İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Şırnak Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Şırnak Belediyesi Personel Alımı

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve tufandan sonra Nuh Peygamberin ilk yerleştiği yer olarak kabul edilen Şırnak, 16 Mayıs 1990 tarihinde Siirt ilinden ayrılarak Türkiye’nin 73. ili olmuştur.

Şırnak belediyesi işçi alımı

Şırnak Belediyesi Personel Alımı

Bulunduğu konumun yer şekilleri ve yaşanan terör olayları sebebiyle çok uzun süre belediyecilik faaliyetleri açısından durgun bir dönem geçiren Şırnak, son yıllarda toparlanmaya çalışmaktadır.

Şehrin vizyonunu değiştirmek ve şehri her anlamda kalkındırmak isteyen Şırnak Belediyesi, bu hedefleri doğrultusunda birçok proje geliştirmekte ve bu projeleri sırayla hayata geçirmektedir. Faaliyete geçen yeni yatırım alanlarında ve mevcut kadrosunda zaman zaman personel açığı oluşan Şırnak Belediyesi, bu açığını gidermek amacıyla kadrosuna yeni çalışanlar dâhil etmektedir.

Şırnak Belediyesi İşçi Alımı

Genellikle kadrosuna dâhil edeceği elemanlarını taşeron işçi statüsüyle çalıştıran Şırnak Belediyesi’nin temizlik işleri birimi başta olmak üzere yeni alacağı personellerini de taşeron işçi ya da sözleşmeli işçi olarak kadrolandıracağı öngörülmektedir.

Şırnak Belediyesi İş İlanları

Kadrosuna almak istediği personelleri internet sitesi aracılığıyla yayınladığı iş ilanları ile duyurmayı tercih eden Şırnak Belediyesi, yine sitesi üzerinden personel adaylarının ön başvurularını kabul etmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

Şırnak Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şırnak Belediyesi bünyesinde çalışmak ve belediyenin sağladığı sosyal haklara sahip olmak isteyen vatandaşların Şırnak Belediyesi internet sitesinde yayınlanan personel alım şartnamesini dikkatle incelemesi ve iş başvuru formunu doldurması gerekmektedir.

Sitesi üzerinden yayınladığı iş başvuru formunu ön başvuru olarak değerlendiren Şırnak Belediyesi insan kaynakları birimi, ön başvurusu onaylanan adayları mülakata tabi tutmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Şırnak  İş İlanları

Şırnak iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Şırnak iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Şırnak iş ilanları

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Şırnak iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Şırnak iline ait güncel personel alımı paylaşımları için Facebook sayfamızı beğenin.

Cizre belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Silopi belediyesi iş ilanları için tıklayın.

İdil belediyesi iş ilanları için tıklayın.

2 Yorum

 1. mustafa 1 Nisan 2014

  saygı deger başkanım ben tuncelide uzman cavusum 9 ay sonra uzman cavuşlugu bırakıp zabıta veya mumurluga geçmek istiyorum

 2. gamze 14 Kasım 2014

  kpss 64 aldımm sizin bünyenizde calışmak istiyorum. 2. ünv okumaktayım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All right reserved.