Kırşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Kırşehir Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Kırşehir iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın.

Başlıklar

kirsehir-belediyesi

Kırşehir turizm cenneti Kapadokya’ya komşu olması sebebiyle yıl boyu yerli ve yabancı turistlerin geçiş güzergahında yer alıyor. Bu sebepli oldukça hareketli bir şehir olan Kırşehir’de belediyede bu hareketliliği daha artırmak için birçok yeni projeye imza atıyor. Bu projelerin daha hızlı bir şekilde bitirilebilmesi için personele ihtiyaç duyan belediye yıl içerisinde farklı zamanlarda personel alımı yapıyor. Bu çerçevede Kırşehirli vatandaşlar belediyenin resmi iş ilanlarına başvuruda bulunabilirler.

Kırşehir Belediyesi İş İlanları

Kırşehir Belediyesi ihtiyaç duyduğu personellerin belediye bünyesinde istihdam edilmesi için yıl içerisinde iş ilanları yayınlıyor. Bu bağlamda belediyenin resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan ilanlarda hangi birimler için ne kadar personel alımı yapılacağı belirtiliyor. Bu noktada belediyenin iş ilanlarını takip ederek iş başvurularını kaçırmamak için belediyenin resmi internet sitesini takip etmek gerekiyor. Ayrıca Kırşehir Belediyesi iş ilanları ile ilgili sitemizi de takip edebilirsiniz.

Kırşehir Belediyesi Personel Alımı

Kırşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren birimler için personel alımı yapıyor. Hemen her birimde personel eksikliği sebebiyle oluşan boşlukları doldurmak isteyen belediye yıl içerisinde farklı zamanlarda personel alımı yapıyor. İşçi, temizlik görevlisi, zabıta memuru, özel güvenlik personeli, şoför vb. kadrolarda yapılan alımlar belirli tarihlerde yapılıyor. Bu tarihleri kaçırmak istemeyen birçok Kırşehirli vatandaş ise belediyenin resmi internet sitesini takip ediyor.

Kırşehir Belediyesi Engelli/Özürlü Personel Alımı

Kırşehir Belediyesinde engelli personel alımı için birçok kadro açılıyor. Özellikle insan kaynakları müdürlüğü engelli personel istihdamı için pozitif ayrımcılık uyguluyor. Bu bağlamda yayınlanan iş ilanlarına başvuruda bulunan engelli vatandaşlar uygun görülen pozisyonlarda işe başlayabiliyor. Başvurular esnasında engelli raporuyla birlikte başvuru formunu doğru ve dikkatli bir şekilde doldurmak gerekiyor. Başvurular belediye tarafından incelendikten sonra başvuru sahibine dönüş yapılıyor.

Kırşehir Belediyesi Sözleşmeli/Sözleşmesiz İşçi Alımı

Kırşehir Belediyesi bedeni işler noktasında birçok işçi alımı yapıyor. Senenin farklı zamanlarında yayınlanan ilanlarla yapılan alımlar sözleşmeli veya sözleşmesiz personel alımı olarak geçiyor. Bu noktada vatandaşlar işçi kadrosuyla belediyede işe başlama imkanına sahip oluyorlar. Diğer taraftan işçi kadrosu için başvurular belediyenin internet sitesi üzerindeki başvuru formu üzerinden yapılıyor. Başvuru formunu eksiksiz ve dikkatli ir şekilde dolduranlar başvurularını tamamladıktan sonra sonuçları beklemeye başlıyorlar.

Kırşehir Belediyesi Zabıta Alımı

Kırşehir Belediyesi yerli ve yabancı turistlerin geçiş güzergahı olan Kırşehir’de denetim ve kontrolleri daha sık yapmak ve herhangi bir eksikliğe mahal vermemek adına zabıta biriminde eksik olan kadroları tamamlamak için zabıta memuru alımı yapıyor. En az lise mezunu olmak, kamu haklarından mahrum olmamak ve yüz kızartıcı suça bulaşmış olmamak gibi şartlarla birlikte KPSS’den en az 60 puan almak şart koşuluyor. Bu şartları karşılayan erkek ve kadın vatandaşların başvuruda bulunabileceği belirtiliyor.

Kırşehir Belediyesi Özel Güvenlik Alımı

Kırşehir Belediyesi belediye bünyesindeki kamu kurumlarında, halka açık park ve bahçeler ile mesire alanlarında görevlendirilmek üzere özel güvenlik personeli alımı yapıyor. Bu çerçevede belediyenin internet sayfasında duyurular bölümünden yayınlanan ilana göre başvurmak isteyenlerin özel güvenlik eğitim sertifikasına sahip olmaları ve herhangi bir sağlık problemlerinin olmaması gerekiyor. Başvuru formu üzerinden alınacak başvurular için süreç internet sitesi üzerinden takip edilebilir.

Kırşehir Belediyesi İş Başvurusu

Kırşehir Belediyesi iş başvurularını resmi internet sitesi üzerinden yayınlıyor. Hangi kadrolar için kaç kişi alınacağı, istenen belgelerin neler olduğu ve başvurunun nasıl yapılacağı gibi sorular bu ilanlarda cevap buluyor. Bu noktada Kırşehir Belediyesinin iş ilanlarından haberdar olmak isteyen vatandaşlar öncelikle internet sitesini takip etmeliler. İş başvurusu da çoğu kadro için buradaki başvuru formu üzerinden yapılıyor.

Kırşehir Belediyesi Duyurular

Kırşehir Belediyesi duyurular sayfası üzerinden birçok bilgi yayınlıyor. Vatandaşlarla iletişimi bu noktada üst düzeyde tutan belediye her türlü bilgiyi buradan paylaşıyor. Duyurular sayfasından iş ilanları ve personel alım koşullarını da paylaşan Kırşehir Belediyesi şeffaf bir yönetim örneği gösteriyor. İş ilanlarını takip etmek isteyenler duyurular sayfasını zaman zaman kontrol edebilir.

Kırşehir Belediyesi Çalışılabilecek Birimler

Kırşehir Belediyesinde iş başvurusunda bulunulabilecek birçok birim bulunuyor. Yıl içerisinde personel alımlarının tamamı bu birimlerdeki eksikliği gidermek için yapılıyor. Bu bağlamda bu birimleri şu şekilde sıralayabiliriz: Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü, İşletme ve İştirakler Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü.

Güncel Kırşehir İş İlanları için TIKLAYIN.

10 Comments

  1. KEntsel Tasarımcı ve Peyzaj Mimarıyım .Aslen de Kırsehir Kamanlıyım . Memleketime faydam olsun istiyorum iş arıyorum ..

  2. bursadan kırşehire yerleşeli yaklaşık bir yıl oldu turkada imalat şefiyim.lise mezunu diksiyonu düzgün orta derece yabancı dili olan ve insanlarla dialoğu çok iyi olan çalışma disiplinine yatkın takım çalışmasında profesyonel ve insan odaklı yaşam tarzı olan bir şahsiyetim .B sınıfı ehliyetim ve bilgisayar tecrübem olmakla birlikte bir çok alanda istihdam edilebilecek kapasitede biriyim. kırşehir belediyesine hizmet vermekten onur ve kıvanç duyarım…

  3. Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 61 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

  4. 1985 Yılın da kastamonu merkez doğdum ANKARA ÜNİVERSİTE ( EL SANATLARI ) MEZUNUM,ANADOLU ÜNİVERSİTE 4 sınıf işletme okuyorum.Bilgisayar işletmenliği sertifikan var,işaret dili öğretici ve tercüman eğitim sertifikası,ÜCRETLİ USTA ÖĞRETİCİ SEMİNERİ SERTİFİKASI,çocuk bakım eleman eğitim sertifikası,okul öncesi eğitim semineri sertifikası,KASTAMONU Halk eğitimde ücretli usta öğreticil yaptım işsizim işe ihtiyaçım var allah rızası icin iş verin 0536 589 98 03

  5. Mehmet cicekdagliyim e sını ehliyetim var 1990 da herşey ful bende iş bulabilirmiyim

  6. merhabalar ben emre çiçekdağlıyım 31 yaşındayım güvenlik sertifikam var 1.80 boyum var 85 kilo ayrıca endüstri meslek lisesi mezunuyum.b sınıfı sürücü belgem var.belediyemiz bünyesinde çalışmak istiyorum.gereğinin yaplmasını arz ederim.05424504580

  7. ismim mehmet kırşehir belediyesi fen işleri müdürlüğünde çalışmaktayım,1993 ile 1998 yılları arasında hükümlülük giydim. belediyemimizde iski hükümlü açığından yararlanmak istiyorum gerekenin yapılmasını saygılarımla arz ederim, mehmet ikis kırşehir belediyesi

  8. 45 YAŞINDAYIM KIRŞEHİR BAHÇELİEVLER MAHALLESİNDE İKAMETGAH EDİYORUM E SINIFI EHLİYETİM VE SRC 1234 BELGESİNE SAHİBİM VE YÜKLEYİCİ KEPÇE OPERATÖR BELGESİNE SAHİBİM BU ALANLARDA BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM İYİ ÇALIŞMALAR. CEP TEL NO 0542 572 58 07

  9. Merhabalar ben Erdi DEMİR 1990 doğumlu 177 boy 65 kilo Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümü mezunuyum. Ayrıca Anadolu Üniversitesi İşletme lisans son sınıf öğrencisiyim. Bilgisayar konusunda deneyimli ve tercübeliyim. Muhasebe alanında kendimi geliştirmekte ve ön muhasebenin gerektirmiş olduğu bütün bilgi ve donanıma sahip durumdayım. B sınıfı sürücü ehliyetine sahibim. Belediyemiz bünyesinde çalışmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim. 0 507 723 85 65

  10. 2009 YILI GUVENLIK SERTIFIKASINA SAHIBIM AYRICA TURK SILAHLI KUVVETLERI DAGCI KOMANDO UZMAN CAVUSLUKTAN KENDI ISTEGIMLE ISTIFA ETTIM SIZINLE CALISMAKTAN GURUR DUYARIM TESEKKUR EDERIM…TEL0507 967 46 67

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*