Kırşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Kırşehir Belediyesi Personel Alımı

1924 yılında il olarak ilan edilen Kırşehir, bir dönem il statüsünden çıkarılmış olsa da 1 Temmuz 1957 yılında Adnan Menderes hükümeti tarafından tekrar il statüsüne getirilmiştir.

Kırşehir belediyesi işçi alımı

Kırşehir Belediyesi Personel Alımı

Ekonomisi tarımsal faaliyetlere dayanan Kırşehir’in giderek durgunlaşan piyasa da ekonomik olarak sıkıntı yaşayan ve buna bağlı olarak göç etmeye yönelen halkını tekrar topraklarına bağlama yönünde önemli adımlar atan Kırşehir Belediyesi, bu bağlamda özellikle sanayiye yönelik yatırımlarına ağırlık vermeye başladı.

Bunun yanında sosyal belediyecilik anlamında da önemli yatırımları olan Kırşehir Belediyesi çok sayıda personel alımı yapacağını duyurdu.

Kırşehir Belediyesi İşçi Alımı

2019 yılı rakamları ile 260 bini aşan nüfusa hizmet veren Kırşehir Belediyesi, vatandaşlarının gereksinimlerini ve ihtiyaçlarını hızlı ve güvenli bir şekilde karşılamak adına engelli personel de dahil olmak üzere birçok işçi alacağını internet sitesinden yaptığı açıklama ile duyurdu.

Bünyesine alacağı temizlik işçilerinin taşeron firma aracılığıyla istihdam edileceğinin bilgisini veren Kırşehir Belediyesi, bu işçilere gerekli her türlü sosyal hakkın sağlanacağı bilgisine de açıklamasında yer verdi.

Kırşehir Belediyesi İş İlanları

Yaptığı yatırımlar ve uyguladığı projelerle her geçen gün büyümesini istikrarlı bir şekilde devam ettiren Kırşehir Belediyesi büyümesine paralel olarak ihtiyaç duyduğu yeni personelleri istihdam edebilmek için internet sitesinden iş ilanı yayınladı.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

Kırşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kırşehir Belediyesi personeli olmak isteyen vatandaşların belediyenin resmi internet sitesinde yayınladığı iş başvuru şartlarını takip ederek uygun oldukları birimler için iş başvuru formunu eksiksiz doldurmaları gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Kırşehir  İş İlanları

Kırşehir iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Kırşehir iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Kırşehir iş ilanları

 • Dalgıç

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Kırşehir iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Kırşehir ili personel alımı paylaşımları için Kırşehir İş İlanları grubuna katılabilir ve Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz.

Kaman belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Çiçekdağı belediyesi iş ilanları için tıklayın.

10 yorum

 1. bursadan kırşehire yerleşeli yaklaşık bir yıl oldu turkada imalat şefiyim.lise mezunu diksiyonu düzgün orta derece yabancı dili olan ve insanlarla dialoğu çok iyi olan çalışma disiplinine yatkın takım çalışmasında profesyonel ve insan odaklı yaşam tarzı olan bir şahsiyetim .B sınıfı ehliyetim ve bilgisayar tecrübem olmakla birlikte bir çok alanda istihdam edilebilecek kapasitede biriyim. kırşehir belediyesine hizmet vermekten onur ve kıvanç duyarım…

 2. Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 61 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

 3. 1985 Yılın da kastamonu merkez doğdum ANKARA ÜNİVERSİTE ( EL SANATLARI ) MEZUNUM,ANADOLU ÜNİVERSİTE 4 sınıf işletme okuyorum.Bilgisayar işletmenliği sertifikan var,işaret dili öğretici ve tercüman eğitim sertifikası,ÜCRETLİ USTA ÖĞRETİCİ SEMİNERİ SERTİFİKASI,çocuk bakım eleman eğitim sertifikası,okul öncesi eğitim semineri sertifikası,KASTAMONU Halk eğitimde ücretli usta öğreticil yaptım işsizim işe ihtiyaçım var allah rızası icin iş verin 0536 589 98 03

 4. merhabalar ben emre çiçekdağlıyım 31 yaşındayım güvenlik sertifikam var 1.80 boyum var 85 kilo ayrıca endüstri meslek lisesi mezunuyum.b sınıfı sürücü belgem var.belediyemiz bünyesinde çalışmak istiyorum.gereğinin yaplmasını arz ederim.05424504580

 5. ismim mehmet kırşehir belediyesi fen işleri müdürlüğünde çalışmaktayım,1993 ile 1998 yılları arasında hükümlülük giydim. belediyemimizde iski hükümlü açığından yararlanmak istiyorum gerekenin yapılmasını saygılarımla arz ederim, mehmet ikis kırşehir belediyesi

 6. 45 YAŞINDAYIM KIRŞEHİR BAHÇELİEVLER MAHALLESİNDE İKAMETGAH EDİYORUM E SINIFI EHLİYETİM VE SRC 1234 BELGESİNE SAHİBİM VE YÜKLEYİCİ KEPÇE OPERATÖR BELGESİNE SAHİBİM BU ALANLARDA BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM İYİ ÇALIŞMALAR. CEP TEL NO 0542 572 58 07

 7. Merhabalar ben Erdi DEMİR 1990 doğumlu 177 boy 65 kilo Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümü mezunuyum. Ayrıca Anadolu Üniversitesi İşletme lisans son sınıf öğrencisiyim. Bilgisayar konusunda deneyimli ve tercübeliyim. Muhasebe alanında kendimi geliştirmekte ve ön muhasebenin gerektirmiş olduğu bütün bilgi ve donanıma sahip durumdayım. B sınıfı sürücü ehliyetine sahibim. Belediyemiz bünyesinde çalışmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim. 0 507 723 85 65

 8. 2009 YILI GUVENLIK SERTIFIKASINA SAHIBIM AYRICA TURK SILAHLI KUVVETLERI DAGCI KOMANDO UZMAN CAVUSLUKTAN KENDI ISTEGIMLE ISTIFA ETTIM SIZINLE CALISMAKTAN GURUR DUYARIM TESEKKUR EDERIM…TEL0507 967 46 67

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*