Kırklareli Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Kırklareli Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Kırklareli güncel iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın.

Kırklareli Belediyesi Personel Alımı

Ülkemizin batı kısmında yer alan Kırklareli sanayi bölgelerine yakınlığı ile biliniyor. Bu doğrultuda yapılan yatırımlar ve atılan adımlar da bu çerçevede büyük oluyor. Kırklareli Belediyesi yatırımlara devam edebilmek, iş gücünü yeterli seviyeye ulaştırabilmek için personel alımı yapıyor. Senenin farklı zamanlarında yapılan alımlarla iş gücünü yükselten belediye bu sayede vatandaşlara daha kaliteli ve kesintisiz bir şekilde hizmet vermeyi amaçlıyor.

Kırklareli Belediyesi İş İlanları

Yaptığı hizmetlerle birlikte yeni birimlerin de açılmasıyla büyüyen Kırklareli Belediyesi bu noktada personele ihtiyaç duyuyor. Personel alımı yapan belediye bu alımları da iş ilanları ile yapıyor. Kendi internet sitesi üzerinden yayınlanan iş ilanlarıyla alım yapan Kırklareli Belediyesi iş başvurusunda önceliği Kırklareli’mde yaşayan vatandaşlara veriyor. Bu bağlamda ilanları takip ederek başvurularını tamamlayan vatandaşlar belediyede işe girebiliyorlar.

Kırklareli Belediyesi Personel Alımı

Kırklareli Belediyesi bu yılın başından itibaren ihtiyaç duyduğu pozisyonlar için personel alımı yapıyor. Memur, işçi, zabıta, şoför, çaycı, temizlik işçisi, özel güvenlik vb. pozisyonlar için alım yapan belediye alımları internet sitesi üzerindeki başvuru formu üzerinden yapıyor. Bu bağlamda iş başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar uygun gördükleri pozisyonlar için işe alım tarihlerinde başvurularını tamamlayabilirler.

Kırklareli Belediyesi Engelli/Özürlü Personel Alımı

Kırklareli Belediyesi engelli personel alımlarında da ön plana çıkıyor. Belediye bünyesinde faaliyet gösteren birimlerde uygun olan pozisyonlarda engelli vatandaşları istihdam eden belediye bu doğrultuda önemli bir sosyal sorumluluk görevi üstlenmiş oluyor. Personel alımlarındaki kadrolardan engelliler için de yer ayıran belediye başvurularını doğru ve eksiksiz bir şekilde engelli raporuyla belediyeye ileten vatandaşların başvurularını değerlendirmeye alarak inceliyor. Daha sonra ise alım işlemi tamamlanıyor.

Kırklareli Belediyesi Sözleşmeli/Sözleşmesiz İşçi Alımı

Kırklareli Belediyesi park ve bahçeler ile fen işleri müdürlüğü bünyelerinde çalışmak üzere işçi alımı yapıyor. Resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan ilan çerçevesinde beden işçisi alımı yapılacağı ve başvuruların belirli tarihlerde olacağı belirtiliyor. Bu noktada hem sözleşmeli hem de sözleşmesiz olarak yapılan alımlara vatandaşların başvuruda bulunabileceği belirtiliyor. İşçi kadrosuyla belediyede çalışan personelin sosyal haklarını da koruyan belediye bu noktada önemli bir hizmet görüyor.

Kırklareli Belediyesi Zabıta Alımı

Kırklareli Belediyesi zabıta birimi için kadın ve erkek fark etmeden belirli şartlarla zabıta memuru alımı yapacak. Sene içerisinde farklı zamanlarda yayınlanan ilanları kaçırmamak için belediyenin resmi internet sitesini takip etmek gerekiyor. Bu noktada en az lise mezunu olmak, kamu hizmetinden mahrum olmamak, yüz kızartıcı suça bulaşmış olmamak gibi şartlarla birlikte en az 60 KPSS puanına sahip olmak gerekiyor. Şartları sağlayan vatandaşlar başvuru formu ile başvurularını tamamlayabilirler.

Kırklareli Belediyesi Özel Güvenlik Alımı

Kırklareli Belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere özel güvenlik personeli alımı yapılıyor. Halka açık park ve bahçeler ile belediyeye ait kamu binalarında görevlendirilecek olan özel güvenlik personeli alımı belirli tarihler aralığında yapılıyor. Bu doğrultuda özel güvenlik sertifikası olan ve fiziki ve bedeni engeli olmayan bütün vatandaşlar başvuruda bulunabilecek. Başvuru tarihleri ve istenen şartlarla ilgili ayrıntılı bilgi personel alım ilanında belirtiliyor.

Kırklareli Belediyesi İş Başvurusu

Kırklareli Belediyesi iş başvuruları dikkatle takip ediliyor. Özellikle şehirde yaşayan vatandaşlar iş başvurusu yapmak için belediyenin personel alımlarını bekliyor. Bu doğrultuda iş başvurularını kaçırmamak için belediyenin resmi internet sitesini takip etmek gerekiyor. Ayrıca iş ilanları noktasında devamlı güncellenen sitemizi de takip edebilirsiniz. Başvuru formu üzerinden yapılan başvurular kolayca tamamlanıyor. Burada dikkat edilmesi gereken nokta belediyeye iletilen bilgilerin tam ve doğru bir şekilde olmasıdır.

Kırklareli Belediyesi Duyurular

Kırklareli Belediyesi iş ilanlarını, personel alımlarını ve diğer hizmetleri vatandaşlarına duyurular sayfasından ilan ediyor. Bu noktada birçok vatandaş belediyenin internet sitesindeki duyurular sayfasını takip ediyor. Başvurular ile ilgili ayrıntılı bilgiler, istenen belgeler ve başvuru tarihleri buradan takip edilebiliyor. Vatandaşlar buradaki bilgiler doğrultusunda başvurularını yapabilirler.

Kırklareli Belediyesi Çalışılabilecek Birimler

Kırklareli Belediyesi devamlı büyüyen bir yapıya sahip. Bu bağlamda bünyesindeki mevcut birimlere yeni birimler katılıyor. Yeni birimler katıldıkça da personel ihtiyacı artıyor. Bu noktada belediye bünyesinde hizmet veren ve personel alımı yapan birimler şu şekilde: Fen İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü, İnsan Kaynakları Müdürlüğü.

Güncel Kırklareli İş İlanları için TIKLAYIN.

1 Comment

  1. Çöpçü olabilirim emekli olmak istiyorum Zor durumdayım yardım elini bana uzatirsaniz sevinirim teşekkürler Allah’a emanet olun dualarım sizinle olsun amin inşallah sağlıkla kalın işlerinizde başarılar dilerim hoşçakalın

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*