Sivas Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021


Sivas Belediyesi Personel Alımı

Sivas Belediyesi personel alımı yapacak!

Tarih boyunca bir çok medeniyete yurt olmuş çok eski bir yerleşim yeri olan Sivas, Türk İstiklâl Savaşının ve Türkiye Cumhuriyetinin temellerinin atıldığı yakın tarihimizde de mühim roller oynamış bir tarih şehridir.

Kuruluşundan bugüne iktisadi, siyasî, askeri ve kültürel önemini daima muhafaza etmiş olan Sivas Belediyesi, Anadolu’nun bağrında çok özel bir yere sahip olan Sivas’ı tarihi değerlerine bağlı kalarak kalkındırmak adına çeşitli çalışmalar yürütmektedir.

Bu çalışmalara hız kazandırma doğrultusunda zaman zaman personele ihtiyacı olan Sivas Belediyesi, çok sayıda personel alımı yapmaktadır.

Sivas Belediyesi Personel Alımı

Sivas Belediyesi İşçi Alımı

Son dönemlerde yaptığı personel alımlarında çalışanlarını sözleşmeli işçi olarak kadrosuna dahil eden Sivas Belediyesi’nin temizlik işleri birimi başta olmak üzere kadro açığı olan birimlerine alacağı personellerini yine sözleşmeli işçi kadrosuyla istihdam edeceği tahmin edilmektedir.

Sivas Belediyesi İş İlanları

Kadrosuna alacağı personeller ile ilgili bütün detayları resmi internet sitesinden yayınladığı iş ilanı ile duyuran Sivas belediyesi, kadrosuna almayı planladığı yeni personeller ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapmamıştır. Fakat belediyenin yaptığı projeler ve çeşitlendirdiği faaliyetler sebebiyle artan personel ihtiyacını karşılamak amacıyla personel alımı yapacağı öngörülmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci

Sivas Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sivas Belediyesi kadrosunda sözleşmeli işçi olarak çalışmak isteyen vatandaşların belediyenin internet sitesinde iş ilanını yayınlaması ile birlikte, iş başvuru formunu eksiksiz doldurmaları gerekmektedir.

Sivas Belediyesi insan kaynakları birimi tarafından değerlendirilen başvuruları olumlu sonuçlanan adaylara insan kaynakları yetkilileri tarafından geri dönüş yapılmakta ve işe alım süreci başlatılmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Sivas İş İlanları

Sivas iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Sivas iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Sivas iş ilanları

  • Engelli Satış Danışmanı – Sivas
  • Mağaza Satış Temsilcisi / Sivas

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Sivas iş ilanlarına bakabilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*