Sinop Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Sinop Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Sinop iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın. Eşsiz doğası ve tabiatıyla birçok kişi tarafından sevilen kentlerden biri olan Sinop her geçen gün hızlı bir şekilde büyümektedir. Bu nedenle yeni hizmet, proje, faaliyet ve etkinliklere olan ihtiyaç da yükselmektedir. Sinop Belediyesi bu gibi talepleri kaliteli bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Bu sırada gerekli olan personel için gerekli alımlar yapılmaktadır. Bunun yanı sıra belediye kurumsal olarak büyümeye devam ettiği yeni alımlara da ihtiyaç olmaktadır. İştirakleri de bunlara dahildir. Sinop Belediyesi tüm çalışanlarına eşit davranmakta, sosyal haklardan tatmin edici düzeyde yararlandırmaktadır.

İş arıyorsanız belediye tarafından sunulan bu imkanlar büyük fırsatlar meydana getirmektedir. Bunların tümünü inceledikten sonra yetkinliklerinize en çok hitap edene başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Ancak öncesinde aktif ilanların olması gerektiği unutulmamalıdır. Düzenli olarak takip etmek bu nedenle tavsiye edilmektedir.

Bunun yanı sıra belediyelerin kamu kurumu olduğu da unutulmamalıdır. Bu nedenle bir takım pozisyonlar, adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı gerektirebilir. Söz konusu sınav ÖSYM tarafından gerçekleştirilmekte olup, sınava katılmak tavsiye edilir.

Sinop Belediyesi Personel Alımı

Sinop Belediyesi İş İlanları

Belediyeler de diğer kamu kurumları gibi personel almaktadır. İş arayan ve devlette çalışmak isteyenler, yaşadıkları şehirde bulunan belediyeleri ilk sırada düşünmektedir. Çünkü bu kurumlar şehrin ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilmek, büyüyen yapının gerekliliklerini sağlamak gibi nedenlerle yeni personel almaktadır.

Sinop Belediyesi de bu bakımdan çalışan almaktadır. Ancak her yılın belirli dönemleri geldiğinde yayınlanmadığı için, düzenli olarak kontrol etmeniz gerekir. Aktif ilanı bulduktan sonra yetkinliklerinize ne kadar uygun olduğuna bakmanız, başvuruyu buna göre gerçekleştirmeniz gerekir. Müracaat edilebilecek pozisyonlar oldukça fazla olup bazıları,

 1. Çaycı,
 2. Zabıta,
 3. Şoför,
 4. Park ve Bahçe İşçisi,
 5. Güvenlik,
 6. İşçi,
 7. Memur,
 8. Temizlik İşleri Görevlisi,
 9. Arşivci gibidir.

Bunların dışında da adayların başvuru gerçekleştirebileceği pozisyonlar bulunur. Eğer düzenli incelerseniz yayınlandığında görebilir, hemen müracaat edebilirsiniz.

Sinop Belediyesi İşçi ve Personel Alımı

Sinop Belediyesi kurumsal anlamda büyük bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla birçok pozisyon vardır. Lakin başvuru gerçekleştirilebilmesi için açık ilanların, gereksinimlerin olması gerekir. Belediye tarafından yayınlanan ilanlar sadece memuriyet kadrolarıyla ilişkin olmayabilir. İşçi alımları da sıklıkla gerçekleştirilmektedir.

Bunlara başvurmak istiyorsanız, son başvuru tarihine dikkat etmeniz gerekir. Bu nedenle hangi kaynaklardan takip edebileceğiniz bilinmelidir. Sinop Belediyesinin kendi sitesi bunun için ilk seçenektir. Ayrıca ilan.gov.tr, İŞKUR gibi platformlar da değerlendirebileceğiniz opsiyonlar içerisindedir.

Sinop Belediyesi İş Başvurusu

Sinop Belediyesine iş başvurusu yapmak istiyorsanız ilanı kontrol etmeniz yeterlidir. Adayların hangi evraklarla hangi adrese başvurması gerektiği gibi bilgiler burada yazılıdır. Gereklilikleri sağlıyorsanız, yetkinlikleriniz de uyumluysa başvuru işlemleri böylece tamamlanabilir.

Sinop İş İlanları

Sinop iş imkanları bakımından gelişmiş bir şehirdir. Bu nedenle kamu kurumları haricinde özel sektörde de çok sayıda fırsat vardır. Kariyer platformları aracılığıyla bunları takip edebilir, ardından gerekli başvuruları gerçekleştirebilirsiniz.

No Pozisyonlar
1 Araçlı Operasyon Elemanı- Sinop/Merkez
2 Yazılım Uzmanı
3 Fizyoterapist- Fizik Tedavi Uzmanı
4 Çankaya Bölge İl Temsilcileri
5 Satış Danışmanı – Sinop
6 Dönemsel Saha Satış Destek Elemanı
7 Satış ve Pazarlama Temsilcisi
8 Personel ve İdari İşler Uzmanı
9 Yazılım Uzmanı
10 Akaryakıt Dolum Personeli
11 Tesis Uzmanı
12 Kurye

Güncel Sinop İş İlanları için TIKLAYIN.

10 Comments

 1. İnşaat teknikeri mezunuyum. 22 yaşındayım. Sinopta yaşıyorum. Durumuma uygun kadroda yer almak istiyorum. İlgilenirseniz çok mutlu olurum.

 2. Uzman çavuşum.zabıta olarak görev yapmak isterim eğer uygun görürseniz .tel..05384451063

  • Tır şoforüyüm şoför olarak sizlerle çalışmak isterim yaş 55 emekliyim karakum da oturuyorum

 3. dört yıllık iktisat bölümü mezunuyum bilgisayar sertifikam var .yardımcı olursanız sevinirim

 4. Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 61 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

 5. 1985 Yılın da kastamonu merkez doğdum ANKARA ÜNİVERSİTE ( EL SANATLARI ) MEZUNUM,ANADOLU ÜNİVERSİTE 4 sınıf işletme okuyorum.Bilgisayar işletmenliği sertifikan var,işaret dili öğretici ve tercüman eğitim sertifikası,ÜCRETLİ USTA ÖĞRETİCİ SEMİNERİ SERTİFİKASI,çocuk bakım eleman eğitim sertifikası,okul öncesi eğitim semineri sertifikası,KASTAMONU Halk eğitimde ücretli usta öğreticil yaptım işsizim işe ihtiyaçım var allah rızası icin iş verin 0536 589 98 03

 6. karo ve kalebodur ustası çalışmak şstiyorum sözleşmeli saygılar 05432766307

 7. 26 yasındayım makına teknıkerıyım unuverste mezunuyum beledıyenızın bunyesınde görev almak ıstıyorum.yetkılılerın bana yardımcı olmasını ıstıyorum malatyada ıkamet edıyorum ama ıgdırda yerlesebılırım bı sorun olmaz 05347979260

 8. 27 YASINDAYIM SİNOP TA İKAMET EDİYORUM. 3 YILA ASKIN UZMAN ÇAVUŞ GÖREVİNDE BULUNUP KENDİ İSTEĞİMLE FESH ETTİM. DURUMUMA UYGUN KADROYA ATANMAK İSTİYORUM. 532 713 39 38 İYİ ÇALIŞMALAR….

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*