Rize Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2018

rize-belediyesi

Rize Belediyesi personel alımı yapacak!

Rize Belediyesi iş başvurusu yaparak sizde Rize Belediyesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Rize Belediyesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Rize Belediyesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Rize Belediyesi insan kaynaklarını arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Ülkemizin en büyük belediyelerinden birisi olan Rize Belediyesi 2014 yılında personel alımı yapmaya devam edecek. Personel alımlarının büyük bölümü taşeron ve sözleşmeli memur kadrolarından yapılmaktadır. Kısa zaman içerisinde sözleşmeli memurlara kadro gelecek olmasından dolayı birçok kişi bu sıralarda belediyeye girmeye çalışmaktadır.
Öncelikle belediyelerde çalışmak istiyorsanız rakiplerinizin çok olduğunu bilmenizi isteriz. Özel sektörün acımasızlığı her geçen gün insanları yıprattığı için ülkemiz insan memur olma aşkıyla yanmış durumda.

Rize Belediyesi personel alımları duyurusu resmi web sitelerinden yapılmaktadır. Sizlerde ilgili ilanlardan yararlanmak ve başvuru formunu doldurmak istiyorsanız personel alımı ilanlarını http://www.rize.bel.tr/ bağlantısından takip edebilirsiniz.

3 Comments

  1. songül 19 Mart 2014
  2. çağlar gezer 29 Ocak 2015
  3. çağlar gezer 29 Ocak 2015

Leave a Reply