T-Bank Personel Alımı ve İş İlanları 2024

T-Bank’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. T-Bank bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve T-Bank personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

T-Bank, 1985 yılında Bank of BahrainandKuwait’in İstanbul şubesi olarak faaliyetlerine başlamış, 1991 yılında Bahreyn ve Kuveyt Bankası A.Ş. unvanıyla bağımsız bir kuruluş olarak yoluna devam etmeye başlamıştır. 1992 yılında ismini Garanti Yatırım ve Ticaret Bankası A.Ş olarak değiştirmiştir. 1997 yılında ise Mng Bank A.Ş. adını almıştır.

2006 yılında Mng Bank A.Ş. hisselerinin yüzde 91’ini Arab Bank ve BankMed satın almıştır. BDDK, 29 Aralık 2006 tarihinde satışa onay vermiştir. 3 Nisan 2007 tarihinde bankanın adı Turkland Bank A.Ş. kısaltması olarak T-Bank olmuştur.

turkland bank personel alımı

T-Bank İş İlanları

T-Banksürekli gelişme hedefiyle ilerlemeye devam ediyor. Bu yüzden de istihdam sağlayarak yeni personellerle birlikte kadrosunu genişletiyor. Bankanın işe alım sürecinde adayların sahip oldukları yetenekler, beceriler, kişilik testleri, grup mülakatı ve derinlemesine görüşmeleri kapsamaktadır.

Müfettiş
Son Başvuru Tarihi
18 Kasım 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
İç Kontrol Yetkilisi
Son Başvuru Tarihi
29 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…

Nasıl Başvurulur?

Başvuruculardan kendini geliştirmeye açık olmaları, etkin iletişim becerisine sahip olmaları, ekip çalışmasına uyumlu olmaları, iş etiği bilincinde olmaları istenmektedir. Hedef ve yetkinlik bazlı değerlendirmeleri geçenler eğitim sürecinden sonra işe başlatılmakta, kariyer hedefi olanlara imkan verilmektedir.

T-Bank iş ilanlarına başvur yapmak oldukça kolay. Bankanın ana sayfasına giriş yaptıktan sonra İnsan Kaynakları sekmesine girmelisiniz. Burada İlanlarımız/Başvuru sekmesi yer alıyor. Tıkladığınızda açık pozisyonlar ilan tarihi-pozisyon-şehir olarak karşınızda listeleniyor. Her ilanın üzerine tıklayarak ilan detaylarını görebiliyorsunuz.

Başvuruları kariyer.net üzerinden yapabiliyorsunuz. Bunun için doğrudan kariyer.net sayfasına gidebileceğini gibi banka sayfasında da Giriş kısmından kariyer.net üyelik bilgilerinizle giriş yapabiliyorsunuz. Üyeliğiniz yoksa yeni hesap oluşturabiliyorsunuz. Ardından size uygun ilana başvuruda bulunabiliyorsunuz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Pozisyon Açıklamaları:

 • Gişe görevlisi: Banka şubelerinde mevduat kredi hesaplarına nakit veya çekle para yatırma, para çekme işlemlerini gerçekleştirme. Müşterilerden gelen hesap açma taleplerini yapmak, satış ekipleri tarafından yapılan bankacılık işlemelerinin nakit tahsilatlarını gerçekleştirmek.
 • Bireysel müşteri temsilcisi: Müşterilerin şikayetlerini giderme, sorularına cevap vermek, ürün ve hizmetler hakkında müşterileri bilgilendirmek, sipariş almak, iade işlemleri yapmak.
 • Müşteri hizmetleri temsilcisi: Bankanın Müşteri İletişim Merkezine gelen telefonları cevaplamak, müşterilerin sorularına cevap vermek, gerekli bütün bankacılık hizmetlerinde ve ürün taleplerinde destek sağlamak.
 • Güvenlik görevlisi: Bankanın güvenliğini sağlamak. Bankaya gelen müşterilerin gişe işlemleri için danışmanlık yapmak, bankada daha nizamlı bir çalışma ortamı inşa etmek.
 • Saha satış personeli: Sahada, çeşitli organizasyonlarda bankayı temsil etmek. Bankanın ürün ve hizmetlerinin tanıtımını yapmak. Yeni müşteriler kazandırmak ve mevcut müşterilere yeni hizmetler satmak.
 • Çaycı: Banka yöneticilerinin, personellerinin ve misafirlerinin içecek sunumlarını ve servislerini yapmak. Mutfak alanının genel temizliğinden sorumlu olmak.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma 08:30 – 17:30, Cumartesi-Pazar günleri tatil.

Alım Yapılacak Şehirler: Antalya, İzmir, İstanbul, Konya, Gaziantep, Bursa, Adana, Denizli, Ankara.

12 Comments

 1. OĞLUM CEM İN 15 YETİSMIS BANKACI ODEABANK ESKI BANKACILARI CIKARTILAR OPERSAYON YETKILSI
  SİMDİ BOSTA LÜTFEN YARDIMCI OLURMUSUSNUZ

 2. ben karamanoğlu mehmetbey üniversitesi iktisat bölümu mevzunuyum bankada çalışmak istiyorum irtibat:05315576945

 3. adım fer hat önlisans mezunuyum aynı zaman lisans 3 .sınıf öğrencisim siznle çalısmaktan onur duyarurım sizin gibi ilkeleri olan bankalarle çalışmak an onur duyarım iletişim numaram 05303246968 facebook numaram [email protected]

 4. %73 engelli raporum mevcut olup herhangi çalışmama engel olacak ortopedik ve ruhsal bir sorunum yoktur. Insan ilişkilerim son derece pozitif olup okul sonrası da kendimi sürekli geliştiren bir kişiliğim mevcuttur. Ticaret ve iletişim meslek lisesi mezunu olup dışarıdan da bilgisayar, Bilgisayarlı Muhasebe, Diksiyon ve bilgisayar işletmenliği, ingilizce MEB Sertifikalarım mevcuttur.
       Sizin bana uygun göreceğiz hertürlü görevde sınava ve mülakata tabi tutulmak istiyorum.
        Saygılarımla…

  Sezgin YILDIRIM
  GSM: 0 546 201 38 58

 5. mrb 28 yaşındayım 5 yıldır güvenlik göervlisi olarak uşak şeker fabrikasında çalışmaktayım halen 1.75 by 75 kg seyahat engelim yoktur b sınıfı ehliyetim var sizin bünyenizde çalışmak isterim 545 910 0107

 6. merhabalar. Aksaray üniversitesi ön lisans turizm ve otel işletmeciliği programı mezunuyum. sizinle çalışmak istiyorum.

 7. slm ben ankaradan hakan bankanizda silahli guvenlik olarak calismak istiyorum tel no=0536-744-17-27

 8. Muhasebe ve vergi uygulamaları mezunuyum.Türkiyede’deki bankalar ve bankacılık sistemleri,Bankacılıkta kariyer mülakat teknikleri,Sermaye piyasa kurulu sınavları ve kariyer olanakları,Biigisayar sertifikalarım var.Sizinle çalışmaktan memnuniyet duyarım.

 9. selcuk üniversitesi 2 yıllık bilgisayar mezunuyum 4 yıldır muhasebeyle uğrasıyorum bankacılıkta çoğu şeye hakimim ama banka iş basvurularını hep bir teslik nedeniyle yapamıyorum ya da olmuyor konya da ikamatgah ediyorum sizlerle çalısmak isterim iyi günler

 10. 6 YILDIR ÖZEL SEKTÖRDE ..SEKRETERLİK 3 YIL YAPTIM MÜDÜR OLARAK 3 YIL HİZMET YAPTIM RİZE ,ADANA,TRABZONDA SİZLERLE ÇALIŞMAK İSTERİM

 11. istanbul üniversitesi banka ve sigortacılık öğrencisiyim eğitimim devam etmekte muhasebe ve finansman bölümünde iki yıllık iş tecrübem var stajııda sayarsak 3 yıl 21 yaşındayım kurumunuzun gişe bölümünde çalışmak istiyorum teşekkürler

 12. Bankacılık sektöründe kendimi geliştirmek ve bu alanda kariyer yapmak istiyorum(çok çok istiyorum.) Lisans bölümü mezunuyum. Ankarada ikamet etmekteyim. Başlangıç olarak sizin için de uygunsa Gişe yetkilisi pozisyonundan başlamak isterim. Bu fırsatı vermenizi rica ederim. SAYGILARIMLA. Cep no : 0506 687 64 21

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*