Turkish Bank Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Turkish Bank’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Turkish Bank bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Turkish Bank personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Turkish Bank Kıbrıs’ta kurulu olan Türk Bankası Limited’in İstanbul şubesini 1982 yılında açarak Türkiye’deki faaliyetlerine başlamıştır. 1988 yılında ikinci şubesini İzmir’de açmış, bir sonraki yıl Mersin ve Ankara şubelerini açmıştır. 27 Aralık 1991 tarihinde yabancı banka statüsünden çıkarak Turkish Bank A.Ş. tüzel kişiliğini kazanıştır.

Kurumsal, ticari, bireysel bankacılık, proje finansmanı, fon yönetimi gibi faaliyetlerin yanında acentelik faaliyetleri de yapmaktadır. 2019 yılı sonunda yurt içinde 10 şubesi, 11 ATM’si ile hizmet vermektedir.

Turkish Bank Personel Alımı

Turkish Bank İş İlanları

Turkish Bankiş ilanlarında geniş bir seçenek sunuyor. İlanlarında yeni mezun, deneyimli ve öğrenci olmak üzere üç kategoride değerlendirme yapıyor. Her birisinin şartları farklı olmakla birlikte herhangi bir bölüm, alan kısıtlaması koymuyor. İlanın detaylarına göre hemen her bölüm mezunları başvuru yapabiliyor. Lise mezunları ise bankanın sadece güvenlik görevlisi ilanlarına başvurabiliyorlar. Yazılı ve sözlü sıvan yapılabildiği gibi deneyimli pozisyon alımlarında sadece mülakat uygulanıyor.

İstihbarat ve Risk Kontrol Sorumlusu
Son Başvuru Tarihi
20 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Yazılım Uzman Yardımcısı
Son Başvuru Tarihi
08 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Kredi Operasyon Yetkilisi
Son Başvuru Tarihi
12 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Bireysel Pazarlama Müdürü
Son Başvuru Tarihi
08 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Makam Şoförü
Son Başvuru Tarihi
23 Kasım 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Kıdemli Muhasebe Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
21 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…

Nasıl Başvurulur?

Turkish Bank iş ilanı başvurusu yapmak oldukça kolay. Bankanın ana sayfasına giriş yaptıktan sonra İnsan Kaynakları sayfasına gittiğinizde Turkish Bank İş İlanları kısmı ile karşılaşıyorsunuz. Burada Açık Pozisyonlarımız için Tıklayınız bölümü yer alıyor. Buraya tıkladığınızda kariyer.net platformunda bankanın sayfasına yönlendiriliyorsunuz. Eğer kariyer.net platformuna üyeliğiniz varsa uygun iş ilanına kolayca başvurabilirsiniz. Üyeliğiniz yoksa yeni üyelik oluşturup başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca [email protected] adresine özgeçmişinizi gönderebilirsiniz. Buraya özgeçmişinizi her zaman gönderebilir, insan kaynaklarının uygun pozisyon açıldığında sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Gişe görevlisi
 • Bireysel müşteri temsilcisi
 • Müşteri hizmetleri temsilcisi
 • Güvenlik görevlisi
 • Saha satış personeli
 • Çaycı

Pozisyon Açıklamaları:

 • Gişe görevlisi:Banka şubelerinde müşterilerden gelen talepleri karşılamak, hesap açma, para yatırma, para transferi işlemlerini gerçekleştirmek. Satış ekipleri tarafından yapılan işlemlere dair nakit tahsilatlarını yapmak ve diğer bütün nakdi işlemleri gerçekleştirmek.
 • Bireysel müşteri temsilcisi:Müşterilerin şikayetlerini gidermek, sorularına cevap vermek, hizmet ve banka ürünleri hakkında müşterileri bilgilendirmek, sipariş kabul etmek, iade işlemleri gerçekleştirmek.
 • Müşteri hizmetleri temsilcisi:Bankanın Müşteri İletişim Merkezine gelen telefonları cevaplama, müşteri sorularına karşılık verme, telefon bankacılığına dair gerekli bütün hizmetlerde, ürün taleplerinde destek sunmak.
 • Güvenlik görevlisi:Bankanın genel müdürlüğü ve şubelerinde güvenliği sağlamak. Bankaya giriş yapan müşterilere gişe işlemleri için danışmanlık yapma, banka faaliyetlerinin daha intizamlı yürütülmesini sağlamak.
 • Saha satış personeli:Çeşitli organizasyonlarda, etkinliklerde bankanın temsil edilmesini sağlamak, bankanın ürünleri ve hizmetlerinin tanıtımını yapmak, yeni müşteriler kazanmaya çalışma ve mevcut müşterilere yeni hizmetlerin satışı için çalışmak.
 • Çaycı:Banka yöneticilerinin, personellerinin ve misafirlerin içecek sunumlarını yapmak, servislerini sağlamak. Mutfak alanlarının genel temizliğini yapmak.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma 08:30 – 17:30, Cumartesi-Pazar günleri tatil.

Alım Yapılacak Şehirler: Antalya, İzmir, İstanbul, Mersin.

11 Comments

 1. Çaycı olarak sizinle çalışmak isterim temizlik hastası ve düzen takıntısı olan biriyim benimle sorunsuz çalışabilirsiniz

 2. %73 engelli raporum mevcut olup herhangi çalışmama engel olacak ortopedik ve ruhsal bir sorunum yoktur. Insan ilişkilerim son derece pozitif olup okul sonrası da kendimi sürekli geliştiren bir kişiliğim mevcuttur. Ticaret ve iletişim meslek lisesi mezunu olup dışarıdan da bilgisayar, Bilgisayarlı Muhasebe, Diksiyon ve bilgisayar işletmenliği, ingilizce MEB Sertifikalarım mevcuttur.
       Sizin bana uygun göreceğiz hertürlü görevde sınava ve mülakata tabi tutulmak istiyorum.
        Saygılarımla…

  Sezgin YILDIRIM
  GSM: 0 546 201 38 58

 3. merhabalar ben caner 22 yaşındayım iş muracatı için görüşmek istiyorum 05545993969 nolu telefondan ulaşabilirsiniz iyi günler

 4. 2013 yılında DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS bölümünden mezun oldum.insan ilişkilerim ve ikna kabiliyetime güveniyorum.yüz yüze mülakata katılarak detaylı konuşmayı çok isterim.

 5. merhaba ben bolu abant izzet baysal üniversitesi bankacılık ve finans bölümü 3. sınıf öğrencisiyim denizlide staj yapmak istiyorum. bilgilerinize.

 6. slm ben mardin de oturuyorum.silahlı güvenlik sertifikam var.e+d sürücü belgem de var.mardin ve çevresi iş arıyorum.banka ve diğer işlerlede çalışmak isterimişte no 05432516660

 7. merhaba 29 yaşındayım askerliğimi yaptım iki yıl halkla ilişkiler okudum iki yıl da işletme okudum Hatay İskenderunluyum istenen şehirde çalışabilirim.

 8. istanbul üniversitesi banka ve sigortacılık öğrencisiyim eğitimim devam etmekte muhasebe ve finansman bölümünde iki yıllık iş tecrübem var stajııda sayarsak 3 yıl 21 yaşındayım kurumunuzun gişe bölümünde çalışmak istiyorum teşekkürler

 9. merhaba.. 1994 çanakkale doğumluyum. Kocaeli üniversitesi çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümündeyim hazırlık okudum iyi derece ingilizcem ve normal derece almancam var. sizinle çalışmak isterim şimdiden teşekkürler.

 10. Selam 3 yıldr iskenderun belediyesinde özel güvenlik görevlisiyim silahlı özel güvemlik kimliğim var halen çalışıyorum ve işimi severek yapmaktayım 1985 iskenderun dogumluyum kilom 85 boyum 1.85 geri dönus yaparsanız sevinirim 05393390072

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*