Şırnak Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Şırnak Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Şırnak belediyesi iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın.

Şırnak yıllardır terör ve farklı olaylarla anılan bir şehir olması sebebiyle belediye noktasında da zayıf kalmıştır. Ancak son yıllarda Şırnak Belediyesi önemli atılımlar gerçekleştirmiş ve önemli yatırımlara imza atmıştır. Bu bağlamda bu yatırımların devam edebilmesi ve vatandaşlara daha kaliteli hizmet sunmak adına personel alımı yapıyor. Güçlü bir personel kadrosuna sahip olmak isteyen belediye bu noktada yıl içerisinde farklı zamanlarda personel alımı yapıyor.

Şırnak Belediyesi İş İlanları

Şırnak Belediyesi personel alımı için iş ilanları yayınlıyor. İlanlar için net bir tarih olmasa da yıl içerisinde farklı zamanlarda internet sitesi üzerinden iş ilanları yayınlıyor. Bu çerçevede Şırnak Belediyesinin iş ilanlarına başvurmak isteyen vatandaşların sürekli olarak belediyenin resmi internet sitesini takip etmeleri gerekiyor. Ayrıca iş ilanları ile ilgili sürekli güncellenen sitemizi de takip ederek ilanlardan haberdar olabilirsiniz.

Şırnak Belediyesi Personel Alımı

Şırnak Belediyesi personel kadrosunu güçlendirmek ve boş pozisyonları doldurmak için personel alımı yapıyor. Bu bağlamda bünyesinde faaliyet gösteren birimler için zabıta memuru, özel güvenlik elemanı, işçi, temizlik işçisi, itfaiye memuru, memur ve diğer pozisyonlar için alım yapıyor. Bu çerçevede iş başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşların uygun olan kadroları değerlendirip başvurularını gerekli tarihler arasında tamamlamaları gerekiyor.

Şırnak Belediyesi Engelli/Özürlü Personel Alımı

Şırnak Belediyesi personel alımlarında kadroların elverdiği kadar engelli personel alımı da yapıyor. Ancak bunun için engelli vatandaşların raporlarını belediyeye iletmeleri gerekiyor. Ayrıca iş başvurusu için başvuru formu üzerinden başvurularını tamamlamaları gerekiyor. Yapılan başvurular belediye tarafından değerlendiriliyor. Sonuçlar başvuru sahibine olumlu veya olumsuz olarak iletiliyor. Bu bakımdan engelli vatandaşlar Şırnak Belediyesine iş başvurusunda bulunabilirler.

Şırnak Belediyesi Sözleşmeli/Sözleşmesiz İşçi Alımı

Şırnak Belediyesi yaptığı hizmetleri daha ileriye götürmek adına ve hizmetlerinde ihtiyaç duyduğu beden işçisi ihtiyacını karşılamak için işçi alımı yapıyor. Alımlarda Şırnak’ta ikameteden vatandaşlara öncelik tanınıyor. Bu çerçevede özellikle Fen İşleri, Temizlik İşleri, Park ve Bahçeler ile Su ve Kanalizasyon işleri gibi birimler için işçi alımları yapılıyor. Hem sözleşmeli hem de sözleşmesiz olarak yapılan alımlarda Şırnak Belediyesi işçilerin sosyal ve kamusal haklarını güçlü bir şekilde koruyor.

Şırnak Belediyesi Zabıta Alımı

Şırnak Belediyesi zabıta birimini güçlendirmek istiyor. Bu bakımdan zabıta memuru alımı yapıyor. Erkek ve kadın fark etmeden ilanda belirtilen şartları karşılayan vatandaşlar başvuruda bulunabilirler. Başvuru şartları arasında en az lise mezunu olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, yüz kızartıcı suça bulaşmış olmamak ve KPSS’den en az 60 puan almak bulunuyor. Bu şartları taşıyan vatandaşlar iş başvurusunda bulunabilirler.

Şırnak Belediyesi Özel Güvenlik Alımı

Şırnak Belediyesi özel güvenlik personeline ihtiyaç duyuyor. Özellikle belediyeye ait kamusal alanlarda ve halka açık park ve bahçelerde görevlendirilmek üzere özel güvenlik personeli alımı yapıyor. Bu noktada özel güvenlik eğitimi sertifikasına sahip olan vatandaşların başvuruda bulunabileceği belirtiliyor. Başvurular belediyenin resmi internet sitesi üzerindeki başvuru formu üzerinden yapılıyor. Formu dikkatli ve eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra sağlık raporu ile birliktebelediyeye başvuruda bulunmak gerekiyor.

Şırnak Belediyesi İş Başvurusu

Şırnak Belediyesi ş başvurusunda bulunmak isteyenler için büyük kolaylıklar sağlıyor. İnternet sitesi üzerinden yayınladığı ilanlarla personel alımı yapacağını duyuran belediye personel alımı için yayınlanan ilanlara başvuruları da yine internet sitesi üzerindeki başvuru formu üzerinden alıyor. Bu bağlamda başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurmak iş başvurusu için yeterli oluyor. Bununla birlikte istenen belgelerin de belediyeye teslim edilmesi gerekiyor.

Şırnak Belediyesi Duyurular

Şırnak Belediyesi personel alımları da dahil olmak üzere birçok bilgiyi ve kararı internet sitesi üzerindeki duyurular sayfasından paylaşıyor. Bu noktada iş başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşların belediyenin duyurular sayfasını takip etmeleri gerekiyor. Bununla birlikte iş başvuru süreciyle ilgili nereye nasıl başvuru yapılacağı noktasında ayrıntılı bilgiler bu duyurularda açık bir şekilde ifade ediliyor.

Şırnak Belediyesi Çalışılabilecek Birimler

Şırnak Belediyesi yıl içerisinde farklı zamanlarda yaptığı iş alımlarını bünyesinde faaliyet gösteren birimler için yapıyor. Bu noktada belediye bünyesinde çalışılabilecek birçok birim yer alıyor. Bu birimler arasında Zabıta Müdürlüğü, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü, Park ve Bahçe İşleri Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü vb. birimler yer alıyor.

Güncel Şırnak İş İlanları için TIKLAYIN.

3 Comments

  1. Eski hükümlü mekanik ustasıyım dizel araç üzeri iş makinası küçük araçlar hepsinden anlıyorum

  2. saygı deger başkanım ben tuncelide uzman cavusum 9 ay sonra uzman cavuşlugu bırakıp zabıta veya mumurluga geçmek istiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*