Niğde Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Niğde Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Niğde iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takip kalın.

Niğde Belediyesi Personel Alımı

Orta Anadolu’da önemli bir coğrafyada yer alan Niğde belediye noktasında da önemli atılımlar yapıyor. Bu atılımları daha ileriye götürmek ve hizmet kalitesini artırmak için Niğde Belediyesi personel alımı yapıyor. Yıl içerisinde farklı zamanlarda yapılan alımlarla personel eksikliğini gideren belediye bu çerçevede önemli ölçüde personel kadrosunu tamamlamış oluyor. Niğde’de yaşayan vatandaşlar iş başvurusu için belediyenin yayınlamış olduğu ilanları takip edebilirler.

Niğde Belediyesi İş İlanları

Niğde Belediyesi personel alımlarını internet sitesi üzerinden yayınladığı iş ilanlarıyla yapıyor. Belediye bünyesinde istihdam edilmek üzere birimlerde oluşan boş pozisyonlar için alım yapan belediye bu noktada iş ilanları yayınlıyor. Sene içerisinde farklı zamanlarda yayınlanan ilanlar ile önemli ölçüde personel eksikliği giderilmiş oluyor. İş başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşların belediyenin resmi internet sitesini takip etmeleri gerekiyor.

Niğde Belediyesi Personel Alımı

Niğde Belediyesi yıl içerisinde farklı zamanlarda personel alımı yapıyor. İşçi, zabıta, itfaiyeci, şoför, temizlik elemanı, özel güvenlik gibi birçok kadro için alım yapan belediye böylece vatandaşlara daha hızlı ve kaliteli hizmet sunmayı amaçlıyor. Bununla birlikte belediye bünyesinde yer alan birimler içinde oluşan boşlukları doldurmak için de personel alımı yapılıyor. Bu noktada Niğde Belediyesine iş başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar uygun olan pozisyonlar için başvurularını yapabilirler.

Niğde Belediyesi Engelli/Özürlü Personel Alımı

Niğde Belediyesi personel alımlarında engelli vatandaşlar için de kadro ayırıyor. Yıl içerisinde yapılan personel alımlarında alınacak personel sayısının dörtte biri oranında engelli vatandaşlar için kadro ayrılıyor. Bu sayede engelli vatandaşlar iş başvurusunda bulunarak belediyede istihdam edilebiliyorlar. İş başvurularını iş ilanları üzerindeki başvuru formundan yapmak gerekiyor. Ayrıca başvuruda bulunan vatandaşların engelli raporlarını belediyeye iletmeleri gerekiyor.

Niğde Belediyesi Sözleşmeli/Sözleşmesiz İşçi Alımı

Niğde Belediyesi yaptığı hizmetleri daha hızlı tamamlamak ve diğer yatırımlar için gerekli olan insan gücünü karşılamak adına işçi alımı yapıyor. Fen işlerinde, park ve bahçelerde ve temizlik işlerinde görevlendirilmek üzere yapılan alımlar senenin farklı zamanlarında belediyenin resmi internet sitesi üzerinden yayınlanıyor. Bu bağlamda belediyede işçi olarak işe başlamak isteyenler başvuru formunu doldurarak sözleşmeli veya sözleşmesiz iş başvurusunda bulunabilirler. Niğde Belediyesi bütün işçilerin sosyal haklarını sonuna kadar gözetiyor.

Niğde Belediyesi Zabıta Alımı

Niğde Belediyesi zabıta birimi için zabıta memuru alımı yapıyor. Eksik kadroları tamamlamak ve zabıta müdürlüğünü daha kullanışlı hale getirmek için yapılan alımlarla ilgili ilanlar belediyenin resmi internet sitesi üzerinden yayınlanıyor. Bu çerçevede en lise mezunu, kamu hizmetinden mahrum olmayan, yüz kızartıcı suça bulaşmamış ve KPSS’den en az 60 puanı olan vatandaşların başvuru yapabileceği belirtiliyor. Bu noktada şartları taşıyan vatandaşlar başvuruda bulunabilirler.

Niğde Belediyesi Özel Güvenlik Alımı

Niğde Belediyesi özel güvenlik ihtiyacını karşılamak için özel güvenlik personeli alımı yapıyor. Belediyeye ait kamu binalarında, iştirak şirketlerde, vatandaşların kullandığı park ve bahçeler ile piknik alanlarında görevlendirilmek üzere istihdam edilen özel güvenlik elemanlarına her belediye tarafından ihtiyaç duyuluyor. Bu çerçevede özel güvenlik eğitimi sertifikasına sahip ve sağlık yönünden herhangi bir problemi olmayan vatandaşlar alım için başvuruda bulunabilirler.

Niğde Belediyesi İş Başvurusu

Niğde Belediyesi personel alımlarında iş başvurularını resmi internet sitesi üzerinden alıyor. Ancak bazı alımlarda ve bazı kadrolar için yapılan başvurularda dilekçe ile belediyeye başvuruda bulunmak gerekiyor. İş başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar iş ilanında yer alan başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak başvurularını tamamlayabilirler.

Niğde Belediyesi Duyurular

Niğde Belediyesi vatandaşlarla iletişimini çağrı merkezlerinin yanı sıra internet sitesi üzerindeki duyurular bölümünden sağlıyor. Niğde ile ilgili her türlü bilgiyi buradan paylaşan belediye personel alımlarını da duyurular yoluyla ilan ediyor. Bu bağlamda duyurularda yayınlanan iş ilanlarında alımlarla ilgili ayrıntılı bilgilere yer verilerek başvuruların nasıl yapılacağı belirtiliyor. Bu noktada burayı takip eden vatandaşlar iş başvurusunu kolayca tamamlayabilirler.

Niğde Belediyesi Çalışılabilecek Birimler

Niğde Belediyesi her geçen gün büyüyen yapısıyla birçok personel istihdam ediyor. Yıl içerisinde yapılan personel alımları da belediye bünyesinde faaliyet gösteren birimler için yapılıyor. Bu noktada belediyenin personel alımı yaptığı ve çalışılabilecek birimler arasında Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, İşletme ve İştirakler Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü ve Kentsel Tasarım Müdürlüğü gibi birimler bulunuyor.

Güncel Niğde İş İlanları için TIKLAYIN.

5 Comments

  1. Bende bi niğde lı vatandaş olarak şoför lük işi arıyorum ilgilere duyrulur karayol dakigiden tüm araç ları kullanabilirmiyim evraklarsam.huseyin.telefon.05312812513.beklerim.

  2. 7 üniversite bitirdim. İşsizim iş talep etme hakkım var mı? Doğma ve büyüme Niğdeliyim

  3. SelamınAleykum Doğma Büyüme NİĞDE Liyim. Yıllardır Okullarda Yapılan Sezonluk Güvenlik Görevlisi olarak çalışmaktayım şuan işsizim Belediyemiz bünyesinde Güvenlik Görevi olarak sizlere iş talep ediyorum. Saygılarımla. Silahlı Güvenlik Sertifikam mevcuttur.

  4. ben akp nin üvesiyim yıllardır akpartiyi destekliyomum millet vekilleri seçiminde akparti secim birosunda çaycılık yaptım belediye secim lerinde müşayit olarak sandıkta görev yaptım bende belediyeden iş istiyorum saygılarımla ismet ünal tel 0535 540 90 45

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*