Sinop Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Sinop Belediyesi Personel Alımı

1924 yılında Kastamonu’dan ayrılarak il haline getirilen Sinop, bugün 300 bini aşan nüfusa sahip olan ve Orta Karadeniz Bölgemizde yer alan bir ilimizdir.

Sinop belediyesi işçi alımı

Sinop Belediyesi Personel Alımı

Sevgi ve saygıya dayalı, güler yüzlü, şeffaf bir yönetim anlayışı ile tarihine sahip çıkan, yenliklere açık hızlı ve kaliteli hizmet üreten Sinop Belediyesi, her alanda örnek bir belediye olmak hedefiyle yürüttüğü çalışmalar kapsamında personel alımı yapacağını duyurdu.

Sinop Belediyesi İşçi Alımı

İstihdam yetersizliği sebebiyle sürekli olarak göç veren şehrine yeni istihdam alanları oluşturma gayretinde olan Sinop Belediyesi, bu bağlamda oluşturduğu proje alanlarında ve mevcut bazı birimlerinde çalıştırmak üzere taşeron işçi ve sözleşmeli işçi alınacağını açıkladı.

Sinop Belediyesi İş İlanları

Tarım, hayvancılık, ticaret, kültürel ve sosyal faaliyetleriyle insanların gelişimine katkı sağlayan, örnek, modern ve güvenli “esenlik şehri” ni oluşturma misyonuyla birçok alanda projeler geliştiren Sinop Belediyesi, internet sitesinden yaptığı açıklama ile bazı birimlerde kadrolar açıldığını ve buna bağlı olarak engelsiz/engelli personel alımı yapılacağını belirtti.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

Sinop Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sinop Belediyesi bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşların Sinop Belediyesi resmi internet sitesi üzerinde yayınlanan iş başvuru formunu doldurmaları, belediye binasında yer alan insan kaynakları birimine giderek başvurularını iletmeleri ya da İşkur tarafından açılan işçi alım görüşmelerine giderek ön başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Yapılan bütün başvuruların Belediye yetkilileri tarafından değerlendirileceği bilgisini veren Sinop Belediyesi, personeli olmayı hak kazanan adaylara insan kaynakları birimi tarafından bilgi verileceğini ve işe alım sürecinin başlatılacağını da belirtti.

Bilgi için tıklayın.

Sinop  İş İlanları

Sinop iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Sinop iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Sinop iş ilanları

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Sinop iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Boyabay belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Gerze belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Ayancık belediyesi iş ilanları için tıklayın.

9 yorum

 1. Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 61 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

 2. 1985 Yılın da kastamonu merkez doğdum ANKARA ÜNİVERSİTE ( EL SANATLARI ) MEZUNUM,ANADOLU ÜNİVERSİTE 4 sınıf işletme okuyorum.Bilgisayar işletmenliği sertifikan var,işaret dili öğretici ve tercüman eğitim sertifikası,ÜCRETLİ USTA ÖĞRETİCİ SEMİNERİ SERTİFİKASI,çocuk bakım eleman eğitim sertifikası,okul öncesi eğitim semineri sertifikası,KASTAMONU Halk eğitimde ücretli usta öğreticil yaptım işsizim işe ihtiyaçım var allah rızası icin iş verin 0536 589 98 03

 3. 26 yasındayım makına teknıkerıyım unuverste mezunuyum beledıyenızın bunyesınde görev almak ıstıyorum.yetkılılerın bana yardımcı olmasını ıstıyorum malatyada ıkamet edıyorum ama ıgdırda yerlesebılırım bı sorun olmaz 05347979260

 4. 27 YASINDAYIM SİNOP TA İKAMET EDİYORUM. 3 YILA ASKIN UZMAN ÇAVUŞ GÖREVİNDE BULUNUP KENDİ İSTEĞİMLE FESH ETTİM. DURUMUMA UYGUN KADROYA ATANMAK İSTİYORUM. 532 713 39 38 İYİ ÇALIŞMALAR….

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*