

Osmaniye Belediyesi personel alımlarını resmi internet sitesi üzerinden yayınladığı ilanlar ile yapıyor. Bu noktada senenin belirli zamanlarında personel alımı için ilan yayınlayan belediye bu ilanlarla birçok personeli bünyesine katıyor. Osmaniye Belediyesine iş başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşların bu ilanları takip etmesi gerekiyor. İlanlar belediyenin resmi internet sitesinden yayınlanıyor. Bu yüzden iş başvurusunda bulunmak için belediyenin resmi internet sitesini takip etmek gerekiyor.

Osmaniye Belediyesi Personel Alımı

Osmaniye Belediyesi belediye bünyesinde çalışan birçok kadro için alım yapıyor. Bu noktada özellikle işçi kadrosu ve memur kadrosuyla birlikte zabıta memuru, itfaiye memuru, şoför, temizlik görevlisi vb. kadrolarda da sık sık alım yapılıyor. Belediyenin personel alımlarını kaçırmak istemeyenler iş ilanları noktasında sürekli güncel tutulan sitemizi takip edebilirler. Personel alımları farklı tarihlerde olduğu için sürekli takip etmek gerekiyor.

Osmaniye Belediyesi Engelli/Özürlü Personel Alımı

Osmaniye Belediyesi personel alımlarında önemli sayıda kadroyu engelli vatandaşlar için açıyor. Alınan personel sayısının en az yüzde dördü oranında alım yapan belediye engelli vatandaşlar için de önemli bir istihdam kapısı oluyor. Bu noktada iş başvurularını takip eden engelli vatandaşlar başvuru formu üzerinden başvurularını tamamlayabilirler. Ayrıca başvurularının geçerli olabilmesi engelli raporlarını belediyeye iletmeleri gerekiyor. Belediye tarından incelenen başvurular kısa sürede sonuçlanıyor.

Osmaniye Belediyesi Sözleşmeli/Sözleşmesiz İşçi Alımı

Osmaniye Belediyesinin en çok ihtiyaç duyduğu personellerin başında işçiler geliyor. Temizlik işlerinde, fen işlerinde, park ve bahçelerde ve diğer bedeni işlerde çalıştırılmak üzere sözleşmeli veya sözleşmesiz işçi alımı yapan belediye bu çerçevede işçi ihtiyacını karşılamış oluyor. İşçi alımlarında önceliği Osmaniye’de ikamet eden vatandaşlara veriyor. Bununla birlikte Osmaniye Belediyesi sözleşmeli ve sözleşmesiz olarak aldığı işçilerin sosyal haklarını gözetiyor.

Osmaniye Belediyesi Zabıta Alımı

Osmaniye Belediyesinde zabıta birimi sene içerisinde birkaç defa personel alımı yapıyor. Kadın ve erkek fark etmeden zabıta memuru alımı yapan belediye bu alımlar için bazı şartlar istiyor. En lise mezunu olmak, kamu hizmetinden mahrum olmamak ve yüz kızartıcı suça bulaşmış olmamak şartıyla yapılan alımlar form üzerinden yapılıyor. Bu noktada bu şartları taşıyan vatandaşlar iş ilanı üzerindeki başvuru formu üzerinden iş başvurusunu tamamlayabilirler.

Osmaniye Belediyesi Özel Güvenlik Alımı

Osmaniye Belediyesi diğer bütün belediyelerde olduğu gibi özel güvenlik elemanına ihtiyaç duyuyor. Bu bakımdan personel alımı yapan belediye özel güvenlik sertifikasına sahip olanların başvurusunu kabul ediyor. Belediyeye ait kamu binaları ile park ve bahçelerde görevlendirilmek üzere alım yapılan özel güvenlik elemanları belediye bünyesinde istihdam edilecek. Başvurmak isteyen vatandaşların eğitim sertifikasıyla birlikte sağlık yönünden de herhangi bir problemleri olmaması gerekiyor.

Osmaniye Belediyesi İş Başvurusu

Osmaniye Belediyesine iş başvurusunda bulunmak oldukça kolay oluyor. İş ilanlarını takip ederek uygun görülen pozisyonlarda iş başvurusunda bulunulabilir. Belediye iş başvurularını başvuru formu üzerinden alıyor. Bu bağlamda iş ilanlarını takip ederek başvuru formunu dikkatli ve eksiksiz bir şekilde doldurmak gerekiyor. Ayrıca istenen belgeleri de başvuru tarihlerinde belediyeye iletmek gerekiyor.

Osmaniye Belediyesi Duyurular

Osmaniye Belediyesi duyurular sayfasından birçok ilan yayınlıyor. Günlük bilgilendirmeler, meclis kararları, açılışlar, başlayan ve tamamlanan hizmetler gibi birçok bilgi buradan paylaşılıyor. Bunun yanında personel alımları ile ilgili iş ilanlarını da duyurular sayfasından yayınlıyor. Bu ilanları takip eden vatandaşlar iş başvurularını kolayca tamamlıyorlar. İlanlarda başvuru süreci ile ilgili her bilgiaçık bir şekilde ifade ediliyor.

Osmaniye Belediyesi Çalışılabilecek Birimler

Osmaniye belediyesi bünyesinde birçok birim bulunuyor. Bu birimlerdeki eksik kadrolar ve ihtiyaç duyulan personeller için sene içerisinde alım yapılıyor. Bu noktada Osmaniye Belediyesinde çalışılabilecek birimler arasında Zabıta Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü, Fen İşleri müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, Mezarlıklar Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü gibi birimler bulunuyor.

Güncel Osmaniye İş İlanları için TIKLAYIN.

23 Comments

 1. Babam için iş istiyorum çaycı veya temizlik görevlisi olrak bahçe işleri olarak

 2. Selamin aleykum ben osmaniyeden atilla gumuser.sayin baskanim 6 cocuk babasiyim 6 sida ogrenci evim kira sizden is istiyorum baskanim allah askina bu yazima cevap verin

 3. Sayın büyüklerimiz sizlerden is istiyorum temizlik personeli de olabilir ise çok ihtiyacım var lütfen yardım edin saygilar

 4. Slm aleyküm başkanım sizden is istiyorum kadirli belediyesinde çalışmak istiyorum eğer mümkünse

 5. selamunaleykum oto elektirik ustasıyım kendi memleketimde calışmak istiyorum suan şirkette calışmaktayım özkar a.s ama memleketimde olursa ii olur ilginiz için teşekur edrm 0543 430 29 53

 6. ESSELAMUNALEYKÜM Sn.başkanım %45 engelliyim ekpssden 86 puan aldım çok şükür en fazla 4 aylığına iş istiyorum işkura kayıdlıyım işkurda kurralara katıldım amma haksızlık yapıyorlar yeni hizmet binasında temizlik,evrak getir götürme,çayçı vb.işlerde çalışmak istiyorum ALLAH için.arkadaşla rapor ve ekpss puanı verdim belediyeye çok oldu ne haber geldi nede aradılar.şimdiden teşekkürler.ESSELAMUALEYKÜM.

 7. Başkanım sizden acil iş istiyorum nolursunuz ben şöförüm bana göre bi iş istiyorum

 8. Sn.Başkanım:Ben Kudret Özgün belediyemize personel alımı yapılacağından dolayı çok mutlu oldum.Sizi tebrik ediyorum.Osmaniye’nin bir evladı olarak 21yıldır mücadele ettiğimiz hak uğrunda bu günleri de gördük hamd olsun Sn Başkanım bir çok hemşerilerimizde olduğu gibi işsizlik ve özel sektörlerin acımasızlığı hayatımızı insan gibi yaşamamıza hak tanımıyor.Bugüne kadar satın alma,personel,işletme müdürlüğü yapmış bulunmaktayım.Siz Sn Başkanımız olarak Osmaniye Belediyemizde tüm hemşerilerimizde olduğu gibi banada bir iş imkanı hak tanırsanız çok mutlu olurum.Ayrıca gurur duyarım.Bu vesile ile beni ve ailemi gurbet hayatından uzaklaşmak ve insan gibi ailemle memleketimde mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı arzu ederim.Bu imkanı banada sağlamanızı temenni ederim.SAYGILAR.TLF:0541 430 76 76

 9. Sayın baskanım bir evde 4 engelliyiz egelli maasıyla geçiniyoruz 86 doğumluyum lise mezunuyum sizden bir iş imkanı istiyorum bulundugum durumdan şikayetçi degilim hersy allahtan fakat kendi ayaklarımın üzerinde durabilir kendime ve aileme daha rahat imkanlar sunabilirim engellerim yapyığım işe engel olmayacakyır bilmenizi isterim Allah kimseye akıl engeli vermesin sizden ricam kendi emeğile kazanacagım iş imkanı sunmanız şimdiden tesekür ediyorum ALLAHIN RAHMETİ VE BEREKETİ ÜZERİNİZE OLSUN saygılar….

 10. Selamın aleyküm sayın başkanım sizden bir ricam olacaktı bana bir iş imkanı sunabilirmisuniz Sizden allah razı olsun dilerim allah yar ve yardımcınız olsun tedaş dağıtım şirketinde çalışmak isterdim lise 2 den terk mağdurum astım hastasıyım başkanım sizden bu fedakarlığı yaparsanız sizden allah razı olsun sayın başkanım

 11. selamaleküm sayın başbakan bana yardım edersen çok sevinirim engelliyim yüzde 52 raporum var saygılar mutlu günler 0537 044 51 40 yüce rabbime güveniyorum inşallah şans bendenyana olur

 12. selamaleküm başbakan senden birrıcam olacak bana yardımet engelliyim yüzde 52 raporumvar mutlu günler saygılar

 13. merhabalar ben mahmut ıs makınası operetoruyum d g ehlıyetım var gıreyder loder kazıcı yukleyıcı makınaları kulana bılırım soforluk de saygılar 0543 597 61 81

 14. selami aleyküm başkanım allahın rahmeti bereketi üzerinize olsun yüce mevlam sizi nüsübetlerden korusun sayın başkanım sizden bir ricam sizden iş istiyorum gerçekten madurum sizin gibi degerli bir insanla çalışmak istiyorum allaha emanet olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*