Rize Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Rize Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Rize iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın. Rize Karadeniz bölgesinde eşsiz doğasıyla öne çıkan bir şehirdir. Burada bulunan Rize Belediyesi, her gün vatandaşlara kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir. Aktiviteler, projeleri ile aktif bir yapısı bulunmaktadır.

Tüm çalışmaları insan odaklı olup bunun yanı sıra doğaya ve çevreye de büyük özen göstermektedir. Kurumsal anlamda sürekli genişlemekte olup, yeni personel ihtiyaçları olmaktadır. İştirakleri de geliştiği için zaman zaman buna dair alımlar da gerçekleştirilmektedir.

Tüm bunlar Rize’de bulunan ve iş arayışı olan kişilere bir fırsat sunmaktadır. Eğer bir kamu kurumunda çalışmak istiyor ve bu kapsamda belediyeleri değerlendiriyorsanız, ilk bilmeniz gereken konu bazı pozisyonlarının Kamu Personeli Seçme Sınavı isteyebileceğidir. Sınava ilandan önceki tarihlerde girmiş ve yeterli puanı almış olmak, size büyük avantajlar sunacaktır.

Rize Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları

Rize Belediyesi İş İlanları

Belediyeler resmi kamu kurumlarıdır. Bu nedenle başvuru yaparken bunu aklınızda bulunmanız gerekir. Memuriyet gibi bazı pozisyonlarda adaylardan KPSS şartı istenebilir. Bunun yanı sıra ilanların verildiği belirli tarih aralıkları da yer almamaktadır. Dolayısıyla düzenli şekilde incelemek, size uygun pozisyonları bulmanıza yardımcı olacaktır.

Rize Belediyesinin alım yapabileceği çok sayıda pozisyon bulunmaktadır. Bunlar oldukça fazladır. Alımlar ihtiyaca göre yapılmakta olup;

 1. Temizlik İşleri Görevlisi
 2. Çaycı
 3. Zabıta
 4. Güvenlik
 5. Şoför
 6. Park ve Bahçe İşçisi
 7. Arşivci
 8. İşçi
 9. Memur

Alım yapılabilecek pozisyonlardan bazılarıdır. Bunların hepsini ayrıntılı olarak incelerseniz, size en uygun olanları kolay bir şekilde bulmanız mümkündür.

Rize Belediyesi İşçi ve Personel Alımı

Rize Belediyesi kadro bakımından oldukça geniş yapıdadır. Sadece memur kapsamında değil işçi kapsamında da eleman alımı gerçekleştirilmektedir. Dolayısıyla birçok kişinin kendine uygun pozisyonları bulması oldukça kolaydır. Rize Belediyesi tüm çalışanlarını sosyal haklardan eşit şekilde yararlandırmaktadır.

İş için ilanlarını kontrol etmek istiyorsanız, birden fazla kaynak kullanılabilir. Bir seçeneğiniz resmi sitesidir. Belediyeler kendi sayfasından bu tür iş duyuruları yayınlayabilmektedir. Yine ilan.gov.tr, İŞKUR ya da Resmi Gazete gibi kaynakları takip etmek de seçenekleriniz arasındadır.

Eğer hepsini düzenli kontrol ederseniz, bilgi ve yetkinliklerinize uyumlu olanları kısa sürede bulabilir, ardından başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Rize Belediyesi İş Başvurusu

Rize Belediyesine iş başvurusu yapmak istiyorsanız, ilk olarak mevcut bir ilanın olduğundan emin olmanız gerekir. Ardından başvuru gerçekleştirilebilir. İlan üzerinde bilmeniz gereken her detay mevcut olup bunlara başvuru tarihleri, adresi gibi bilgiler de dahildir.

Bu nedenle tek yapmanız gereken duyuruda belirtilen evrakları da hazırlayıp, ilanda belirtildiği üzere başvuru gerçekleştirmektir.

Rize İş İlanları

Rize’de yaşıyor ve bu ilde iş arıyorsanız çok sayıda uygun pozisyon bulunmaktadır. Bunların hepsi niteliklerinize göre değerlendirilebilir. Kamu kurumlarının yanı sıra özel sektörde de sonuç almanız mümkündür. Eğer kariyer platformları incelenirse çok sayıda fırsat bulmanız mümkündür.

No Pozisyonlar
1 Tabela Reklam Ustası
2 Mutfak Ekip Şefi- RİZE ŞİMAL AVM
3 Pide Ustası ve Yardımcısı – RİZE ŞİMAL AVM
4 Odyometrist
5 Müşteri Hizmetleri Sorumlusu – Rize/Merkez
6 Elektrik Saha Şefi
7 KURUMSAL SATIŞ TEMSİLCİSİ
8 Arama Motoru Optimizasyonu (Seo) Uzmanı
9 Satış Danışmanı ( Rize Şimal Avm )
10 Satış Danışmanı
11 Hasar Danışmanı
12 RİZE TAKIM LİDERİ

Güncel Rize İş İlanları için TIKLAYIN.

9 Comments

 1. 10 yıllık elektrik Tecrüben var
  inşaat işlerinden fabrika elektriğinden anlarım
  Silahlı GÜvenlik Sertifikam Var
  Bilgisayar Sertifikam Var
  Askerlik Yapıldı

 2. Şoförüm, tüm sürücülük sertifikalarım ve silahlı özel güvenlik, ilk yardımcı, gemicilik, yangınla mücadele sertifikalarım var, kamuda görev almaktan onur duyarım. Rize/Merkez

 3. kalorifer ateşçisiyim lise mezunuyum temizlik personeli olarak çalışa bilirim 05313767448

 4. kalorifer ateşçisiyim temizlik personeli olarak çalışa bilirim 05313767448

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*