Kırşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Kırşehir Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Kırşehir iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın. İç Anadolu bölgesinde bulunan Kırşehir, Kapadokya bölgesinin girişi konumundadır. Bu nedenle her yıl birçok yerli ve yabancı turistin akınına uğramaktadır. Özellikle bahar aylarında canlı bir yapısı bulunmaktadır.

Bu hareketlilik gelişmeyi beraberinde getirdiği için yeni gereksinimler sürekli oluşmaktadır. Belediye bunlara cevap verebilmek için vatandaşlara sürekli insan ve çevre odaklı hizmetler, projeler sunmaktadır. Böylece yılın farklı dönemlerinde, değişik kadrolara yönelik işe alımlar gerçekleştirilebilmektedir.

Kırşehir Belediyesine iş başvurusu yapmak istiyorsanız, ilanları düzenli kontrol etmek uygun ilanları hemen görmenize yardımcı olur. Özel sektör de bölgede sürekli gelişmekte olup birçok fırsat sunmaktadır.

Kırşehir Belediyesi Personel Alımı

Kırşehir Belediyesi İş İlanları

Kamu kurumu olan belediyeler zaman içinde gelişmektedir. Dolayısıyla yeni personeller zaman içinde gerek kurum bünyesine gerekse iştiraklere alınabilmektedir. Böylece yeni proje ve hizmetlerin hızı da arttırılmaktadır.

Kırşehir Belediyesine iş başvurusu gerçekleştirmek istiyorsanız, bunları değerlendirmeniz mümkündür. Müracaat yapılabilecek çok sayıda pozisyon olsa da öncesinde bazı konuların bilinmesi gerekir. Bunların ilki son başvuru tarihi olması ve her yıl aynı dönem geldiğinde açılmayabildiğidir. Dolayısıyla sürekli incelenmelidir.

İkinci olarak da gerekli koşulları sağlayıp sağlamadığınız incelenmelidir. Her iş ilanının özel nitelikleri olup, adayların bunları yerine getirmesi gerekir. Kırşehir Belediyesinin alım yapabileceği birçok pozisyon olup bir kısmı şöyle verilebilir;

 1. Temizlik Görevlisi
 2. Arşivci
 3. Şoför
 4. Park ve Bahçe İşçisi
 5. Güvenlik Görevlisi
 6. İşçi
 7. Memur
 8. Zabıta
 9. Çaycı

Belediye tarafından verilen duyuruları incelemek, bunlar dışında pozisyonlara da hemen ulaşmanızda yardımcı olacaktır.

Kırşehir Belediyesi İşçi ve Memur Alımı

Kırşehir Belediyesi ihtiyaçları çerçevesinde personel alımı yapmakta olup, bunlara başvurmak isteyenlerin KPSS’ye önceden girmesi önerilir. Zira her duyuruda olmasa da bir bölümü ÖSYM tarafından düzenlenen bu sınava katılmış olmayı şart koyabilmektedir.

Kırşehir Belediyesinin bünyesinde herkesin yetkinliklerine uygun pozisyonlar vardır. Ancak başvuru için açık ilanların olması gerekir. Bunları takip edebilmek için ilk kaynak olarak belediyenin kendi sitesi verilebilir.

İkinci olarak İŞKUR ve ilan.gov.tr verilebilir. Resmi Gazete yine değerlendirilebilecek seçenekler arasında yer almaktadır.

Kırşehir Belediyesi İş Başvurusu

Kırşehir Belediyesi bünyesinde personel olmak istiyorsanız, açılan ilanlara başvuru yapmanız oldukça kolaydır. Bunun için size gerekli tüm bilgiler duyuruda yer almaktadır. Bunlardan bazıları hangi pozisyona kaç kişi alınacağı, başvurunun nereye ve nasıl yapılacağı, hangi evrakların hazırlanması gerektiği ve adresler şeklindedir.

Adaylar istenen niteliklere uyum gösteriyorsa bilgileri gözden geçirerek kısa sürede müracaat işlemlerini tamamlayabilir.

Kırşehir İş İlanları

Turizm olanakları sayesinde hızlı bir gelişim sergileyen Kırşehir hızlı şekilde büyümektedir. Bu durum iş olarak yeni olanakları sunmaktadır. Kamu kurumları haricinde özel sektör oldukça canlı olup, bunları değerlendirmeniz mümkündür. Kariyer platformlarında takip edebilir, bilgi ve yetkinliklerinize göre müracaat yapabilirsiniz.

No Pozisyonlar
1 Anestezi Teknikeri
2 Muhasebe Uzmanı
3 Elektrik/Mekanik Teknikeri
4 Halkla İlişkiler Ve Reklam Uzmanı
5 İç Mimar
6 Araçlı Operasyon Elemanı- Kırşehir
7 Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı
8 İş Yeri Hekimi
9 Çankaya Bölge İl Temsilcileri
10 Bakım Mühendisi
11 Tüm Türkiye Home Ofis Almanca Müşteri Temsilcisi
12 İngilizce Öğretmeni
13 Ziraat Mühendisi
14 Americanlife Di̇l Okullari Eği̇ti̇m Danişmani – Kırşehir
15 Almanca Öğretmenliği

Güncel Kırşehir İş İlanları için TIKLAYIN.

10 Comments

 1. KEntsel Tasarımcı ve Peyzaj Mimarıyım .Aslen de Kırsehir Kamanlıyım . Memleketime faydam olsun istiyorum iş arıyorum ..

 2. bursadan kırşehire yerleşeli yaklaşık bir yıl oldu turkada imalat şefiyim.lise mezunu diksiyonu düzgün orta derece yabancı dili olan ve insanlarla dialoğu çok iyi olan çalışma disiplinine yatkın takım çalışmasında profesyonel ve insan odaklı yaşam tarzı olan bir şahsiyetim .B sınıfı ehliyetim ve bilgisayar tecrübem olmakla birlikte bir çok alanda istihdam edilebilecek kapasitede biriyim. kırşehir belediyesine hizmet vermekten onur ve kıvanç duyarım…

 3. Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 61 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

 4. 1985 Yılın da kastamonu merkez doğdum ANKARA ÜNİVERSİTE ( EL SANATLARI ) MEZUNUM,ANADOLU ÜNİVERSİTE 4 sınıf işletme okuyorum.Bilgisayar işletmenliği sertifikan var,işaret dili öğretici ve tercüman eğitim sertifikası,ÜCRETLİ USTA ÖĞRETİCİ SEMİNERİ SERTİFİKASI,çocuk bakım eleman eğitim sertifikası,okul öncesi eğitim semineri sertifikası,KASTAMONU Halk eğitimde ücretli usta öğreticil yaptım işsizim işe ihtiyaçım var allah rızası icin iş verin 0536 589 98 03

 5. Mehmet cicekdagliyim e sını ehliyetim var 1990 da herşey ful bende iş bulabilirmiyim

 6. merhabalar ben emre çiçekdağlıyım 31 yaşındayım güvenlik sertifikam var 1.80 boyum var 85 kilo ayrıca endüstri meslek lisesi mezunuyum.b sınıfı sürücü belgem var.belediyemiz bünyesinde çalışmak istiyorum.gereğinin yaplmasını arz ederim.05424504580

 7. ismim mehmet kırşehir belediyesi fen işleri müdürlüğünde çalışmaktayım,1993 ile 1998 yılları arasında hükümlülük giydim. belediyemimizde iski hükümlü açığından yararlanmak istiyorum gerekenin yapılmasını saygılarımla arz ederim, mehmet ikis kırşehir belediyesi

 8. 45 YAŞINDAYIM KIRŞEHİR BAHÇELİEVLER MAHALLESİNDE İKAMETGAH EDİYORUM E SINIFI EHLİYETİM VE SRC 1234 BELGESİNE SAHİBİM VE YÜKLEYİCİ KEPÇE OPERATÖR BELGESİNE SAHİBİM BU ALANLARDA BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM İYİ ÇALIŞMALAR. CEP TEL NO 0542 572 58 07

 9. Merhabalar ben Erdi DEMİR 1990 doğumlu 177 boy 65 kilo Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümü mezunuyum. Ayrıca Anadolu Üniversitesi İşletme lisans son sınıf öğrencisiyim. Bilgisayar konusunda deneyimli ve tercübeliyim. Muhasebe alanında kendimi geliştirmekte ve ön muhasebenin gerektirmiş olduğu bütün bilgi ve donanıma sahip durumdayım. B sınıfı sürücü ehliyetine sahibim. Belediyemiz bünyesinde çalışmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim. 0 507 723 85 65

 10. 2009 YILI GUVENLIK SERTIFIKASINA SAHIBIM AYRICA TURK SILAHLI KUVVETLERI DAGCI KOMANDO UZMAN CAVUSLUKTAN KENDI ISTEGIMLE ISTIFA ETTIM SIZINLE CALISMAKTAN GURUR DUYARIM TESEKKUR EDERIM…TEL0507 967 46 67

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*