İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Nevşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Nevşehir Belediyesi Personel Alımı

18. yüzyıla kadar Muskara adında bir köy olan Nevşehir, zamanla büyüyüp gelişerek 20 Temmuz 1954 yılında il statüsüne kavuştu.

Nevşehir belediyesi işçi alımı

Nevşehir Belediyesi İşçi Alımı

Nevşehir belediyesinin bünyesine alacağı personellerin büyük bir kısmının temizlik işleri biriminde yoğunlaşacağı ve bu personellerin taşeron işçi kadrosuyla istihdam edileceği tahmin edilmektedir. Bünyesine taşeron işçi kadrosuyla da olsa personel alımı yapan Nevşehir Belediyesi personellerine bazı sosyal haklar da tanımaktadır.

Nevşehir Belediyesi Personel Alımı

Sınırları içerisinde Kapadokya ve Ürgüp’ü barından Nevşehir bu yapılarıyla ciddi anlamda turist çekmektedir. Turizmin şehrin ekonomisi için çok önemli olduğunun bilincinde olan Nevşehir Belediyesi, bölgede ekonomik faaliyetleri çeşitlendirmek adına tarı ve sanayi alanlarında da gelişmeyi sağlamak adına çeşitli projeler yapmaktadır.

Nevşehir’e yeni bir vizyon kazandırmak hedefinde olan Nevşehir Belediyesi’nin bu bağlamda personel alımı yapacağı öngörülmektedir.

Nevşehir Belediyesi İş İlanları

Nevşehir Belediyesi çeşitli birimlerde bünyesine alacağı personeller için internet sitesinde iş ilanları yayınlamaktadır. Nevşehir Belediyesi personel alımı konusunda henüz net bir tarih vermese de belediyecilik faaliyetleri gözlemlendiğinde personel alımı yapacağı tahmin edilmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar


 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

Nevşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Personel alımlarını genellikle İşkur ile işbirliği içerisinde gerçekleştiren Nevşehir Belediyesi bünyesine alacağı personeller için internet sitesi üzerinden mutlaka personel alım ilanı yayınlamaktadır.

Başvuru yapmak isteyenleri Nevşehir Belediyesi resmi internet sitesinden yayınlanan personel alım ilanlarını takip etmeleri ve kendilerine uygun gördükleri birimler için iş başvuru formunu doldurmaları ya da İşkur bürolarına giderek ön başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Nevşehir  İş İlanları

Nevşehir iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Nevşehir iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Nevşehir iş ilanları

 • Kahvaltı Şefi
 • Kat Şefi
 • Carus Cappadocia Hotel – Genel Başvuru
 • Resepsiyonist

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Nevşehir iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Ürgüp belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Avanos belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Gülşehir belediyesi iş ilanları için gulsehir.bel.tr

3 Yorum

 1. zeliha özkan 15 Haziran 2014

  İŞSİZİM İŞ İSDİYORUM AMA BULAMADIM TEMİZLİK ÇAYCI OLARAK ALINIRSAM SEVİNİRİM BAKIMLIYIMDIR KONUŞMA VE DİKSİYONUMDA İYİDİR SADE KAPLIYIM MAHSURU OLMAZSA EĞER ŞİMDİDEN İLGİLENECENİZDEN DOLAYI SAYGILARIMI SUNARIM

 2. Selçuk 6 Ekim 2014

  Başkanım uzman cavusum zabıta olmak istiyorum yardimci olur musunuz 05325746650

 3. Bayram kuş 29 Aralık 2014

  slm öncelikle kolay gelsin arkadaşlar ismim bayram kepçe operatörüyüm belgelerim mevcuttur nevşehirde ikamet etmekteyim işsizim ve belediyemizde çalışıp halkımıza hizmet vermek istiyorum gereğini bilgilerinize arz ederim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All right reserved.