Rize Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Rize Belediyesi Personel Alımı

Ülkemizin Doğu Karadeniz toprakları içerisinde yer alan ve tarihi M.Ö. 7. yüzyıla dayanan Rize, Cumhuriyetin ilanından sonra 1924 yılında il olmuştur.

Rize belediyesi işçi alımı

 

Rize Belediyesi Personel Alımı

Doğal güzellikleri ve kültürel potansiyelini insan ve çevre odaklı bir anlayışla harmanlayarak vatandaşlarının yaşam kalitesini arttırmayı hedefleyen Rize Belediyesi, yatırımlarına bu bağlamda yön vermektedir.

Yapılan yatırımların bir gereği olarak personel açığı ortaya çıkan Rize Belediyesi, buna bağlı olarak bazı kadrolar için personel alımı yapacak.

Rize Belediyesi İş İlanları

Daha yaşanabilir, sürdürülebilir, estetik ve kent kimliği kazanmış bir Rize için projeler geliştiren Rize Belediyesi, kadrosuna alacağı personeller için resmi internet sitesi üzerinden detaylı açıklama yaparak iş ilanı yayınlamaktadır.

Rize Belediyesi İşçi Alımı

Kadrosuna temizlik işleri personeli başta olmak üzere birçok birimde işçi alımı yapacak olan Rize Belediyesi kadrosuna alacağı işçi adaylarından istediği şartlar ve çalıştıracağı alanlar hakkında resmi internet sitesinden yayınladığı bir duyuru ile bütün vatandaşlarını bilgilendirmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci

Rize Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Rize Belediyesi personel alım ilanını kendi internet sitesi üzerinden yayınlasa da alacağı personellerin başvurularını ve mülakatlarını İşkur büroları aracılığıyla yapmaktadır.

Rize için istihdamın önemine vurgu yapan Rize Belediyesi, bu anlamda İşkur ile görüşmeler yaparak ortak hareket etmektedir.

Rize Belediyesi bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşların belediyenin resmi internet sitesinde yayınlanan iş ilanlarını takip ederek iş başvuru formunu doldurmaları ya da İşkur bürolarına giderek ön başvuru işlemlerini yapmaları gerekmektedir.

Başvuruları olumlu görülen vatandaşlar Rize Belediyesi insan kaynakları yetkililerinin de katılacağı mülakatlar için İşkur bürolarına davet edilmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Rize  İş İlanları

Rize iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Rize iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Rize iş ilanları

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Rize iş ilanlarına bakabilirsiniz.

6 yorum

  1. Şoförüm, tüm sürücülük sertifikalarım ve silahlı özel güvenlik, ilk yardımcı, gemicilik, yangınla mücadele sertifikalarım var, kamuda görev almaktan onur duyarım. Rize/Merkez

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*