Sinop Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Sinop Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Sinop iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın.

Sinop Belediyesi Personel Alımı

Ülkemizin en kuzeyinde yer alan Sinop hem doğal güzellikleri hem de turizm açısından barındırdığı potansiyeli ile gelişime açık bir şehir. Bu bağlamda Sinop Belediyesi de bunu destekleyecek yatırımlarla Sinop’a önemli hizmetler yapıyor. Bu hizmetleri daha fazla yapabilmek ve vatandaşlara daha kaliteli hizmet sunmak adına yıl içerisinde farklı zamanlarda personel alımı yapıyor. Hem bünyesindeki birimler için hem de belediyeye bağlı iştirak şirketleri için alım yapan Sinop Belediyesi önemli sayıda vatandaşı istihdam ediyor.

Sinop Belediyesi İş İlanları

Bir kamu kuruluşu olarak Sinop Belediyesi senenin farklı zamanlarında personel alımı yapıyor. Bu çerçevede yıl içerisinde farklı zamanlarda iş ilanları yayınlayan belediye bu sayede vatandaşların iş başvurusu yapmasını da kolaylaştırmış oluyor. Bu çerçevede Sinop Belediyesine iş başvurusunda bulunmak isteyen Belediyesivatandaşların belediyenin resmi internet sitesini takip etmeleri gerekiyor. Ayrıca iş ilanları noktasında sürekli güncel utulan sitemizi de takip edebilirsiniz.

Sinop Belediyesi Personel Alımı

Sinop Belediyesi bünyesindeki birimlerde oluşan personel eksikliğini ve daha fazla personel ihtiyacını gidermek adına personel alımı yapıyor. Bu doğrultuda işçi, şoför, zabıta, güvenlik personeli, temizlik görevlisi, itfaiye memuru, memur kategorilerinden alım yapılıyor. Personel alımlarına başvuruda bulunmak isteyen vatandaşların uygun gördükleri kadrolar için başvurularını başvuru tarihleri arasında tamamlamaları gerekiyor. İş başvuruları belediye tarafından incelendikten sonra hızlı bir şekilde tamamlanıyor.

Sinop Belediyesi Engelli/Özürlü Personel Alımı

Sinop Belediyesi personel alımlarında engelli vatandaşlar için de kadro ayırıyor. Personel alımı için açılan kadroların en az dörtte biri engelli personeller için kullanılıyor. Bu doğrultuda ihtiyaç duyulan uygun birimlerde istihdam edilmek üzere engelli personel alımı yapılıyor. İş başvurusunda bulunmak isteyen engelli vatandaşların engelli raporlarıyla birlikte başvuru formunu doldurarak başvuruyu tamamlamaları gerekiyor.

Sinop Belediyesi Sözleşmeli/Sözleşmesiz İşçi Alımı

Sinop Belediyesi işçi açığını kapatmak için ve yaptığı yatırımlarda çalışmak üzere yıl içerisinde işçi alımı yapıyor. Fen işlerinde, temizlik işlerinde, park ve bahçelerde ve daha farklı yerlerde istihdam edilen işçiler sözleşmeli ve sözleşmesiz olarak istihdam ediliyor. Bu noktada işçi olarak iş başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar başvuru tarihlerini takip ederek başvuruda bulunabilirler. Alınan işçilerin sözleşmeli veya sözleşmesiz olsun bütün kanuni hakları belediye tarafından korunuyor.

Sinop Belediyesi Zabıta Alımı

Sinop Belediyesi zabıta birimini güçlendirmek ve bu doğrultuda belediye eliyle yapılan denetimleri artırmak için eksik kadrolara zabıta memuru alımı yapıyor. En az lise mezunu olan, B sınıfı ehliyete sahip, kamu haklarından mahrum olmayan ve yüz kızartıcı suça bulaşmamış vatandaşlar başvuruda bulunabiliyorlar. Ayrıca başvuru için en az 60 KPSS puanına sahip olmak gerekiyor. Bu çerçevede internet sitesi üzerindeki başvuru formunu doldurarak başvuru tamamlanabilir.

Sinop Belediyesi Özel Güvenlik Alımı

Sinop Belediyesi özel güvenlik personeli ihtiyacını gidermek için özel güvenlik elemanı alımı yapıyor. Belediyeye ait kamu binalarında ve belediye iştiraklerinde görevlendirilmek üzere özel güvenlik elemanı alan Sinop Belediyesi başvuru şartlarını personel alım ilanlarında yayınlıyor. Buna göre özel güvenlik eğitimi sertifikasına sahip olan ve sağlık açısından herhangi bir problemi olmayan vatandaşlar iş başvurusunda bulunabilecekler.

Sinop Belediyesi İş Başvurusu

Sinop Belediyesi yıl içerisinde farklı zamanlarda açtığı personel alım ilanları için iş başvurularını resmi internet sitesi üzerinden alıyor. İş ilanında yer alan başvuru formunu dikkatli ve eksiksiz bir şekilde doldurmak başvuru için yeterli oluyor. Bununla birlikte başvurulan kadro ile ilgili istenen evrakların da belediyeye iletilmesi gerekiyor. Böylece iş başvurusu tamamlanmış oluyor.

Sinop Belediyesi Duyurular

Sinop Belediyesi internet sitesini aktif bir şekilde kullanıyor. Özellikle duyurular sayfasından hem belediye ile ilgili hem de şehirle ilgili birçok bilgi yayınlanıyor. Bu doğrultuda personel alım ilanlarını da buradan yayınlayan belediye başvuru süreci ile ilgili her bilgiyi buradan paylaşıyor. Bu bağlamda iş başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşların belediyenin duyurular sayfasını takip etmeleri gerekiyor.

Sinop Belediyesi Çalışılabilecek Birimler

Sinop Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren ve vatandaşlara hizmet noktasında çalışan birçok birim bulunuyor. Personel alımları bu birimlerde oluşan kadro ihtiyacına göre şekilleniyor. Bu bağlamda Sinop Belediyesinde çalışılabilecek birimler arasında İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü gibi birimler yer alıyor.

Güncel Sinop İş İlanları için TIKLAYIN.

10 Comments

  1. İnşaat teknikeri mezunuyum. 22 yaşındayım. Sinopta yaşıyorum. Durumuma uygun kadroda yer almak istiyorum. İlgilenirseniz çok mutlu olurum.

  2. Uzman çavuşum.zabıta olarak görev yapmak isterim eğer uygun görürseniz .tel..05384451063

    • Tır şoforüyüm şoför olarak sizlerle çalışmak isterim yaş 55 emekliyim karakum da oturuyorum

  3. dört yıllık iktisat bölümü mezunuyum bilgisayar sertifikam var .yardımcı olursanız sevinirim

  4. Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 61 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

  5. 1985 Yılın da kastamonu merkez doğdum ANKARA ÜNİVERSİTE ( EL SANATLARI ) MEZUNUM,ANADOLU ÜNİVERSİTE 4 sınıf işletme okuyorum.Bilgisayar işletmenliği sertifikan var,işaret dili öğretici ve tercüman eğitim sertifikası,ÜCRETLİ USTA ÖĞRETİCİ SEMİNERİ SERTİFİKASI,çocuk bakım eleman eğitim sertifikası,okul öncesi eğitim semineri sertifikası,KASTAMONU Halk eğitimde ücretli usta öğreticil yaptım işsizim işe ihtiyaçım var allah rızası icin iş verin 0536 589 98 03

  6. 26 yasındayım makına teknıkerıyım unuverste mezunuyum beledıyenızın bunyesınde görev almak ıstıyorum.yetkılılerın bana yardımcı olmasını ıstıyorum malatyada ıkamet edıyorum ama ıgdırda yerlesebılırım bı sorun olmaz 05347979260

  7. 27 YASINDAYIM SİNOP TA İKAMET EDİYORUM. 3 YILA ASKIN UZMAN ÇAVUŞ GÖREVİNDE BULUNUP KENDİ İSTEĞİMLE FESH ETTİM. DURUMUMA UYGUN KADROYA ATANMAK İSTİYORUM. 532 713 39 38 İYİ ÇALIŞMALAR….

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*