İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

ICBC Turkey Personel Alımı ve İş İlanları 2020

ICBC Turkey Personel Alımı Yapacak

KOBİ ve bireysel bankacılık, kurumsal ve ticari bankacılık alanlarında hizmet gösteren ICBC Turkey, çok yönlü finansal hizmetler sunan ve ülkemizde 44 şubesi ile hizmet veren kurumsal bir bankadır. Finansal ağdaki etkinliğini her geçen gün arttıran ICBC Turkey sürekli olarak yeni iş pozisyonları yaratmakta ve bünyesinde çalışacak elemanlara ihtiyaç duymaktadır.

ICBC Turkey Personel Alımı ve İş İlanları

ICBC Turkey Personel Alımı Yapılacak İş Pozisyonları

ICBC Turkey tarafından gerçekleştirilecek iş alımı için öngörülen iş pozisyonları şu şekildedir:

Stajyer: ICBC Turkey bünyesinde deneyim ve tecrübe kazanmak ve edindiği bu bilgi ve tecrübe ile mezuniyet sonrası bankacılık ve finans sektöründe emin adımlarla yürüyecek öğrencilerin yetiştirilmesini sağlamak için her yıl stajyer alımı yapmaktadır. Stajyerler staj süresi boyunca bankanın temel işleyişi hakkında bilgi edinmekte ve özellikle evrak takibi ve evrakların dosyalanması, muhasebe ve bankacılık işlemleri, evrak getir götürü gibi işlemleri gerçekleştirmektedir.

Güvenlik Görevlisi: Bankanın ve müşterilerin güvenliğini sağlayacak güvenlik görevlisi elemanlarına ihtiyaç duyan ICBC Turkey güvenlik görevlilerinin bu görevinin yanı sıra bankadaki sıra alma işlemleri sırasında sorun yaşayan ve yardıma ihtiyaç duyan müşterilere yardımcı olmasını da beklemektedir.

Gişe Yetkilisi: Bankadaki kredi başvurusu, havale, EFT, kredi kartı borcu ödeme, ICBC Turkey hesabı açtırma gibi işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlayan gişe yetkilisi görevlileri bankanın temel işlemlerini yerine getiren personellerdir.

ICBC Turkey Başvurular Nereye ve Nasıl Yapılacak?

ICBC Turkey bankaya yapılacak başvuruları internet üzerinden gerçekleştirmektedir. Başvurular güncel olduğu sürece yaşadığınız yerdeki şubelere, ilanda aranan özelliklere sahipseniz kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz. ICBC Turkey iş başvurusu yaparken başvurunuzun kabul edilmesi için sizden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak girmeye ve ilanda aranan özelliklere sahip olduğunuzdan emin olmaya özen gösteriniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir