Nevşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Nevşehir Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Nevşehir iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalınız.

 

nevşehir belediyesi personel alımı

Kapadokya’yı bünyesinde barındıran Nevşehir yıl boyu birçok yerli ve yabancı turist ağırlıyor. Binlerce turistin ziyaret ettiği Kapadokya Nevşehir’in birçok yatırıma sahip olmasını sağlıyor. Bu noktada üstüne düşeni fazlasıyla yapan Nevşehir Belediyesi yatırımlara devam edebilmek ve kaliteyi artırmak adına personel alımı yapıyor. Yıl içerisinde farklı zamanlarda yapılan alımlar ile belediye kadrosu daha da güçleniyor. Bu çerçevede iş başvurusunda bulunmak için iş ilanlarını takip etmek gerekiyor.

Nevşehir Belediyesi İş İlanları

Nevşehir Belediyesi personel alımı için iş ilanları yayınlıyor. Bu bağlamda birçok kadro için alım yapan belediye özellikle Nevşehir’de ikamet eden vatandaşlara başvurularda öncelik sağlıyor. Bu noktada belediyenin iş ilanlarını takip eden vatandaşlar rahatlıkla iş başvurusunda bulunabiliyorlar. Nevşehir Belediyesi iş ilanlarını senenin farklı zamanlarında yayınlıyor. Resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan ilanlarda başvurularla ilgili her türlü ayrıntılı bilgiye yer veriliyor.

Nevşehir Belediyesi Personel Alımı

Nevşehir Belediyesi bünyesinde yer alan birimlerde oluşan boş pozisyonlar ve ihtiyaç duyulan kadrolar için personel alımı yapıyor. En çok alım yapılan kadrolar arasında zabıta memuru, işçi, güvenlik personeli, şoför ve memur kadroları bulunuyor. Bu noktada belediyeye iş başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşların iş ilanlarını takip ederek istenen tarihlerde başvurularını tamamlamaları gerekiyor.

Nevşehir Belediyesi Engelli/Özürlü Personel Alımı

Nevşehir Belediyesi personel alımlarında engelli personel için de kadro ayırıyor. Sene içerisinde alınan personel sayısının en az yüzde dördü oranında engelli personel alımı yapılıyor. Bu noktada iş başvurusunda bulunmak isteyen engelli vatandaşlar engelli raporlarıyla birlikte başvuruda bulunabilirler. Belediye tarafından uygun görülen pozisyonlarda istihdam edilen engelli vatandaşlar bu noktada belediye bünyesinde istihdam ediliyorlar.

Nevşehir Belediyesi Sözleşmeli/Sözleşmesiz İşçi Alımı

Nevşehir Belediyesinin en çok ihtiyaç duyduğu personeller arasında işçiler yer alıyor. Her türlü hizmet ve yatırım noktasında beden gücünü sağlayan işçiler belediye bünyesinde çokça istihdam ediliyor. Sözleşmeli ve sözleşmesiz olarak alım yapılan işçiler için başvurular belediyenin resmi internet sitesi üzerinden alınıyor. Başvuru formu üzerinden yapılan başvurular kısa sürede neticeleniyor. Bu noktada işçi kadrosuyla belediyeye girmek isteyen vatandaşlar iş alımlarını takip etmek durumundalar.

Nevşehir Belediyesi Zabıta Alımı

Nevşehir Belediyesi zabıta birimine büyük önem veriyor. Zabıta birimini güçlendirmek için personel ihtiyacını gidermek isteyen belediye bu doğrultuda zabıta personeli alımı yapıyor. Kadın ve erkek fark etmeden alım yapan belediye başvuru için bazı şartlar sunuyor. En az lise mezunu olmak, kamu hizmetlerinden mahrum olmamak ve yüz kızartıcı suça bulaşmış olmamak en önemli şartlar arasında yer alıyor. Ayrıca en az 60 KPSS puanına sahip olmak başvuru için gerekli. Bu noktada belirtilen şartları karşılayan vatandaşlar başvurularını internet sitesi üzerinden yapabilirler.

Nevşehir Belediyesi Özel Güvenlik Alımı

Nevşehir Belediyesi özel güvenlik personeli alımı yapıyor. Özel güvenlik personellerini hem kamu binalarında hem de turistlerin yoğun olarak geldiği Kapadokya bölgesinde istihdam eden Nevşehir Belediyesi güvenlik personeli ihtiyacını gidermek için alım yapıyor. Başvurmak isteyen vatandaşların özel güvenlik eğitimi sertifikasına sahip olmaları ve herhangi bir sağlık problemlerinin olmaması gerekiyor. Bu doğrultuda şartları karşılayan vatandaşlar başvuruda bulunabilir.

Nevşehir Belediyesi İş Başvurusu

Nevşehir Belediyesi iş başvuruları son derece kolay bir şekilde yapılıyor. Ancak öncelikle iş başvurusunun yayınlanması ve bunun için de belediye sitesinin takip edilmesi gerekiyor. Nevşehir Belediyesi iş başvurularını iş ilanlarında yer alan başvuru formu üzerinden alıyor. Bu noktada formun doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulması önem arz ediyor. Ayrıca iş başvurusu sırasında istenen belgelerin zamanında belediyeye teslim edilmesi gerekiyor.

Nevşehir Belediyesi Duyurular

Nevşehir belediyesi vatandaşlarla iç içe şeffaf yapısıyla dikkat çekiyor. Bu noktada resmi internet sitesi üzerindeki duyurular sayfasından birçok bilgi ve ilanı vatandaşlarla paylaşıyor. Günlük bilgilendirmeler, meclis kararları, ihaleler, açılışlar ve personel alımları olmak üzere birçok duyuru buradan vatandaşlara iletiliyor. Bu bağlamda özellikle belediye bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlar belediyenin duyurular sayfasını takip ederek ilanlara başvuruda bulunabilirler.

Nevşehir Belediyesi Çalışılabilecek Birimler

Nevşehir Belediyesi geniş bir coğrafyaya hizmet verdiğinden bünyesinde birçok birim yer alıyor. Birçok vatandaş da bu birimlerde çalışmak için yayınlanan iş ilanlarına başvuruda bulunuyor. Bu çerçevede Nevşehir Belediyesinde çalışılabilecek birimler arasında Fen İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü gibi birimler bulunuyor.

Güncel Nevşehir İş İlanları için TIKLAYIN.

5 Comments

  1. Nevşehir merkez ikamet ediyom işsizim 2020 03 caydan berli işsizim gece bekci veya hastane temizlik okul belediye başka iş olsun calışırim yardımci olmanızı isterim madurum asker oglum var asker görevini yapıyor para sıkıntısı var gönderemiyom acil işe girmek isterim cep 0536 830 60 30

  2. Şu pandemi döneminde tecrübeli yoğun bakım hemşiresi olarak işsizim. Gerçekten çok anlamsız geliyor. Boşa mı okuduk. Hastaneyi de geçtim. Akşam evime gidebilecegim bı iş olsun yeter bana.

  3. slm öncelikle kolay gelsin arkadaşlar ismim bayram kepçe operatörüyüm belgelerim mevcuttur nevşehirde ikamet etmekteyim işsizim ve belediyemizde çalışıp halkımıza hizmet vermek istiyorum gereğini bilgilerinize arz ederim…

  4. İŞSİZİM İŞ İSDİYORUM AMA BULAMADIM TEMİZLİK ÇAYCI OLARAK ALINIRSAM SEVİNİRİM BAKIMLIYIMDIR KONUŞMA VE DİKSİYONUMDA İYİDİR SADE KAPLIYIM MAHSURU OLMAZSA EĞER ŞİMDİDEN İLGİLENECENİZDEN DOLAYI SAYGILARIMI SUNARIM

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*