QNB Finansbank Personel Alımı ve İş İlanları 2021

QNB Finansbank’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. QNB Finansbank bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve QNB Finansbank personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1987 yılında kurulan QNB Finansbank, ülkemizin köklü bankaları arasında yer alır. Türkiye genelinde çok sayıda şubesi olan kurum, dönem dönem QNB Finansbank iş ilanları verir. Adayların, bunları güncel olarak takip etmesi gerekir. Ardından uyumlu ilanlara QNB Finansbank iş başvurusu yapılır. Tüm işlemler ve sınavlar tamamlandıktan sonra, QNB Finansbank insan kaynakları sonuçlar üzerine bilgilendirme gerçekleştirir.

Sektör Bankacılık
Kuruluş Yılı 1987
Çalışan Sayısı 10857
Web Sitesi https://www.qnbfinansbank.com/
Açık Pozisyon 15

QNB Finansbank Personel Alımı ve İş İlanları

QNB Finansbank Personel Alımı Yapacak

QNB Finansbank, bünyesinde çok sayıda personeliyle hizmet vermekte. İhtiyaca göre iş ilanları veren kurum, bunlara yenilerini eklemiş durumda. Başvurmak isteyen adaylar, ilgili linklerden işlem yapabilir.

QNB Finansbank kariyer.net, yenibiris.com ve secretCV bünyesinde iş ilanları verir. Bu ilanlara başvurmak isteyen adaylar, kurum profilini ziyaret ederek inceleme ve diğer işlemleri yapabilir.

Finansbank’ın insan kaynakları politikası için, kendi sitesinin en altında bulunan insan kaynakları butonu kullanılabilir. Online başvurularda ilanlar, belirli tarihler arasında verilir. Dolayısıyla bunlar kaçırılmadan başvurulmalıdır.

İlerleyen tarihlerde olan ilanlar da günaşırı şekilde takip edilmelidir. Bunları güncel olarak izleyen sitemiz, son ilanlar hakkında paylaşımlar yapar. Kurum, yılda bir kez ücret artışı sağlar. Sektör zam oranları, enflasyon beklentisi, performans ile banka ve insan kaynakları stratejileri dikkate alınır.

Göreve göre harcırah ve tazminat vardır. Tüm personel, öğle yemeği imkanından yararlanır. Özel sağlık sigortasına ek şekilde ferdi kaza ile hayat sigortası bulunur. QNB Finansbank, bunlara ilave pek çok hak sağlar.

QNB Finansbank İş Başvurusu ve İş İlanları

QNB Finansbank, secretCV, kariyer.net ve yenibiris.com üzerinde şu ilanları bulundurur;

Eleman.net İlanları

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Enpara Com Çözüm Merkezi Müşteri Danışmanı İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa
2 Erzurum Telefon Bankacılığı Müşteri Danışmanı Erzurum
3 Tele Satış Görevlisi İstanbul Anadolu
4 Müşteri Geri Kazanım Ve Tutma Görevlisi İstanbul Anadolu
5 İstanbul Telefon Bankacılığı Müşteri Danışmanı (Kristal Kul İstanbul Avrupa
6 İstanbul Telefon Bankacılığı Müşteri Danışmanı (Ümraniye İstanbul Anadolu
7 Perakende Krediler Merkezi İzleme Görevlisi İstanbul Anadolu
8 Enpara Com Saha Müşteri Danışmanı Türkiye Geneli
9 Bireysel Saha Satış Temsilcisi Türkiye Geneli
10 Tüzel Saha Satış Temsilcisi Türkiye Geneli

Kariyer.net İlanları

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Tele Satış Görevlisi İstanbul (Tümü)
2 Müşteri Geri Kazanım ve Tutma Görevlisi İstanbul (Tümü)
3 Tüzel Satış Temsilcisi İstanbul (Tümü) +8 il daha
4 Bireysel Satış Temsilcisi İstanbul (Tümü) +15 il daha
5 İç Kontrol Merkezi/Kontrolör İstanbul(Avr.)
 1. Gişe Yetkilisi: Ödeme, para çekme ve diğer banka işlemleri için QNB Finansbank müşterilerine gişe hizmeti sunmak.
 2. Enparacom Çözüm Merkezi Müşteri Danışmanı (secretCV): Telefonda iletişimi güçlü, diksiyonu düzgün, takım çalışmasına yatkın, QNB başvurup, mükatta elenmemiş adaylar talep edilmektedir. Bunların dışında maddeler de bulunur. Çağrı merkezi asistanı / müşteri temsilcisi pozisyonudur.
 3. Enparacom Saha Müşteri Danışmanı (secretCV): Saha danışmanı / saha satış pozisyonudur. Adayların pozitif ve güler yüzlü, müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı, ehliyeti olan ve araç kullanabilen, seyahat engel bulunmayan adaylar talep edilmektedir. Yetenek ve uzmanlıkları açısından farklı maddeler de vardır.
 4. İstanbul Telefon Bankacılığı Müşteri Danışmanı (secretCV): Çağrı Merkezi Müşteri temsilcisi / Müşteri danışmanı pozisyonudur. Yetenek ve uzmanlık bakımından müşteri odaklı, düzgün diksiyonlu, ikna yeteneği ve iletişimine güvenmek gibi maddeler vardır. 
 5. Güvenlik Görevlisi: Halkbank banka şubeleri içerisinde bulunan Halkbank çalışanları veya diğer Halkbank müşterilerinin olası güvenlik sorunları.
 6. Bireysel Saha Satış Temsilcisi (secretCV): Yetenek ve uzmanlıklar bakımından ekip çalışmasına yatkın, müşteri odaklı, iletişim ve ikna becerisi yüksek, satış üzerine kariyer hedefleme gibi özellikler aranır. Ancak bunlarla sınırlı değildir. Müşteri temsilcisi / bireysel satış temsilcisi pozisyonudur.
 7. Müşteri Geri Kazanım ve Tutma Görevlisi (yenibiris.com): İlgili müşterilere geri kazanım ve aktivasyonu gerçekleştirmek, müşterilerin belirttiği şikâyet ve taleplerin neticeleri üzerine onları bilgilendirme gibi görevleri vardır.
 8. Tele Satış Temsilcisi (yenibiris.com): Potansiyel ya da mevcut müşterileri arayarak, ürün satış ve tanıtımını yapar. Tele Satış Birimi’nde görev alır. İş tanımları ve istenen nitelikler bakımından çeşitlidir.
 9. Genel Başvuru (yenibiris.com): Genel başvuru ilanıdır.
 10. Özel Bankacılık Portföy Yöneticisi (kariyer.net): Segment ve banka stratejileri kapsamında potansiyel ve mevcut özel bankacılık müşterilerine hizmet ile ürün tanıtımı yapmakla görevlidir. İş tanımı arasında farklı maddeler de vardır.
 11. Akreditif ve Harici Garantiler Yetkilisi (kariyer.net): İlgili konusuyla alakalı gelişmeleri ve mevzuatı takipte bulunmak, uygulamaya koymak da dahil olmak üzere pek çok tanımı bulunmaktadır.
 12. Nakit Yönetimi Uzmanı / Uzman Yardımcısı (kariyer.net): KTB analitik altında görev alarak, öncelikli şekilde Nakit Yönetimi ve Dış Ticaret bünyesinde meydana getirilen pazarlama stratejisi ile ürün geliştirme süreçlerine katkıda bulunmak amacıyla geniş bir iş tanımı bulunur.
 13. Stajyer: Stajyerlerin görevleri bulundukları departmana göre farklılık gösterse de genel olarak yaptıkları iş aynıdır. Bankacılığı kendilerine öğreten profesyonel banka personeli tarafından gerekli eğitimleri uygulamalı şekilde alırken, bankanın işleyişine dair günlük faaliyetleri gözetim ve denetim altında gerçekleştirirler.

Bu siteler kapsamında başvuru yapılabilecek pozisyon vardır. Kariyer.net üzerinde tüm ilanları görmek ve başvurmak için https://www.kariyer.net/firma-profil/qnb-finansbank-1125-1359 adresi kullanılır. Tüm ilanlara baktıktan sonra sizinle uyuşan ilana profil hesabınızla başvurmanız gerekir. Yenibiris.com üzerindeki ilanlara başvurmak için https://www.yenibiris.com/firma/qnb-finansbank/is-ilanlari/7227 adresi kullanılır. Burada da hesabınıza giriş yaptıktan sonra tüm ilanlar incelenmeli, ardından başvurulmalıdır. SecretCV başvuruları için tüm ilanlar https://www.secretcv.com/is-ilanlari/?k=qnb_finansbank buradan okunabilir. Bunlardan istediğinize tıkladıktan sonra hesabınıza giriş yaparak kısa sürede başvuru gerçekleştirilir. Her kariyer sitesinde, ayrı üyelikler kullanılır. 

QNB Finansbank Banka Sınavları

Bankaların sınavları, iş alım tarihleriyle doğru orantılıdır. Zira sınavların amacı, adaylar arasından tercihte bulunmaktır. QNB Finansbank işe alım tarihleri, yıl içerisinde farklı dönemlerde olabilir. Adayların önce il ilanlarını takip etmelidir. Ardından da başvuru gerçekleştirilir. Sonrasında sınav ve mülakat bilgileri, e-posta aracılığıyla iletilir.

Sınavlar, giriş pozisyonuna göre değişen genel yetenek sınavları, yabancı dil sınavları ve kişilik envanterine sahiptir. Mülakata geçilebilmesi için yazılı sınavlardan başarılı olunması gereklidir. Sözlü sınavlar, birebir mülakatlar ve-veya grup mülakatlar şeklindedir. Tecrübeli pozisyonlarda, kişilik envanteri yapılır. Sonrasında insan kaynakları ve alakalı iş koluyla panel ya da birebir mülakatlar yapılır. Detaylı bilgi için QNB Finansbank’ın insan kaynakları sayfası ziyaret edilebilir.

QNB Finansbank Benzer İş İlanları

6 yorum

 1. slm 25 yaşındayım.manisa/somadan mesaj yazıyorum.bekarım ve işsizim.ben düz lise mezunuyum kısacası çok konuşurum ama müşterilerle çok iyi anlaşabilirim.05071504260

 2. %73 engelli raporum mevcut olup herhangi çalışmama engel olacak ortopedik ve ruhsal bir sorunum yoktur. Insan ilişkilerim son derece pozitif olup okul sonrası da kendimi sürekli geliştiren bir kişiliğim mevcuttur. Ticaret ve iletişim meslek lisesi mezunu olup dışarıdan da bilgisayar, Bilgisayarlı Muhasebe, Diksiyon ve bilgisayar işletmenliği, ingilizce MEB Sertifikalarım mevcuttur.
       Sizin bana uygun göreceğiz hertürlü görevde sınava ve mülakata tabi tutulmak istiyorum.
        Saygılarımla…

  Sezgin YILDIRIM
  GSM: 0 546 201 38 58

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*