Siirt Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Siirt Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Siirt iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın. Kendine has bir yapısı olan Siirt her geçen gün gelişmesini, atılımlarını sürdürmektedir. Bu durum yeni hizmetleri, projeleri, etkinlik ve faaliyetleri de arttırmaktadır. Siirt Belediyesi bunları en iyi şekilde gerçekleştirerek, vatandaşlara sunmak için çalışmaktadır.

Bu nedenle gerek kendi bünyesine, gerekse farklı iştiraklerine yönelik personel alımları yapmaktadır. Kurum tüm personellerine eşit bir şekilde yaklaşarak, her sosyal haktan tatmin edici şekilde faydalandırmaktadır.

Siirt’te iş arıyorsanız bu ilanlar sizin için büyük fırsatlar teklif etmektedir. Bunların hepsini inceleyebilir, ardından size en uygun olana başvuru yapabilirsiniz. Ancak burada hatırlamanız gereken bazı konular da vardır. Bunlardan ilki farklı dönemlerde yayınlandığıdır. Dolayısıyla sürekli takip edilmelidir.

İkinci ise bazı pozisyonların adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı isteyebileceğidir. Bu nedenle ÖSYM tarafından yapılan bu sınava girmek bu nedenle tavsiye edilmektedir.

siirt belediyesi personel alımı

Siirt Belediyesi İş İlanları

Resmi kamu kurumları olan belediyeler de personel alımı yapmaktadır. Zira bulundukları şehirlerin gereksinimlerini karşılayabilmek için yeni çalışanlar gerekir. Yine büyüyen yapı da personel artışına bir nedendir.

Bu gibi sebeplerden dolayı Siirt Belediyesi de yeni çalışan alımı gerçekleştirmektedir. Bunları düzenli şekilde kontrol etmek, ilgili tüm ilanları bulmanızda yardımcı olacaktır. Ardından bilgi ve yetkinliklerinize, istediğiniz pozisyona göre değerlendirilerek başvuru yapılabilir. Alım birçok farklı konuma yönelik olabilir. Bunlardan bazıları,

 1. Güvenlik,
 2. Şoför,
 3. Park ve Bahçe İşçisi,
 4. Temizlik İşleri Görevlisi,
 5. Arşivci,
 6. İşçi,
 7. Memur,
 8. Çaycı,
 9. Zabıta şeklindedir.

Ancak bunlar dışında da alım yapılabilecek pozisyonlar vardır. Bunların tümünü incelemek, size en uygun olanları bulmanızda yardımcı olur.

Siirt Belediyesi İşçi ve Personel Alımı

Siirt Belediyesinde çalışabileceğiniz birçok pozisyon bulunmaktadır. Ancak bunlara başvuru yapabilmeniz için açık ilanların bulunması gerekir. Alımlar gerek işçi gerekse memur şeklinde olabilir. İlanları kontrol etmek için farklı kaynaklar kullanılabilir.

Bunlardan biri belediyenin resmi sitesidir. Belediyeler kendi sitesinde bu ilanları yayınlayabilmektedir. Bunun yanı sıra farklı seçenekleriniz de vardır. İŞKUR, ilan.gov.tr de bunlar arasında bulunmaktadır. Düzenli olarak kontrol etmek, size ayrıntılı tüm bilgileri verecektir.

Siirt Belediyesi İş Başvurusu

Siirt’te yaşıyor ve belediyede çalışmak istiyorsanız, ilk olarak ilanları beklemeniz gerekir. İlanlar yayınlandıktan sonra hala aktif yapısı bulunuyorsa başvuru gerçekleştirilebilir. Başvurunun nereye gerçekleştirileceği, hazırlanması gereken evraklar ve diğer tüm bilgiler içinde yer alacaktır. Adayların buna göre hareket ederek, başvuru gerçekleştirmesi yeterlidir.

Siirt İş İlanları

Siirt’te iş arıyorsanız Belediye haricinde çalışabileceğiniz yerler de bulunmaktadır. Diğer kamu kurumları bunlar arasındadır. Onların da iş ilanlarını takip etmek, size aradığınız çözümleri sunmaktadır. Buna ek olarak Siirt’te özel sektör imkanları da gelişmiştir. Kariyer platformları üzerinden bunların tümünü görebilir, ardından yetkinliklerinize göre başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Platformumuz da Siirt’teki iş ilanlarını kolayca görmenize yardımcı olur.

No Pozisyonlar
1 Satış Danışmanı
2 Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Satış – Siirt
3 Mağaza Müdürü
4 İşaret Dili Bilen Müşteri Hizmetleri Temsilcisi
5 Satış Yöneticisi / Lideri
6 Turkcell Kurumsal Satış Temsilcisi
7 Bakım Onarım Müdürü
8 A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
9 Evden Çalışan Müşteri Temsilcisi / Siirt
10 Satış Temsilcisi-Siirt
11 ŞUBE ELEMANI
12 Elektrik Elektronik Mühendisi

Güncel Siirt İş İlanları için TIKLAYIN.

9 yorum

 1. Merhaba ben siirtliyim 15 yıllık özel sektörde muhasebeci olarak çalıştım.Ticaret lise mezunuyum.Aynı zamanda E ehliyetim ve src belgelerim de var.Bende Siirt belediye bünyesinde çalışmak istiyorum..

 2. Merhaba Ben siirtliyim adım veysi kızılarslan 2 senedir park ve bahçede çalisiyordum tırpan kulanmayı biliyorum tıraktör kulanmayi biliyorum budama yapmayı biliyorum itme motor kulanmayi biliyorum pezaj işindende anliyorum

 3. ben siirt merkezde mehmet siirt belediyesinde parke işinde çalıştım şimdi işim yok 5 aydır iş sizim evliyim bir çocuğum var perişan oldum belediyede ne iş olsa yaparım çöpçülük te olsa yaparım başkanım rıca ederim yardım cı olun 05428463176

 4. Merhaba ben Siirt eruh taşkonak lıyım.Adım YUSUF soyadım YILMAZ 1981doğumluyum.2 yıllık veteriner teknikeriyim.E ve A2 ehliyetim var.Bilgisayar işletmenlik sertifikası aynı zamanda bilgisayar donanımcısıyım.3 yıl ücretli öğretmenlik kendi memleketimde.1,5 yıl Van da bilgisayar dükkanını işlettim.is konusunda çok yönlüyüm. DEGERLENDİRMEYE ALINIRSA MEMNUN OLURUM TŞK CEP.05423784876 SİİRT MERKEZ

 5. merhaba ben Siirtliyim 4 yıllık kamu yönetimi bölümü mezunu oldum. kendi memleketimde çalışmak istiyorum değerlendirirseniz çok sevinirim. tel:05413409318

 6. siirtliyim makina teknikeri yüksek okul mezunuyun[E+G+A2}ehliyet sahibiyim kazıcı yükleyici operatörü olarak şirvan maden köyünde çalıştım kamyon otobüs vb. araç kullana biliyorum DEGERLENDİRMEYE ALINIRSA MEMNUN OLURUM TŞK CEP.05465999989 SİİRT MERKEZ

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*