İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kırklareli Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Kırklareli Belediyesi Personel Alımı

Kırklareli, Osmanlı Dönemi’ndeki sancakların Cumhuriyet Döneminde illere dönüştürülmesiyle 20 Aralık 1924 tarihinde il olarak ilan edilmiş ve Kırk Kilise adı Kırklareli’ne çevrilmiştir.

Kırklareli belediyesi işçi alımı

Kırklareli Belediyesi İşçi Alımı

Kentin gelişimini ve kent halkının yaşam seviyesini artırarak, öncü ve örnek bir belediye olabilmek için “Yeni Kamu Yönetimi” anlayışı çerçevesinde ilkelerini belirleyen Kırklareli Belediyesi, kadrosuna alacağı personelleri seçerken bu ilkeler doğrultusunda hareket etmektedir.

Özellikle belediye bünyesine işçi alımı yaparken hassas davranan Kırklareli Belediyesi, kadrosuna alacağı işçileri genellikle sözleşmeli olarak almakta ve bu bağlamda sosyal haklar sağlamaktadır.

Kırklareli Belediyesi Personel Alımı

Kırklareli halkına, insan ve çevre odaklı, katılımcı bir anlayış içinde çağdaş belediyecilik hizmetleri sunma misyonuyla çalışan Kırklareli Belediyesi, şehrin modernizasyonunu arttırarak vatandaşlarına temiz, huzurlu, güvenli ve nezih bir kentte yaşama imkânı sunmaya çalışmakta ve yatırımlarını bu hedef doğrultusunda şekillendirmektedir.

Belediyecilik hedeflerine kısa sürede ulaşıp, vatandaşlarının taleplerine hızlı ve nitelikli çözümler üreterek, Kırklareli’yi yaşayanların kendilerini ayrıcalıklı hissedeceği bir il haline getirmek isteyen Kırklareli Belediyesi bu anlamda personel alımı yapacak.


Kırklareli Belediyesi İş İlanları

Kadrosuna yeni alacağı personelleri internet sitesinden duyuran Kırklareli Belediyesi henüz resmi olarak herhangi bir açıklama yapmamış olsa da yatırım alanları ve mevcut faaliyet alanları için kısa zaman içerisinde personel alımı yapacağı öngörülmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

Kırklareli Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kırklareli Belediyesinde işçi kadrosuyla çalışmak isteyen vatandaşların belediyenin resmi internet sitesi üzerinden yayınladığı iş başvuru formunu eksiksiz doldurarak ön başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Kırklareli  İş İlanları

Kırklareli iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Kırklareli iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Kırklareli iş ilanları

 • Teknik Servis Sorumlusu
 • Pazarlama ve Satış Temsilcisi
 • Bireysel Müşteri Temsilcisi

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Kırklareli iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Lüleburgaz belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Babaeski belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Vize belediyesi iş ilanları için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All right reserved.