Niğde Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Niğde Belediyesi Personel Alımı

Cumhuriyetin kurulmasıyla birlikte 1923 yılında il olarak ilan edilen Niğde, başlarda büyük bir kasaba görünümünde olmasına rağmen Cumhuriyetin ilk yıllarından itibaren yapılan değerli çalışmalarla çehresini değiştirmeye başlamış ve kısa sürede il görünümüne de kavuşmuştur.

Niğde belediyesi işçi alımı

Niğde Belediyesi İşçi Alımı

Niğde belediyesi, bünyesine aldığı işçi niteliğindeki personellerini genel olarak sözleşmeli işçi ya da taşeron işçi olarak kadrolandırmayı tercih etmektedir.

Niğde Belediyesi Personel Alımı

Niğde Belediyesi, yatırımlarında genel olarak sosyal belediyeciliği ön plana almakla birlikte ekonomik faaliyetleri çeşitlendirerek vatandaşlarının ihtiyaçlarına karşılık vermek ve Niğde’nin modernizasyonunu arttırmak adına çeşitli projeler uygulamaktadır.

Niğde Belediyesi İş İlanları

Kadrosuna alacağı personellerin niteliklerini, kadro şartlarını ve çalışma şekillerini detaylı bir şekilde internet sitesinden yayınladığı iş ilanıyla duyuran Niğde Belediyesi’nin son dönemde yaptığı yatırımlar dikkate alınınca kadrosuna yeni alacağı personellerin yoğunlukla temizlik işleri işçisi niteliğinde olacağı tahmin edilmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci

Niğde Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Niğde Belediyesi bünyesinde çalışmak isteyen Niğde’de ikamet etmekte olan vatandaşların belediyenin resmi internet sitesi üzerinden yayınlanacak olan iş ilanlarını takip etmesi ve çalışmak istediği birim için kadro açılınca iş başvuru formunu doldurarak ön başvurusunu gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Başvuruların Niğde Belediyesi insan kaynakları birimi tarafından değerlendirilmesi sonucu aranan kriterlere uygun olan adaylara geri dönüş sağlanmakta ve mülakat için belediyenin ilgili birimine çağrılmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Niğde  İş İlanları

Niğde iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Niğde iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Niğde iş ilanları

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Niğde iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Bor belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Çiftlik belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Ulukışla belediyesi iş ilanları için tıklayın.

3 yorum

  1. SelamınAleykum Doğma Büyüme NİĞDE Liyim. Yıllardır Okullarda Yapılan Sezonluk Güvenlik Görevlisi olarak çalışmaktayım şuan işsizim Belediyemiz bünyesinde Güvenlik Görevi olarak sizlere iş talep ediyorum. Saygılarımla. Silahlı Güvenlik Sertifikam mevcuttur.

  2. ben akp nin üvesiyim yıllardır akpartiyi destekliyomum millet vekilleri seçiminde akparti secim birosunda çaycılık yaptım belediye secim lerinde müşayit olarak sandıkta görev yaptım bende belediyeden iş istiyorum saygılarımla ismet ünal tel 0535 540 90 45

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*