İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Siirt Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Siirt Belediyesi Personel Alımı

Türkiye’nin en eski yerleşkelerinden biri olan Mezopotamya ve Anadolu uygarlıklarına ev sahipliği yapan Siirt, Cumhuriyetin ilanından sonra belediyecilik faaliyetlerine başlayarak il statüsüne geçmiştir.

Siirt belediyesi işçi alımı

Siirt Belediyesi İşçi Alımı

Kadrosuna alacağı personellerini taşeron işçi ya da sözleşmeli işçi niteliğinde istihdam eden Siirt Belediyesi personellerinde arayacağı özellikleri ve çalıştıracağı birimler hakkında resmi internet sitesi üzerinden detaylı bir açıklama yapmaktadır.

Siirt Belediyesi Personel Alımı

Ulaşımdan sağlığa imardan yeşil alanlara kültür merkezlerinden sosyal belediyecilik imkânlarına kadar Siirt’i gelebileceği en üst seviyeye çıkarma gayreti içerinde olan Siirt Belediyesi, bu hedef doğrultusunda yatırım yapmakta ve faaliyetlerine yön vermektedir.

Kurum, çeşitlendirdiği faaliyet alanlarında ve yatırım alanlarında istihdam etmek üzere çok sayıda deneyimli/deneyimsiz personel alımı yapacak.

Siirt Belediyesi İş İlanları

Temel geçim kaynağı tarım ve hayvancılık olan Siirt’in ekonomik faaliyetlerini çeşitlendirmek, canlandırmak, faaliyet alanlarını genişletmek ve şehri modern şehirler seviyesine getirmek amacıyla çeşitli projeler geliştiren Siirt Belediyesi, proje alanlarında ihtiyaç duyduğu personeller için internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayarak bütün vatandaşlarını bilgilendirmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

Siirt Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kaynaklarını akılcı bir şekilde kullanarak Siirt’in gelişmesini sağlama hedefinde olan Siirt Belediyesi, bu hususta İşkur yetkilileri ile görüşmeler yaparak bazı alanlarda ortak hareket etmeye karar vermiştir.

Bu nedenle bünyesine alacağı personellerin internet sitesinden yayınladığı iş başvuru formunu doldurmalarını ya da İşkur büroları aracılığıyla yapılan mülakatlara katılmalarını isteyen Siirt Belediyesi, başvuruları insan kaynakları birimi yetkilileri aracılığıyla değerlendirmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Siirt  İş İlanları

Siirt iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Siirt iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Siirt iş ilanları

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Siirt iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Kurtalan belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Baykan belediyesi iş ilanları içi tıklayın.

6 Yorum

 1. HALİL İBRAHİM ATAKER 4 Nisan 2014

  siirtliyim makina teknikeri yüksek okul mezunuyun[E+G+A2}ehliyet sahibiyim kazıcı yükleyici operatörü olarak şirvan maden köyünde çalıştım kamyon otobüs vb. araç kullana biliyorum DEGERLENDİRMEYE ALINIRSA MEMNUN OLURUM TŞK CEP.05465999989 SİİRT MERKEZ

 2. SAYİRE EREN 3 Haziran 2014

  merhaba ben Siirtliyim 4 yıllık kamu yönetimi bölümü mezunu oldum. kendi memleketimde çalışmak istiyorum değerlendirirseniz çok sevinirim. tel:05413409318

 3. yusuf 7 Haziran 2014

  Merhaba ben Siirt eruh taşkonak lıyım.Adım YUSUF soyadım YILMAZ 1981doğumluyum.2 yıllık veteriner teknikeriyim.E ve A2 ehliyetim var.Bilgisayar işletmenlik sertifikası aynı zamanda bilgisayar donanımcısıyım.3 yıl ücretli öğretmenlik kendi memleketimde.1,5 yıl Van da bilgisayar dükkanını işlettim.is konusunda çok yönlüyüm. DEGERLENDİRMEYE ALINIRSA MEMNUN OLURUM TŞK CEP.05423784876 SİİRT MERKEZ

 4. mehmet 13 Haziran 2014

  ben siirt merkezde mehmet siirt belediyesinde parke işinde çalıştım şimdi işim yok 5 aydır iş sizim evliyim bir çocuğum var perişan oldum belediyede ne iş olsa yaparım çöpçülük te olsa yaparım başkanım rıca ederim yardım cı olun 05428463176

 5. FERHAT GÜL 16 Ağustos 2014

  Merhaba ben siirtliyim 2 yıllık muhasebe veri uygulamaları muzunuyum. kendi memleketimde çalışmak istiyorum. değerlendirirseniz mutlu olurum.Tel. 054 902 27 90

 6. FERHAT GÜL 16 Ağustos 2014

  Merhaba ben siirtliyim 2 yıllık muhasebe veri uygulamaları muzunuyum. kendi memleketimde çalışmak istiyorum. değerlendirirseniz mutlu olurum.Tel. 0541 902 27 90

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir