İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

ICBC Turkey Güvenlik Görevlisi Alımı 2019

ICBC Turkey Güvenlik Görevlisi Alımı Yapıyor

ICBC Turkey, güvenlik görevlisi alımı yapabilmek için verdiği ilanlarla birtakım kriterleri dikkate aldığını ifade ediyor. Bankanın dikkate aldığı kriterler, çalışacak olan kişinin mevcut vasıflarıyla beraber; kendisini geliştireceği yönlerini de kapsayarak onu bir bütün haline sokar.

Güvenlik görevlisi olmak isteyen kişiler, iki farklı yol ile başvuru yapabilir:

  • Online başvuruicbc guvenlik görevlisi alimi
  • Yerel kuruma başvuru

Son dönemlerde iyice kendisini geliştiren online çalışma disiplinini dikkate alırsak bu yolun daha cazip olduğunu anlayabiliriz. Başvuru sonrası online sınav veya direkt mülakata alınma süreçleri yaşanabilir. Yaşanacak süreçler, başvurunuzun kabul edilmesiyle başlar; eğer başvurunuz kabul edilmezse zaten ilk aşamada elenmiş olursunuz. Başvuru yapabilmek için de birtakım şartların sizde haiz olması, mevcut durumda işler halde bulunması gerekir.

Güvenlik Görevlisi Olmak için Gerekli Şartlar

  • 18 yaşında üstünde olma
  • Silahlı ÖGG sertifikası bulundurma
  • Temiz adli sicil kaydı
  • Tercihen bu konuda tecrübe sahibi
  • Askerliğini yapmış veya tecil ettirmiş ya da askerlikten muaf

Başvurma işlemini yapabilmek için yukarıda belirtilen maddelere harfiyen sahip olmanız büyük bir önem taşırken; sonraki sürece sizi hazır hale getirir. Daha öncede söylendiği gibi sonraki süreçte ya online sınav ya da direkt mülakat olur; eğer öncelikle online sınav olursa, ardından mülakat gerçekleşir. Yani mülakat aşaması katiyetle atlanmaz.

Güvenlik Görevlisi için Mülakatta Bilinecekler

Mülakat sırasında yapacağınız tüm hareketler ve kuracağınız cümleler, sizi tanıma konusunda bankaya oldukça geçerli olan doneleri verir. Mülakatta yapmanız gereken ilk şey: heyecanlanmadan kendiniz olmaktır. Kendiniz olursanız, sizi ya kabul ederler ya da etmezler ve iki durumda sizin için iyi olur; çünkü kendiniz olmayarak gireceğiniz işte, zamanla büyük sorunlar yaşarsınız. Severek yapacağınız güvenlik görevlisi işi, sizi yükseltir; yıllar sonra amir pozisyonunda emir verirsiniz.

Bilgi ve başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir