Kırşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2018

Kırşehir Belediyesi İş Başvurusu

Kırşehir, ülkemizin hem tarihi hem de doğal güzellikleri ile bir bütün oluşturan şehirleri arasında yer alır. Şehir, Anadolu’nun tipik özelliklerini rahat bir tavırla sergilerken ondaki bahar coşkusunu bir çırpıda görebilmek mümkün; kış gizemini incelemek ise kolaydır. Kırşehir’in mevcut yaşam standardı, yapılan çalışmalar ile yükseltilebilir; fakat öncesinde bölgenin potansiyelini %100 oranında kullanabilmek gerekir zira şehir adına asıl kurtuluş böylelikle gelir.Kırşehir Belediyesi Personel Alımı

Kırşehir Merkez Belediyesi, vatandaşların refahı adına gerçekleştirdiği belediyecilik hizmetleri ile üzerine düşen sorumluluğu yerine getirdiğine inanırken; bu manada şehir halkının maddi ve manevi huzuru adına istihdam fırsatları açılır.

Şehir planlaması, denetim, yönetim, ofis çalışanı gibi ayrı noktalarda yapılacak olan personel alımı; belediyenin insan kaynakları üzerinden devreye sokulur. Dileyenlerin yine aynı yerden belediyeye başvurması gerekir.

Güncel Kırşehir İş İlanları

Aşağıda Kırşehir ilinde personel alımı yapan şirket ve kurumları bulabilirsiniz. İlgili ilana başvurmak için üzerine tıklayınız.

Garanti Bankası Personel Alımı

Türk Kızılayı Personel Alımı

Kırşehir ili personel alımı paylaşımları için Kırşehir İş İlanları grubuna katılabilir ve Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz.

Kaman Belediyesi Personel Alımı

Kaman Belediyesi, mevcut personel sayısını artırabilmek için gerçekleştireceği personel alımlarıyla hem belediyenin hem de ilçenin eskisine oranla daha işlevsel hale gelmesini amaçlar. Güvenlik, ulaşım, hizmet alanlarında yapılacak olan personel alımı; belediyenin halkla ilişkiler veya insan kaynakları üzerinden kamuoyuna bildirilerek yine aynı yerlerden başvurular kabul edilecektir. Belediyede çalışmak isteyen kişilerin bir an önce harekete geçerek elini çabuk tutması, boş karoların kapanmaması adına büyük önem arz eder.

Mucur Belediyesi Personel Alımı

Muhasebe, hesap uzmanı, sağlık çalışanı alımları yapacak olan Mucur Belediyesi; konu hakkında detaylı bir açıklama yaparak vatandaşları bilgilendirecek ve sonrasında kendisine sunulan başvuruları değerlendirmeye alacaktır. Belediyede çalışabilmek adına internet ya da belediyenin insan kaynaklarına göz atarak ilk adımı gerçekleştirebilirsiniz. Yapacağınız başvurular, eksiksiz belge ile olmaz ise uyguladığınız işlemlerden herhangi bir sonuç almayı beklemeyin!

Çiçekdağı Belediyesi Personel Alımı

Çiçekdağı Belediyesi’nde personel olarak çalışmak isteyen kişilerin belediyedeki açık pozisyonlardan yararlanarak başvuru yapması ve sonrasında durum değerlendirmesi ile süreç takibi gerçekleştirmesi gerekir. Muhasebe, güvenlik görevlisi, hukuk, planlama alanında alımlar yapacak olan belediye; belirli şartlar dahilinde kadrolu çalışma izni verecek, kişinin ilelebet memur olmasının yolunu açacaktır. Durumdan yararlanabilmek adına derhal belediye iletişime geçerek ilk adımı atmanız gerekir.

Bilgi için: http://www.kirsehir.bel.tr/


Başvurmak için tıklayın ve üye olun!

9 Comments

  1. ERHAN 13 Şubat 2014
  2. ERDİ DEMİR 10 Mart 2014
  3. CENGİZ YÜCEL 28 Mart 2014
  4. mehmet ikis 14 Nisan 2014
  5. emre 14 Nisan 2014
  6. Mehmet 15 Nisan 2014
  7. Meral MENTEŞ 14 Mayıs 2014
  8. RESUL 23 Mayıs 2014
  9. abdülvahap iyioğlu 19 Haziran 2014

Leave a Reply