Siirt Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Siirt Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Siirt iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın.

siirt belediyesi personel alımı

Siirt Belediyesi vatandaşlara daha hızlı ve kaliteli sunabilmek için yıl içerisinde farklı zamanlarda personel alımı yapıyor. Resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan ilanlarla ile yapılan alımlara birçok vatandaş başvuruda bulunabiliyor. Başvurular ile ilgili süreç ilanlarda ayrıntılı bir şekilde ifade ediliyor. Bu çerçevede Siirt Belediyesinin iş ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen vatandaşların belediyenin yayınlamış olduğu iş ilanlarını takip etmeleri gerekiyor.

Siirt Belediyesi İş İlanları

Siirt Belediyesi iş ilanlarını yıl içerisinde çeşitli zamanlarda yayınlıyor. İnternet sitesi üzerinden yayınlanan ilanlarda hangi kadrolar için alım yapılacağı ve başvuru sürecinin nasıl işleyeceği noktasında açık bir şekilde bilgi veriliyor. Bu bağlamda ilanda istenen şartları karşılayan vatandaşlar belediyenin iş ilanlarına başvuruda bulunabilirler. Belediye başvuru formu üzerinden başvuruları topluyor.

Siirt Belediyesi Personel Alımı

Siirt Belediyesi personel ihtiyacını gidermek ve işçi ihtiyacını karşılamak için personel alımı yapıyor. İşçi, memur, zabıta memuru, itfaiye memuru, güvenlik elemanı gibi kadrolar için alım yapan belediye bu sayede vatandaşlara daha kaliteli hizmet sunmayı amaçlıyor. Bu bağlamda personel alımları belediye tarafından senenin farklı zamanlarında yapılıyor. Hem resmi internet sitesi üzerinden hem de İŞKUR üzerinden başvuru alan belediye bu noktada önemli sayıda vatandaşa istihdam sağlıyor.

Siirt Belediyesi Engelli/Özürlü Personel Alımı

Siirt Belediyesi personel alımlarında engelli vatandaşlara öncelik sağlıyor. Yıl içerisinde yapılan alımlarda alınacak kadro sayısının en az dörtte biri oranında engelli personel alımı yapılıyor. Belediyeye ait birimlerde çalışmak isteyen ve uygun pozisyonlar için başvuruda bulunmak isteyen vatandaşların engelli raporlarıyla birlikte belediyenin iş ilanlarına başvurması gerekiyor. Başvurular belediye tarafından değerlendirilerek süreç içerisinde sonuçlandırılıyor.

Siirt Belediyesi Sözleşmeli/Sözleşmesiz İşçi Alımı

Siirt Belediyesi yapacağı yatırımlar için iş gücü ihtiyacını yıl içerisinde işçi alımı yaparak gideriyor. Bu noktada belirli zamanlarda Fen İşleri Müdürlüğünde, Park ve Bahçeler Müdürlüğünde, Temizlik İşlerinde görevlendirilmek üzere sözleşmeli ve sözleşmesiz personel alımı yapan belediye böylece iş gücü ihtiyacını gidermiş oluyor. Başvuruda bulunmak isteyen vatandaşların iş ilanlarını takip ederek form üzerinden başvurularını tamamlamaları gerekiyor.

Siirt Belediyesi Zabıta Alımı

Siirt Belediyesi 25 adet zabıta memuru alacağını açıkladı. Zabıta Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere kadın veya erkek fark etmeden personel alımı yapacak olan belediye bunun için şartları internet sitesi üzerinden yayınladı. Bu noktada en az lise mezunu ve en az 60 KPSS puanına sahip olan, kamusal haklarından mahrum olmayan ve yüz kızartıcı suça bulaşmamış vatandaşların başvuru yapabileceği belirtiliyor. İstenen belgeler ve başvuru formu doldurularak tamamlanan başvuru neticesi kısa sürede sonuçlanıyor.

Siirt Belediyesi Özel Güvenlik Alımı

Siirt Belediyesi belediyenin özel güvenlik personeli ihtiyacını karışılmak için özel güvenlik personeli alımı yapıyor. Belediyeye ait kamu binalarında, park ve bahçelerde, kamuya açık alanlarda görevlendirilmek üzere yapılacak olan güvenlik personeli alımları belediyenin internet sitesi üzerinden yayınlayacağı ilanlarla alınıyor. Bu noktada başvuracak vatandaşların özel güvenlik sertifikasınasahip olmaları, bedeni olarak herhangi bir engelinin ve sağlık probleminin olmaması gerekiyor. Bu şartları taşıyan vatandaşlar iş başvurusunda bulunabilirler.

Siirt Belediyesi İş Başvurusu

Siirt Belediyesi iş başvurularını iş ilanlarında yer alan başvuru formu üzerinden alıyor. Başvuru formunu eksiksiz, dikkatli ve doğru bir şekilde doldurarak başvuruyu tamamlamak mümkün oluyor. Bunun yanında belediyenin başvuru için istediği belgeleri de başvuru tarihlerinde teslim etmek gerekiyor. Bu noktada iş başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar belediyenin resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan iş ilanlarını takip etmek durumundalar.

Siirt Belediyesi Duyurular

Siirt Belediyesi yapmış olduğu yatırımlar ve hizmetlerle ilgili bilgileri ve şehirde günlük alınan karaları internet sitesi üzerindeki duyurular sayfasından yayınlıyor. Burayı takip eden vatandaşlar belediyenin faaliyetleriyle ilgili bilgi sahibi oluyorlar. Belediyenin personel alım ilanları da duyurular sayfasından yayınlanıyor. Bu noktada iş başvurusu ile ilgili her türlü ayrıntı buradan paylaşılıyor. Bu çerçevede iş başvurularını kaçırmamak için duyurular sayfasının takip edilmesi gerekiyor.

Siirt Belediyesi Çalışılabilecek Birimler

Siirt Belediyesi bünyesindeki birimlerde oluşan personel eksikliğini gidermek için personel alımı yapıyor. Bu bakımdan vatandaşlar çalışabilecekleri uygun kadrolar için başvuru yapabiliyorlar. Bu çerçevede Siirt Belediyesinde iş başvurusunda bulunulacak birimler arasında Fen İşleri Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Ruhsat Müdürlüğü, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, SİSKİ Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü gibi birimler bulunuyor.

Güncel Siirt İş İlanları için TIKLAYIN.

10 Comments

  1. Merhaba adım uğur mardinliyim yvalikta doğdum büyüdüm siirte taşınıyorum eşim jstedigi için ehliyetim var şoförlük yaparım asıl meslegim mobilya ustası PVC dograma ustalığım da var elimden her iş geliyo pratik ve el becerim yüksektir…05416913427

  2. Merhaba ben siirtliyim 15 yıllık özel sektörde muhasebeci olarak çalıştım.Ticaret lise mezunuyum.Aynı zamanda E ehliyetim ve src belgelerim de var.Bende Siirt belediye bünyesinde çalışmak istiyorum..

  3. Merhaba Ben siirtliyim adım veysi kızılarslan 2 senedir park ve bahçede çalisiyordum tırpan kulanmayı biliyorum tıraktör kulanmayi biliyorum budama yapmayı biliyorum itme motor kulanmayi biliyorum pezaj işindende anliyorum

  4. Merhaba ben siirtliyim üniversite mezunuyum işsizim büro elemanı olarak çalışmak istiyorum değerlendirirsiniz sevinirim.

  5. Merhaba ben siirtliyim 2 yıllık muhasebe veri uygulamaları muzunuyum. kendi memleketimde çalışmak istiyorum. değerlendirirseniz mutlu olurum.Tel. 0541 902 27 90

  6. Merhaba ben siirtliyim 2 yıllık muhasebe veri uygulamaları muzunuyum. kendi memleketimde çalışmak istiyorum. değerlendirirseniz mutlu olurum.Tel. 054 902 27 90

  7. ben siirt merkezde mehmet siirt belediyesinde parke işinde çalıştım şimdi işim yok 5 aydır iş sizim evliyim bir çocuğum var perişan oldum belediyede ne iş olsa yaparım çöpçülük te olsa yaparım başkanım rıca ederim yardım cı olun 05428463176

  8. Merhaba ben Siirt eruh taşkonak lıyım.Adım YUSUF soyadım YILMAZ 1981doğumluyum.2 yıllık veteriner teknikeriyim.E ve A2 ehliyetim var.Bilgisayar işletmenlik sertifikası aynı zamanda bilgisayar donanımcısıyım.3 yıl ücretli öğretmenlik kendi memleketimde.1,5 yıl Van da bilgisayar dükkanını işlettim.is konusunda çok yönlüyüm. DEGERLENDİRMEYE ALINIRSA MEMNUN OLURUM TŞK CEP.05423784876 SİİRT MERKEZ

  9. merhaba ben Siirtliyim 4 yıllık kamu yönetimi bölümü mezunu oldum. kendi memleketimde çalışmak istiyorum değerlendirirseniz çok sevinirim. tel:05413409318

  10. siirtliyim makina teknikeri yüksek okul mezunuyun[E+G+A2}ehliyet sahibiyim kazıcı yükleyici operatörü olarak şirvan maden köyünde çalıştım kamyon otobüs vb. araç kullana biliyorum DEGERLENDİRMEYE ALINIRSA MEMNUN OLURUM TŞK CEP.05465999989 SİİRT MERKEZ

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*