ICBC Turkey Güvenlik Görevlisi Alımı 2023

fatgpt

Piyasa değeri ve toplam varlıkları işle ICBC Turkey, diğer adı ile Çin Endüstri ve Ticaret Bankası Limited Şirketi, dünyanın en büyük bankası olup Çin’deki 4 devlet bankasından birisidir. ICBC Turkey güvenlik görevlisi alımıyla ilgili tüm bilgiler.

ICBC Turkey Güvenlik Görevlisi Alımı

ICBC Turkey Güvenlik Görevlisi Alımı

1984 yılında kurulmuş olan bankanın ülkemizde 44 şubesi bulunmakta olup bankanın faaliyet ağının genişlemesi ile birlikte bankada görev alması gereken çalışan sayısı giderek artmakta ve pek çok iş pozisyonu için iş ilanları yayınlanmaktadır.

Bu iş ilanlarından birisi de ICBC güvenlik görevlisi alımı ilanları olup bankanın şubelerinde çalışacak ve şubelerin güvenliğini sağlayacak elemanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Eğer siz de güvenlik görevlisi olarak ICBC Turkey bünyesinde çalışmak istiyorsanız bankanın şubeleri tarafından yayınlanan iş ilanlarına başvurabilirsiniz.

fatgpt

İş ilanlarına başvurmadan önce ICBC Turkey güvenlik görevlilerinde aranan nitelikler, çalışma şartları, maaş, sosyal ve yan haklar ile ilgili bilgileri incelemeniz ve gerekli niteliklere haizseniz ve çalışma koşulları size uygunsa başvurmanızda fayda vardır.

ICBC Turkey yapılan başvuruları incelemekte ve uygun adayları en kısa sürede ön görüşme ve mülakat için çağırmaktadır.

Güvenlik Görevlisi Olmak için Gerekli Şartlar

  • 18 yaşında üstünde olma
  • Silahlı ÖGG sertifikası bulundurma
  • Temiz adli sicil kaydı
  • Tercihen bu konuda tecrübe sahibi
  • Askerliğini yapmış veya tecil ettirmiş ya da askerlikten muaf

Başvurma işlemini yapabilmek için yukarıda belirtilen maddelere harfiyen sahip olmanız büyük bir önem taşırken; sonraki sürece sizi hazır hale getirir. Daha öncede söylendiği gibi sonraki süreçte ya online sınav ya da direkt mülakat olur; eğer öncelikle online sınav olursa, ardından mülakat gerçekleşir. Yani mülakat aşaması katiyetle atlanmaz.

Güvenlik Görevlisi için Mülakatta Bilinecekler

Mülakat sırasında yapacağınız tüm hareketler ve kuracağınız cümleler, sizi tanıma konusunda bankaya oldukça geçerli olan doneleri verir. Mülakatta yapmanız gereken ilk şey: heyecanlanmadan kendiniz olmaktır.

Kendiniz olursanız, sizi ya kabul ederler ya da etmezler ve iki durumda sizin için iyi olur; çünkü kendiniz olmayarak gireceğiniz işte, zamanla büyük sorunlar yaşarsınız. Severek yapacağınız güvenlik görevlisi işi, sizi yükseltir; yıllar sonra amir pozisyonunda emir verirsiniz.

Bilgi ve başvuru için tıklayın.

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*